Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

מזמן לא כתבתי פה, לכן רוצה לשתף כמה סדרות שהתחלתי בשנה האחרונה:

The Punisher:

ג'ון ברנטל הוא פרנק קאסל, חייל מארניס לשעבר שעקב מבצע סודי שלא היה אמור לקרות ובו היה שותף מאבד את משפחתו בקונספירציה של רציחות, מתחיל במסע נקמה. ג'ון ברנטל פשוט סוחף ומתאים לתפקיד כמו כפפה עם האופי האישי שלו והאפרוריות הזועפת שיוצאת לו באופן כל כך טבעי. Super Hero יהודי במלוא תפארתו :)

סדרה אפרורית שנמצאת בטופ רשימת הבינג' שלי, משוחררת בנטפליקס בפורמט של עונה שלמה, 13 פרקים. עונה שניה אושרה.

The Brave ו Seal Team:

שתיהן באותה הנשימה כי אלה בעצם סדרות די דומות באופי שלהן, למרות ש Seal Team קצת יותר איכותית מבחינת הפקה. לא משהו מיוחד ממש, פשוט אחלה סדרות להעביר שעה בערב, בשתיהן מדובר בצוות של כוחות מיוחדים שבכל פרק יוצא למשימה אי שם בעולם.

The Brave כולה בהפקה ישראלית וכוללת שחקנים לא רעים כש Anne Heche בראש הרשימה.

Star Trek Discovery:

לחובבי הפרנצ'ייז (וגם ללא), מאוד איכותית ומשתבחת לדעתי מפרק לפרק.

2 סדרות מתח משטרתיות בריטיות משובחות שריתקו אותי לאחרונה:

Happy Valley:

שוטרת מוערכת שאוהבת לחשוב מחוץ לקופסא מתמודדת עם מצב משפחתי לא קל ובו בעת עם חטיפתה של נערה, מהר מאוד המקרים נקשרים זה בזה. מיני סדרה משובחת בדיוק כמו שהבריטים יודעים לעשות. 2 עונות עם 6 פרקים בכל עונה, זמינות מלאה בנטפליקס. חודשה לעונה שלישית בשנה הבאה.

Broadcurch:

שני בלשים חוקרים היעלמות של ילד (בעונה הראשונה) והיעלמות של ילדה (בעונה השניה), משחק מעולה ואווירה חורפית ומתוחה. את העונה השלישית עדיין לא ראיתי, זמינות מלאה בנטפליקס.

בונוס:

Chicago Fire:

מהחביבות עלי ביותר. צוות כבאים מתמודד עם מצבים קשים, הן בתחום המקצועי והן בתחומי החיים האישיים, שלעיתים קרובות קשורים אחד בשני. הסדרה כולה מצולמת ומופקת בשיקגו ולכן ההפקה נראית תמיד מאוד אותנטית ולא מתוסרטת. שחקנים מעולים וסדרה שנמצאת כרגע בשיא עונתה השישית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סיימתי לצפות אתמול בעונה ה-2 של Stranger Things.

מעולה! ממש אהבתי. הצלחתי להדביק אפילו את אישתי שבדר"כ ממש לא אוהבת את הז'אנר הזה של הסדרות.

מניח שתהיה גם עונה 3.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מישהו ראה snowfall ויש לו תובנות לחלוק לפני שאני רואה יושב לראות את זה?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שנתיים וקצת החלטתי לחזור ולצפות בוונטוורת', ובעצם המשכתי מאיפה שהפסקתי. איזה טעות... היה קשה להפסיק. סיימתי את עונה 2 בכלום זמן יחסית לזמן הפנוי שאין לי, עכשיו צריך לפנות זמן לעוד 3 עונות.

