Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קצת מנטפליקס:

אהבה - סדרה עם שלוש עונות שכתובה ומשוחקת מעולה. מומלץ מאוד לראות עם האישה, שניכם תאהבו את זה.

בית הנייר - אקשן וסיפור מעולים, משחק טוב, וכיף לשמוע את הספרדית המתנגנת של הקריינית הראשית. אם עוד לא ראיתם, ממליץ בחום.

ליליהאמר - מאפיונר אמריקאי (סילביו דנטה מהסופרנוס) נכנס לתוכנית להגנת עדים ובוחר לעבור לליליהאמר שבנורווגיה. סדרה מ-ע-ו-ל-ה. התנגשות התרבויות האמריקאית והנורווגית משוקפת בצורה מאוד מצחיקה דרך הסדרה. יש גם ציצי.

קימי שמידט - סדרת קומדיה מבית היוצר של טינה פיי, על נערות שנחטפו והוחזקו במשך כמה שנים ומה קורה להן אחרי שהן משוחררות ע"י ה FBI. מצחיק מאוד, אם כי כנראה שלא יקלע לטעם כולם.

עריכה אחרונה על ידי אספ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לממליצים

חח מה קשור ציצי לסדרה טובה?

מאז 'אני קלאודיוס' זה סימן לאיכות בטלוויזיה. לך למוזיאון נחשב בבירה אירופאית, תראה ציורים, מלא ציצים. זו אומנות גבוהה!

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Arrow - הפסקתי לצפות בעונה השישית, באזור פרק 7-8.

מאז שציר הזמן על האי התאפס עם ציר הזמן שאחרי האי, הסדרה הלכה לכיוון אחר ומתמקדת באוליבר כאבא.

ופחות בחץ..........

יש טעם לחזור לצפות?

Jessica Jones - סיימתי את העונה השנייה.לטעמי הראשונה הייתה יותר טובה.

יש משהו בדיאלוגים בין הדמויות שהופך את הסדרה לטובה ומוצלחת מבחינתי.

בעונה הזאת התמקדו בעבר של ג'סיקה, ובמה שהפך אותה למי שהיא כיום.

יש גם התמקדות על דמויות המשנה והקשיים בחיי היוםיום שלהן, והחלק הזה עשוי בצורה יפה.

*אני חייב לציין ש-3 שנים בין העונה הראשונה לשנייה, ועם פורמט שידור של נטפליקס (כל הפרקים משוחררים ביחד), לא תורם לאיזשהו רצף בין העונות. וגם The Defenders שהגיעה בין העונה הראשונה לשנייה לא מגשרת על הפער.

The Defenders - ארבעה מגיבורי מרבל על מסך אחד. סיימתי ביומיים והיה כיף לצפות.

הרבה אקשן.

הדמות של Iron Fist קרינג'ית ברמות קשות.

עריכה אחרונה על ידי Legend
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Altered Carbon לא פחות ממדהימה בעיני, רעיון מצויין שדומה לבלייד ראנר רק טוב יותר לטעמי.

השחקן תפור לסדרה, האקשן מצוין ואכן יש לא מעט ציצי.

עונה 2 בדרך אגב.

The Man in the High Castle חזרה אגב!

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Arrow

יש טעם לחזור לצפות?

לא.

the walking dead מפתיעה ומחדשת לעומת הדבר המפגר הזה.

וAltered Carbon אכן מעולה

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Somebody Feed Phil, פיל רוזנטל, היהודי אמריקאי הכי סטריאוטיפי שתראו על המסך, בסדרה שממוקדת באוכל מסביב לעולם. האמת, הוא כבש אותי, האישיות שלו והגישה עוברים מסך בצורה מעולה. יש גם פרק בארץ למעוניינים. אגב זה היוצר של "כולם אוהבים את ריימונד"

Ugly Delicious - דיוויד צ'אנג. צריך להוסיף? השף מסתובב בעולם עם חברים ומבקר במקומות הכי טעימים לאכול, בלי שופוני. אוכל תאכלס.

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol: חכה, אתה רק בהתחלה (חשבתי בהתחלה שאתה מדבר על הפרק הראשון של חלק ב' של העונה, ששודר לפני שבועיים). זה לא הולך ונהיה הגיוני יותר. ההמלצה שלי זהה - מי שמתכנן להתחיל את הסדרה מההתחלה - שיוותר. אני ממשיך לראות רק כי "למה להפסיק עכשיו אחרי 7 (וחצי) עונות".

בול כמוני! מייאש

מתי הם יסיימו עם זה כבר? הבנתי שיש עוד עונה לפחות!

יאללה שיגיעו לאיזה עיירה שיש שם רופאים שעבדו על נוסחת קסם שמעלימה את כל הזומבים. סוף טוב.

או שכולם כבר ימותו וזהו. סוף רע

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Somebody Feed Phil, פיל רוזנטל, היהודי אמריקאי הכי סטריאוטיפי שתראו על המסך, בסדרה שממוקדת באוכל מסביב לעולם. האמת, הוא כבש אותי, האישיות שלו והגישה עוברים מסך בצורה מעולה. יש גם פרק בארץ למעוניינים. אגב זה היוצר של "כולם אוהבים את ריימונד"

ראיתי עם האשה את כל העונה בישיבה אחת ביום שישי שעבר, מקסים :)

רק היה לי טיפה תמוה ומוזר, שבפתיחת הפרק על תל אביב הוא קרא לה "the capital of Israel - Tel Aviv" ..

אגב, אם ממש אהבת, יש לו עוד סדרה דומה, בשם I'll have what Phil's having זמינה כולה בYT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Altered Carbon לא פחות ממדהימה בעיני

גם אני צופה בזה עכשיו.

אני רק בפרק 5, שמח לשמוע שזה משתפר. אם כי שמעתי על אנשים שהתייאשו לקראת פרק 8.

בהתחלה חשבתי שזה קצת פיוצ'ריסתי (futuristic) מידי בשבילי, אבל זה דווקא זורם..

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יגאל - לא יודע מה יש להתייאש מהסדרה, היא עשויה מצויין עם טוויסטים טובים מותחת ומעניינת, כנראה לאנשים ללא סבלנות זה משנה.. כי צריך כזה לסדרה טובה :p

אני בכללי פריק של מד"ב, אז זה עושה לי טוב שיש כאלו איכותיות ונכון לעכשיו אני מאוד מחכה ל The Expanse שחוזרת בעונה שלישית.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...