Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

ממליץ בחום לצפות ב Deutschland 83. הסדרה על בחור צעיר ממזרח ברלין שמוצא את עצמו מרגל במערב גרמניה. הסדרה עשויה מעולה (התפאורה, המכוניות, הפלייליסט(!) ) ומאוד מכניסה לתקופה. התוכן מתחבר יפה עם אירועים היסטוריים שבאמת קרו והשחקן הראשי מעולה, הוא נחשב לכוכב עולה בגרמניה.

זה זמין באמזון עם כתוביות.

אכן סדרה טובה. אמורה לצאת גם עונה חדשה בשם גרמניה 86.

אם אהבתם אני ממליץ גם על The same sky, גם סדרת מתח גרמנית על מרגלים בימי מזרח ומערב גרמניה.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/The_Same_Sky_(TV_series)

עוד סדרות גרמניות מעולות:

Generation War (בגרמנית Unsere Mütter, unsere Väter) - סדרה מהממת שמציגה את הצד של החיילים והאזרחים הגרמניים במלחמה.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Generation_War

ועוד סדרה שאני מתכנן לראות בקרוב - Babylon Berlin - על גרמניה ב 1929. שקיבלה ביקורות מעולות ומסתבר שהיא הסדרה היקרה ביותר שהופקה אי פעם שלא דוברת אנגלית.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Babylon_Berlin

זה מה שלברמן וקיסוס היה להגיד עליה:

http://eco99fm.maariv.co.il/media_audio/27677.aspx?Cid=2&Pid=0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה רבה, אנסה! בדיוק חיפשתי משהו חדש.

אגב, איך אפשר למצוא את השלישית באופן חוקי? אני לא רואה אותה בנטפליקס או באמזון פריים.

אה, יש ב sky שהם אלה ששידרו אבל כבד לעשות מנוי רק בשביל זה :cry:

עריכה אחרונה על ידי Guy_M5
מצאתי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

Sharp Object

אני אוהב את זה ששחקני קולנוע עושים סדרות טלוויזיה.

איימי אדמס מגלמת עיתונאית שחוזרת לעיירת הולדתה לחקור 2 מקרי רצח של ילדות.

השהות בעיירה פותחת אצלה המון פצעים מהעבר.

והסוף...מפתיע.

יש רק עונה אחת.

Ozarks

בעונה השנייה מרטי עומל קשות על קיום העסקה בינו לבין משפחת סנל לבין הקרטל המקסיקני.

בו בזמן, המשפחה שלו מתפוררת. השקרים והבגידות אופפים את כולם.

העונה מתחילה לאט, ואיפשהו בפרק החמישי-שישי תופסת תאוצה ישר לתוך האקשן.

יש בחצי השני של העונה דיאלוגים עוצמתיים מאוד.

Mars

הפקה של נשיונאל ג'יאוגרפיק.

סדרה שמתארת את חייה של המשלחת הראשונה של כדה"א שנחתה על מאדים. לבנות את ההתישבות הראשונה.

כל פרק מורכב מפורמט של 50% מומחים שמתארים מה הקשיים/אתגרים על מאדים, ו-50% סדרה עם עלילה שמתארת מה קורה לאותה משלחת כשהם על מאדים.

יש קטעים מרגשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העונה הרביעית של Peaky Blinders - ראיתי רק שני פרקים עד כה אבל וואו, איזו עוצמה. אדריאן ברודי הצטרף לקאסט כאויב של טומי וביחד הם פשוט מדהימים. הדיאלוג בסוף הפרק השני זה משהו מיוחד.

עוד תוספת נהדרת לקאסט - אידן גילן (ליטלפינגר ממשחקי הכס), גם הוא עם דמות מופלאה. בכלל, קאסט נהדר יש שם, כולל את טום הארדי ועוד כמה שחקנים מוכרים.

כמובן - מומלץ לראות את 3 העונות הראשונות קודם, 6 פרקים בעונה כך שזה לא ארוך מדי.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי הספיקה לצאת עונה רביעית?

חשבתי שזה רק בנובמבר.

תיקון - לא משנה, טעיתי בשנה

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

the sinner

מיני סידרה בת 8 פרקים. אמא נורמטיבית מהפרברים, לפתע רוצחת אדם בדקירות סכין במקום ציבורי.

במהלך הסדרה מנסים החוקרים להבין מה קרה בעברה של האישה, שהביא אותה לעשות זאת מבלי שהתכוונה.

סידרה חזקה מאוד, אני בלעתי אותה ביום. ניתן לצפות בנטפליקס.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיימתי עונה 2 של בית הנייר... מושלם

מחפש משהו קליל \ מותח [אם יש מד"ב בכלל מצוין]

בא לי סדרות סטייל Heroes... חבל שאין עוד

עריכה אחרונה על ידי Morningstar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק The Gifted, זה על תקופה לאחר האקסמנים.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיימתי עונה 2 של בית הנייר... מושלם

מחפש משהו קליל \ מותח [אם יש מד"ב בכלל מצוין]

בא לי סדרות סטייל Heroes... חבל שאין עוד

Orphan Black עונה על כל הדרישות שלך.

וגם Killing Eve אם עוד לא ראית.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העונה הרביעית של Peaky Blinders - ראיתי רק שני פרקים עד כה אבל וואו, איזו עוצמה. אדריאן ברודי הצטרף לקאסט כאויב של טומי וביחד הם פשוט מדהימים. הדיאלוג בסוף הפרק השני זה משהו מיוחד.

עוד תוספת נהדרת לקאסט - אידן גילן (ליטלפינגר ממשחקי הכס), גם הוא עם דמות מופלאה. בכלל, קאסט נהדר יש שם, כולל את טום הארדי ועוד כמה שחקנים מוכרים.

כמובן - מומלץ לראות את 3 העונות הראשונות קודם, 6 פרקים בעונה כך שזה לא ארוך מדי.

אני מקווה להמשיך לראות את Tom Hardy הנפלא.

עונה 5 הייתה אמורה לצאת השנה. בגלל הצלחת הסדרה שהפתיעה אפילו את יוצרי הסדרה

הם מתעכבים עם עונה 5 כדי להשאיר פתח לעונה 6. זה לא פשוט לשמור על רמת הפקה וביצוע

למשך עונות רבות. בכל סדרה - אפילו הטובה ביותר יש "ירידת מתח" בין העונות. לשמור על רצף אירועים שיצליח לעניין/לשמור על רמה אחידה/לרתק את הצופים? זו אומנות בפני עצמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העונה הזאת מצויינת, אבל דווקא את אדריאן ברודי עם המבטא המאולץ שלו לא הצלחתי לקחת ברצינות לאורך כל העונה.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העונה הזאת מצויינת, אבל דווקא את אדריאן ברודי עם המבטא המאולץ שלו לא הצלחתי לקחת ברצינות לאורך כל העונה.

אני דווקא חשבתי שהוא עושה את זה לא רע בכלל בשביל מישהו שבוודאי לא דובר איטלקית. מה גם שהוא אמור להיות אמריקאי-איטלקי כך שאפשר לסלוח לו על איטלקית (בעצם - סיציליאנית) לא מושלמת.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...