Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני חושב שהדרך הנכונה לבחון את ה-Leftovers זה כמו סיפור שמחבר בין מציאות וחלום. הוא לא לגמרי חלום, מעוגן מדי במציאות אבל יש בו מוטיבים שהם לא מדע בידיוני ולא פנטזיה, אבל גם לא מציאותיים. הם כמו חלום, מוגזמים בטיפוסים, באינטנסיביות של ההתרחשות, בקיצוניות של הרגשות. יש בסדרה את התחושה המוזרה שיש כשאתה חולם.

בגלל זה מה שעניין אותי בסדרה זה מה היא מנסה לאמר על הטבע של בני האדם, פחות מקוהרנטיות של הנרטיב, למשל, מה עומד מאחורי ההעלמות, ואפילו מה מתוך זה הוא אמיתי ומה לא.

ככה שהאם הסיפור של נורה אמיתי או לא, זה לא משנה. זה כמו סיפורי התנ"ך (גוספל), מה שחשוב הוא מה הסיפור אומר, לא אם הוא התרחש. והסגירה של המעגל (closure) חשובה ברמה של האם קיבלנו תשובות לשאלות הקיומיות של הסדרה, ואני חושב שבמידה רבה - כן. שחוסר המנוחה של קווין בחיי הזוגיות הוא טעות, ושאי השקט שלו ברדיפה אחר האמת והנבלים שאי שם לא מובילה אותו לחיים טובים יותר. בלהיות משיח אין לו בסוף תכלית.

ולעומתו, הגוספל של נורה מלמד שהיא מצאה את גן העדן, והוא קיים אצל אלו שנעלמו. הם, מחוסר ברירה, לא שקעו בחיפוש משמעות ההעלמות. הם היו חייבים לבנות את עולמם מחדש, וכך עשו. והנה, חייהם (לפחות מה שנורה מצאה) טובים יותר. במפתיע. בעוד נורה התבוססה בשאלות וצער, בעלה בנה עצמו מחדש.

אז בשבילי לפחות, מבחינת אמירה של שורה תחתונה, הסדרה הביאה אמירה.

אני צריך לצפות בה שוב, כי יש בה המון סימבוליזם והמון אמירות, ושווה להתעכב על הפרטים, אבל לא מצאתי את העונה האחרונה מאכזבת. נהפוכו. אהבתי שלא ניסתה להיות דו משמעית.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם אני חושב שסצנות סקס מעל חמש שניות בסדרת מתח או אקשן הן מיותרות לחלוטין.

למעשה בכל סדרה. זה כאילו הם שמים את זה כי אין משהו טוב יותר לשים.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפורה של שפחה, קודם כל חייבים להגיד שצריך להיות מוח מעוות במיוחד ע"מ להגות את היצירה המרהיבה הזאת.

עוד לא יצא לי לראות משהו דומה לזה, סידרה סוחפת ומרהיבה שחוקרת לעומק את נושא הדה-הומניזציה המאורגנת ופורטת אותה לחתכים, בתור יהודי, ההקבלה הטבעית היא השואה.

מומלץ מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העונה הראשונה של סיפורה של שפחה התחילה מהמם ונגמרה מהמם, באמצע היתה נפילה שבעיקר היו סצינות פלאשבק מייגעות שחזרו על עצמן שניסו להראות כמה השפחות אומללות. מעניין איך העונה השניה עכשיו כשהיא לא מבוססת על הספרים, האם מדובר במיחזור של מה שעשה כותרות בעונה הראשנה, כלומר של נסיונות להיות יותר ויותר בוטים ומזעזעים או שפיתחו גם את העלילה בצורה מעניינת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם וגם.

לדעתי שווה צפייה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העונה הראשונה של סיפורה של שפחה התחילה מהמם ונגמרה מהמם, באמצע היתה נפילה שבעיקר היו סצינות פלאשבק מייגעות שחזרו על עצמן שניסו להראות כמה השפחות אומללות. מעניין איך העונה השניה עכשיו כשהיא לא מבוססת על הספרים, האם מדובר במיחזור של מה שעשה כותרות בעונה הראשנה, כלומר של נסיונות להיות יותר ויותר בוטים ומזעזעים או שפיתחו גם את העלילה בצורה מעניינת?

אני מאד אהבתי את הפלשבקים בעונה ה 1

רק מה הסדרה המצויינת הזו מאד מדכאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי לצפות בכמה שיותר סדרות לא אמריקאיות, משהו בהן מרגיש לי יותר אמיתי. עם נטפליקס זה קל.

על the money heist דובר כאן מספיק, סה"כ אהבתי, למרות שבתחילת העונה השנייה ועד האמצע היא די נמרחת, ואז יש הרגשה של חייבים להספיק לסגור הכל עד סוף העונה וגם יש בה כמה קטעים מופרכים עד מגוחכים. הסוף די מתקתק אבל אם לא לקוחים אותה יותר מדי ברצינות היא כיפית.

סיימתי לצפות ב Dark לפני כמה ימים. סדרה גרמנית, עונה אחת, עשרה פרקים של 50 דקות.

בעיירה גרמנית קטנה ליד תחנת כוח גרעינית מתחילים להיעלם ילדים ללא כל הסבר.

הסדרה עשויה טוב, בניגוד לסדרות אחרות עם סוף מאכזב שלא מסביר את כל התעלומות ומרגיש מאולץ, פה הסוף די סוגר את כל הפינות.

לסיכום, חובבי הז'אנר אימה/מסתורין יהנו.

עריכה אחרונה על ידי SurfHigh

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

KILLING EVE

מצוינת פשוט. ממש ממש מצוינת. מאוד נהנה ממנה. תנסו ולא תצטערו.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...