ממליץ שוב בחום, סדרה מעולה, אינטיליגנטית ומותחת שאפילו המבטא האוסטרלי לא מצליח להרוס.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

taken סדרה נחמדה לאוהבי האקשן

מקגייוור לא כמו פעם, אבל בהחלט משעשע

סקורפיון - חבורה של גאונים עם יכולות חברתיות מוגבלות שמצילות את העולם

לוציפר - לא יודע למה אך אני אוהב את הסדרה הזו

S.W.A.T - יחידת יממ שמטפלת במקרים מיוחדים, בנוסף הדגש שם הוא על האכפתיות והעזרה לזולת של השוטרים

אם אזכר בעוד משהו אז אוסיף בהודעה נוספת :)

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

End of the F***ing World.

ממחזרת ולועסת תמות ותיקות, אבל נחמדה.

שמונה פרקים קצרים. לחובבי ההומור השחור ושאר מיזנטרופים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל כך ראיתי שדיברו כאן על ozark,

נטפליקס אומרים שזו התשובה שלהם לשובר שורות( מבחינת ראיון).

פרק 3 והסדרה עד עכשיו ממש טובה.

השחקנים ממש טובים(לורה לייני וג׳ייסון בייטמן).

סידרה חביבה אבל רחוקה שנות אור "משובר שורות". תסריט לוקה בחסר, חוסר עקביות, מתחילה טוב אבל מאבדת גובה בהמשך. בסה"כ סדרה טובה אבל לא מבריקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
אחרי שנתיים וקצת החלטתי לחזור ולצפות בוונטוורת', ובעצם המשכתי מאיפה שהפסקתי. איזה טעות... היה קשה להפסיק. סיימתי את עונה 2 בכלום זמן יחסית לזמן הפנוי שאין לי, עכשיו צריך לפנות זמן לעוד 3 עונות.

ממליץ שוב בחום, סדרה מעולה, אינטיליגנטית ומותחת שאפילו המבטא האוסטרלי לא מצליח להרוס.

ראיתי בעיקר מתוך אנרציה. העונות 3-5 צפויות ודי מופרכות. יש מתח כלשהו והמבטא עושה לי את זה בגדול, אבל השאר מבאס.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצות על סדרה טובה להעביר את הזמן (טיסות, נסיעות או סתם ערב בבית)?

לאחרונה לא ממש יצא לי לראות סדרות, אבל מאלו שאני זוכר שראיתי ואהבתי - המתים המהלכים (נראה לי שהחזקתי עד העונה השלישית), Flashforward ו-Southland (סדרת משטרה, שוקל להמשיך מהעונה השניה/שלישית).

מבחינת ז'אנרים - הכיוון הוא בעיקר סדרות צבא/משטרה, מדע בדיוני/עתידני או הרפתקאות/מתח (למשל הסדרה Trapped שעוסקת ברצח שאירע בעיירה קטנה באיסלנד, והטריילר שלה נראה לא רע), אבל פתוח גם להצעות אחרות.

מספר טריילרים שראיתי ופחות התחברתי - SEAL Team ו-The Brave (נראה קצת קיטשי) ו-Westworld (הקטע של המערבונים קצת פחות דיבר אליי).

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת ז'אנרים - הכיוון הוא בעיקר סדרות צבא/משטרה, מדע בדיוני/עתידני או הרפתקאות/מתח אבל פתוח גם להצעות אחרות.

Strike Back

No Offence

תהנה

בברכה ירון

אני תמיד אומר שיש דבר אחד שמפריד ביני לבין גאונות: וזה אני:shock2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עונה 3 של STRANGER אושרה ממה שאני יודע, גם 4.

OMRICN - נשמע שה SEAL TEAM והשניה מזכירות את STRIKE BACK?

בדיוק. קיטש מלחמתי טוב להעביר שעה בכיף ולא לחשוב על זה אח"כ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Westworld (הקטע של המערבונים קצת פחות דיבר אליי).

תודה.

חביבי, אין פה שום קטע של מערבונים ואני ממליץ לך לצפות בסדרה הזו ASAP. ה"מערבון" פה הוא דמות מאוד זניחה ביחס לעלילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...