Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

לגמרי מבין, התחלתי לראת בכלל את הסדרה בגלל ג'ואל (ויותר בגלל אחותי שחפרה לי עליו כי היא מאוהבת, מה אני אעשה), והוא לגמרי היה תפור על התפקיד, הוא שחקן מעולה לדעתי.

את אנטוני עדיין קשה לי להסביר כי לרוב אני מכיר אותו רק מקפטן אמריקה, עכשיו הוא גם יהיה הקפטן בכללי ממה שהבנתי.

נתחיל היום פרק 1.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

On 21.1.2020 at 23:08, falou said:

Giri/Haji. מותחן בסגנון אנימה יפני/פילם נואר, שמתרחש בטוקיו ולונדון (בינתיים. ראיתי פרק אחד).

תענוג.

ומה תגיד אחרי שסיימת את הסדרה?

ראיתי, היה נחמד עד הסוף, הסוף הרגיש לי מעאפן ומיותר.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, David32 כתב:

ומה תגיד אחרי שסיימת את הסדרה?

ראיתי, היה נחמד עד הסוף, הסוף הרגיש לי מעאפן ומיותר.

יותר סדרה של סגנון מאשר תסריט עלילתי. התחושה של פילם נואר, אבל התוכן הוא אנימה, וכמו הרבה פעמים באנימה, הנטייה היא לרומנטיקה.

מאוד נהניתי מאיך שהיא עשויה. אני אצפה שוב...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I am not okay with this.
בנטפליקס.
קלילה, מצחיקה, בסגנון של stranger things.
7 פרקים, סביב 20 דק' לפרק. אני נהניתי ממנה. לחובבי הז׳אנר.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

Tiger King

בעל גן חיות הומו לטיגריסים בדרום ארהב שנמצא בסכסוך מתמשך עם בעלת "שמורה" שאולי (ואולי לא) רצחה והאכילה את בעלה לבעלי החיות. 7 שעות של הלם. משעמם זה בטוח לא

Sent from my iPhone using Tapatalk

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלתי לראות, וואלה אני קולט זה ג'ו אקזוטיק. האיש אגדה. הוא היה מועמד לבחירות לנשיאות ארה"ב בבחירות בהן טראמפ נבחר, ראיתי את הסרטון שלו בג'ון אוליבר

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלתי לראות, וואלה אני קולט זה ג'ו אקזוטיק. האיש אגדה. הוא היה מועמד לבחירות לנשיאות ארה"ב בבחירות בהן טראמפ נבחר, ראיתי את הסרטון שלו בג'ון אוליבר

בדיוק, לא הרבה מכירים. למי שבנינו שהכיר את הבחור עוד לפני יהנה יותר. ג'ו רוגן דיבר עליו הרבה בפודקאסט שלו בתקופה שהם היו יותר מעשנים ומחפשים דברים אונליין תוך כדי הפודקאסט

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיימתי את כל הסדרה בלילה. נחמד מאוד ומעניין לצפייה. אני אהבתי. זה מן ערבוב בין ווייט טראש לדוקומנטרי. מישמש נחמד בעיניי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, sagibd95 כתב:

היי חברים

אשמח להמלצה על סדרת משטרה בסגנון חוק וסדר להעביר את הזמן בבידוד.

Bosch.  אחלה סדרה על שוטר בלוס אנג'לס. יש אותה באמזון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבית היוצר של נטפליקס - 

סמוך על סול - הסדרה הכי טובה שאי פעם ראיתי (טוב, אולי חוץ מהסופרנוס האלמותית). לדעתי, סמוך על סול אף עולה על המקור והרבה יותר טובה ואיכותית מ"שובר שורות" (שגם היא מצויינת, אבל היו אצלה הרבה פרקים מתים, מה שאין בסמוך על סול - לדעתי)

נרקוס מקסיקו - וואו כמה שהסדרה הזו טובה. מיגל אלחנדרו וקיקי קמרנה משחקים כל כך טוב, וגם דמויות המשנה נבחרו בפינצטה. משחק מופתי של כולם המשולב עם צילומים יפייפים ועריכה מהודקת.

נרקוס - שלוש העונות של קולומביה גם כן מצוינות, אך לדעתי נופלות באיכותן ממקסיקו. 

בתוך בתי הסוהר הקשים בעולם - מרתק. וגם על הדרך מכניס אותך לפרופורציה כאן בבידוד בבית 5 הכוכבים שלך, שכל קושי הוא יחסי .

אוכל רחוב - מסע קולינירי מרתק המתמקד על סיפורים אישיים של אנשים "פשוטים" ברחבי העולם  שמצולם יפייפה. מדגיש בפנינו כמה כולנו דומים ולכולנו אותם בעיות.

HBO-

סופרנוס - מה כבר לא נאמר על הסדרה הנחשבת הכי טובה בכל הזמנים? למי שעדיין לא צפה- לרוץ ולראות.

אימפריית הפשע - מזכירה קצת את הסופרנוס, גם כן סדרה מאוד מומלצת עם משחק חזק וצילומים נהדרים של התקופה.

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross
לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

McMillions - דוקו על איך עקצו את מקדונלדס במליוני דולרים דרך המשחק מונופול שהיא הפעילה בין השנים 1989-2001

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...