Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

אני ראיתי כמה סרטים של מלחמת הכוכבים, אבל הידע שלי מסתכם בצ'ובאקה,יודה ואנקין(רציתי לכתוב דארת ווידר לא נחשב, אבל דארת ווידר הוא בעצם אנקין...). הסדרה מצולמת טוב ולחובבי מדע בדיוני היא מומלצת בלי קשר לרקע של עולם מלחמת הכוכבים, למרות ש-35 דקות לפרק זו קמצנות לשמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כן אבל למה להתחשב באנשים שלא קיימים?

לא הצלחתי להתחבר. נשבע שניסיתי. לא עניין אותי. אני מאוד אוהב פנטזיה וזה, לא הצלחתי להתחבר.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

אף מילה על The Witcher?

אני כבר בפרק 5, עומדת ועולה על הציפיות שלי.

מקווה שימשיך ככה לאורך כל העונה, והבאות.

הנרי משחק את גרלט מעולה, רואים שהוא מאלה ששיחקו במשחק.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ראינו השבת איזה 5 פרקים של וויצ'ר ברצף ונהנינו, למרות שלאשתי אין מושג מסדרת המשחקים או הספרים, וגם אני לא מכיר מה זה יותר מדי, שיחקתי רק במשחק הראשון לפני המון זמן.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לקרוא קודם על הדמויות - הסדרה נכנסת דיי בבום עם כל הדמויות גם חבר טוב שלי אמר שהסדרה נראית לו על הפנים, הוא בעיקרון לא מבין אותה וזו אחת הסיבות

לדעתי הם היו צריכים לעשות איזו הקדמה על הכל במיוחד לכאלה שהם לא מעריצים ולא מכירים את המשחקים / ספרים.

אז הנה לינק להקדמה ללא ספוילרים:

https://in.ign.com/the-witcher-4/143030/feature/the-witcher-what-you-should-know-before-you-start-watching

אני בתור אחד שעדיין לא סיים את ה WITCHER 3, ועדיין משחק בזה ביום יום לגמרי מבין ועדיין יש כמה שלא הכרתי (כמו renfri ועוד כמה).

אני ממש מתבאס לראות הכל במכה אבל זה חזק ממני

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לחלוטין מבין איך מי שאין לו היכרות עם המשחקים/ספרים לא יתחבר. במקום לעשות אותה סדרת המונים היוצרים כיוונו למעריצים ונצמדו לספרים. אני רואה בזה איכות במקום כמות. בנוסף, הקפיצה בזמנים שבה מספרים את הסיפור עלולה לבלבל עוד יותר בהתחלה.

עוד לא יכול לשפוט, אבל בגדול נראה מצוין בינתיים. אני מאוד נהנה. שיחקתי בכל המשחקים והאזנתי לאחד הספרים.

מי ששיחק במשחק השלישי בלבד יזהה די מעט בינתיים (לא דמויות, אלא אירועים וסיפורים).

מי ששיחק בשני ובראשון יזהה משמעותית יותר ויכיר את המלחמות והפוליטיקה של האזור. במקרה כזה מדובר בצניחה רכה הרבה יותר, שמאפשרת ליהנות מהעומק של הדמויות והעולם. וזה חתיכת עולם.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, סרטון שסוגר פינה גם למי שלא שיחק או קרא:

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שמעצבן כרגע בגרסא של נטפליקס זה הגיוון בכוח שקורה היום הרבה בתעשייה, לפי קאנון פרינג'ילה מזכירה את ינפר, בפועל, ליהקו אפריקאית-אמריקאית.

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בהתחלה גם הייתי סקפטי והייתי שמח לשחקנית שדומה לינפר מהמשחק עצמו - אבל היא שחקנית לא רעה בכלל וגם נראית טוב (במיוחד עם הגיבנת ונפיחות מעקירת השיניים :p )

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...