Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שמע, בדיוק נכנסתי לפה לכתוב האם שווה להמשיך צפייה מעונה 10 ועד היום, נתקעתי שם לפני שנתיים בערך ולא חזרתי ועולים בי געגועים.

יש טעם?

זה מאוד תלוי. אני חושב שאחרי עונה 10 הסדרה לקחה תפנית ונהייתה מעט פחות טובה בכל עונה שעברה.

אם לראות באופן קליל כי התגעגעת לסדרה, לדעתי שווה. רק קח בחשבון שהיא לא מגניבה כמו לפני כן והעלילה קצת מעיקה יותר.

עדיין יש פרקי פארודיה/קונספט נחמדים ובאופן כללי העולם שלהם זהה.

העונה/שתיים האחרונות היו פחות טובות טובה בעיניי ביחס לשאר הסדרה, אבל סיימו את הסדרה כמו שהתחילו אותה. מגניב ובלי ליפול לתבניות הוליוודיות. כלומר הם נשארו מאוד נאמנים לעצמם וזה לזכותם.

נראה לי שרק בשביל השלמות שווה לך לסיים. מקסימום לא תאהב - תעצור. אני מצאתי את עצמי מרפרף קצת על דיאלוגים עם כפתור ה+3 שניות אבל עדיין נהניתי לצפות בה. אולי זה כי צפיתי בכל העונות אז היה לי קשה לא לסיים. מצד שני את לוציפר ואת SUITS זנחתי באמצע, כי באמת שזה נהיה לא נסבל עבורי. עם סופרנטורל זה לא קרה.

בלי קשר להודעה המצוטטת, אתמול סיימתי את עונה 2 של KILLING EVE. לדעתי פחות טובה מעונה 1, נוספו המון דיאלוגים לא ממש טובים בינה לבין בעלה, אבל הסדרה עדיין נחמדה ומעניינת. הדמות של וילנל עברה פיתוח וזה היה החלק החזק של העונה. למי שראה את הראשונה, כן שווה לראות את השנייה לדעתי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד תלוי. אני חושב שאחרי עונה 10 הסדרה לקחה תפנית ונהייתה מעט פחות טובה בכל עונה שעברה.

אם לראות באופן קליל כי התגעגעת לסדרה, לדעתי שווה. רק קח בחשבון שהיא לא מגניבה כמו לפני כן והעלילה קצת מעיקה יותר.

עדיין יש פרקי פארודיה/קונספט נחמדים ובאופן כללי העולם שלהם זהה.

העונה/שתיים האחרונות היו פחות טובות טובה בעיניי ביחס לשאר הסדרה, אבל סיימו את הסדרה כמו שהתחילו אותה. מגניב ובלי ליפול לתבניות הוליוודיות. כלומר הם נשארו מאוד נאמנים לעצמם וזה לזכותם.

נראה לי שרק בשביל השלמות שווה לך לסיים. מקסימום לא תאהב - תעצור. אני מצאתי את עצמי מרפרף קצת על דיאלוגים עם כפתור ה+3 שניות אבל עדיין נהניתי לצפות בה. אולי זה כי צפיתי בכל העונות אז היה לי קשה לא לסיים. מצד שני את לוציפר ואת SUITS זנחתי באמצע, כי באמת שזה נהיה לא נסבל עבורי. עם סופרנטורל זה לא קרה.

בלי קשר להודעה המצוטטת, אתמול סיימתי את עונה 2 של KILLING EVE. לדעתי פחות טובה מעונה 1, נוספו המון דיאלוגים לא ממש טובים בינה לבין בעלה, אבל הסדרה עדיין נחמדה ומעניינת. הדמות של וילנל עברה פיתוח וזה היה החלק החזק של העונה. למי שראה את הראשונה, כן שווה לראות את השנייה לדעתי.

באמת שאת לוציפר דווקא זנחת? אני בעונה 4 כרגע והיא נחמדה לגמרי, רואים את השינוי כשזה עבר לוורנר ברוס בעונות הנוכחיות. יש קצת עצבים אבל הסדרה ממש נחמדה לדעתי.

את SUITS אני גם נתקעתי בעונה 5 אני ממשיך אותה לאט לאט.

כתבת על KILLING EVE מזכיר לי שהייתי רואה את בליינדספוט ובגלל פגרה שהיתה הפסקתי לראות, לא יודע אם כדאי או שווה לחזור בכלל (אני בעוהנ 3). זה דומה?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהייתי קל על ההדק, אבל משהו בסדרה היה מציק מדי עבורי. כבר לא זרם לי כל כך.

חליפות זנחתי באמצע עונה 6 נדמה לי. כבר די סבלתי מחוסר המעוף.

לא ראיתי את בליינדספוט, אבל יש לך טריילרים של להרוג את איב ביוטיוב. העונה הראשונה הייתה מצוינת. השנייה טובה, אבל פחות מהראשונה.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

Sons of anarchy

כמו סופרנוס של white trash. לא רע.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

soa משתפר עם הזמן. בעונה הראשונה יש קצת הרגשה של סדרה שמתאמצת יותר מידי להראות קשוחה, אחרי זה זה עובר. סדרה מעולה

mayans גם בהתחלה לא תופסת, אבל באמצע הופכת לטובה. מחכה כבר לעונה השניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הקורבן=The Victim עוד מיני סדרה בריטית שתצמיד את הטסיק שלכם לספה לכמה שעות טובות.

מיני סדרה חדשה מבית ה-BBC, בכיכובה של קלי מקדונלד (אימפריית הפשע). שנים על ידי נער מבוגר יותר שזהותו 14האם השכולה אנה דין שבנה הקטן נרצח לפני לא ידועה, עומדת למשפט על ניסיון רצח ומואשמת בכך שפרסמה באינטרנט את זהותו החדשה ואת כתובתו של האיש שהיא מאמינה שרצח את בנה: קרייג מאיירס.

מאיירס, בעל ואבא, מוכה באלימות על ידי תוקפים אלמונים וכעת נאלץ לשקם את חייו ואת שמו הטוב.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאדע אם כתבו פה

הנערים - Our Boys

שת"פ של קשת ו HBO הניבו סדרה בת 10 פרקים המתבססת על אירוע ישראלי.

נחמד מאוד.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LOCKED UP בנטפליקס

סידרה ספרדית מדהימה שאני דבוק אליה כבר שלוש שבועות.

בסיגנון "כתום זה השחור החדש" אבל הרבה יותר מוצלח לדעתי.

בכללי סדרות ספרדיות מככבות אצלי בסלון בזמן האחרון..

לצערי אין דיבוב לסידרה. אני רואה עם כתוביות באנגלית ולומד ספרדית על הדרך (בנתיים למדתי :-Pputa). לא בדקתי אם יש כתוביות בעיברית.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...