Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

אז צפיתי לאחרונה ב

last ship

black mirror

shameless

stranger things

the punisher

וצופה ב

the x files

the Simpsons

the grand tour

Chicago pd

the big bang

מחכה שתגמר כדי לצפות ברצף

פאודה

אשמח להמלצה לסדרה עם עונה, שתיים מלאות שאוכל לצפות ברצף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סיימתי ביחד עם אישתי את כל ה-5 עונות של Wentworth - מחכה כבר לעונה ה-6.

התחלתי לצפות בסדרה צרפתית בשם "קמים לתחייה (Les Revenants)", מסתבר שהיא די הצליחה בעולם והרבה עפו עליה. יש רק 2 עונות, בינתיים אני באמצע העונה ה-1 ונראה מעניין מאוד.

מישהו ראה/רואה?

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז צפיתי לאחרונה ב

last ship

black mirror

shameless

stranger things

the punisher

וצופה ב

the x files

the Simpsons

the grand tour

Chicago pd

the big bang

מחכה שתגמר כדי לצפות ברצף

פאודה

אשמח להמלצה לסדרה עם עונה, שתיים מלאות שאוכל לצפות ברצף

תוסיף לרשימת "דרוש צפייה" שלך את The Expanse

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, ניסיתי Designated Survivor.

האמת שאני ממשיך, כי מצחיק כמה שזה גרוע. כמו אופרת סבון שמנסה להיות רצינית ומשמעותית...

כתוב שטחי, משוחק רע, ערוך כמו אופרת סבון ושטחי (כבר אמרתי "שטחי"?).

סוגשל פנטזית שמאל, בה מועמד חסר סיכוי לכלום (מין בוז'י כזה) הופך להיות נשיא, כי כל מי שלפניו בתור מת. מכאן יש עלילה לא סבירה ומלאת חורים של חיפוש אחר גורם טרור עלום (שצריך רק שניים וחצי אנשים לעסוק בזה, כי יותר מזה זה מסובך), ובמקביל גיבורנו, הבוז'י האמריקאי, מראה לאומה איך,

, קוקסינל אולי לא מנצח בחירות (או דרבי), אבל הוא נשיא פגז. הוא צולח משברים פוליטים כמו שהוא צולח את הטרור, בשני מהלכי תסריט מהירים, המון חמלה ורגישות, ושלושה קלוזאפים חמורי סבר ושניים מצועפים ומלאי רגש.

בסוף כל אפיזודה, כולם מחזיקים ידיים ונהנים מכל הטוב שמשפריץ מהמהלך הפוליטי החביב.

אבל זה מצחיק, בהתחשב בזה שהמציאות הפוכה לגמרי...

"בית הקלפים" אבל ברמה של ילדי גן (אנתרופוסופי, כמובן).

אפשר לראות, אבל רק כסאטירה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תארת במדויק את Designated Survivor. (היו לי את אותן תחושות)

אני איבדתי עניין אחרי פרק 5/6 - גם שניסיתי לתת לסדרה צ'אנס נוסף. ספק שאחזור לצפות בה שוב

לאור כמות הסדרות שיצאו לאחרונה. (לא עומד כבר בקצב...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמצע העונה השלישית של מר רובוט (אני יודע, קצת באיחור) ו...וואו, איזו סדרה נהדרת. לא רק שהיא חכמה בצורה יוצאת דופן, היא גם עשויה פשוט מדהים. כל פרק מבוצע כמו מיני-סרט, עם איכויות צילום והפקה נדירות. בדיוק סיימתי את פרק 5 של עונה 3 - שמתרחש כולו בבניין של E-קורפ. פאקינג מושלם.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שממש עפתי על הסדרה כשיצאה. עונה 1 היתה מדהימה.

איפשהו בעונה ה-2 אני איבדתי עניין, הרגשתי שהעסק ממש הידרדר.

יש שיפור אמיתי בעונה ה-3 או שלטעמך גם ה-2 היתה מעולה ואולי זה באמת לא בשבילי :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העונה הראשונה הייתה סוג של אקספוזיציה. ללמד אותך על המקור לסיפור על אליוט ומר רובוט. הסיפור האמיתי מתחיל בעונה השניה והאמת - אני מסכים איתך שהוא מתחיל קצת חלש. לא יודע מתי עצרת בעונה השניה אבל בערך אחרי האמצע יש פרק משוגע לגמרי שמדמה סיטקום משנות ה80 ואחריו זה תופס תאוצה שוב ונעשה ממש מעניין, כולל כמה רגעי OMG משמעותיים מאוד, עם שיא בסוף הפרק האחרון של העונה שאני לא אהרוס לך אם בא לך לראות. העונה השלישית כבר נכנסת בפול פאואר לסיפור.

אבל יותר מהעלילה, הסדרה הזאת עשויה כל כך טוב. sam ismail היוצר הוא גאון אמיתי. גם מבחינת הכתיבה, כולל המון משמעויות נסתרות שנורא קל לפספס אם לא שמים לב (למשל בכמעט כל סצנה ברחוב יש סמלים וטקסטים שקשורים לעלילה), וגם מבחינת הבימוי - הוא מייצר שילוב של זוויות ותנועות מצלמה ביחד עם מוזיקה ואפקטים קוליים מדויקים שמכניסים אותך לקצב ונותנים אווירה נורא מיוחדת. הוא גם מביים סצנות סופר-מתוחכמות עם המון ניצבים, תפאורות רקע ואפקטים של עריכה כמו סלואו מושן, וואן-שוטס, רפטטיביות ועוד.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שעצרתי אחרי הפרק ה-3 או הרביעי.

שיכנעת אותי, אתן לזה צ'אנס לפחות עד אמצע-סוף העונה ה-2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה חושבים על העונה החדשה של פאודה?

מבחינתי התחילה טוב, ולאט לאט הדרדרה לסיפור בנאלי, צפוי (ב3 הפרקים האחרונים ממש לא היה קשה לנבא מה יקרה בפרק ואיך הוא יגמר, וגם סוף העונה כ"כ צפוי שאין צורך אפילו לצפות בפרק האחרון), עם עשרות חורים בעלילה וכתיבה לא משהו בלשון המעטה. חבל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

counterpart סידרת מתח שהיא סוג של מדע בידיוני, אבל העולם הבידיוני הוא לא העיקר והוא נעשה בעיקר בשביל לשרת את העלילה, אז אל תצפו פה למכוניות מעופפות ורובי לייזר ואפקטים, העיקר זאת העלילה שכתובה היטב ומשחק וירטואוזי של השחקן הראשי.

ראיתי עד עכשיו שלושה פרקים ומאוד אהבתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו צפה ב-chance עם יו לורי עד הסוף? היו שתי עונות ואז היא בוטלה. אני תוהה אם שווה לצפות בכל זאת ואם הסיפור נסגר בצורה נורמלית.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, ניסיתי Designated Survivor.

האמת שאני ממשיך, כי מצחיק כמה שזה גרוע. כמו אופרת סבון שמנסה להיות רצינית ומשמעותית...

כתוב שטחי, משוחק רע, ערוך כמו אופרת סבון ושטחי (כבר אמרתי "שטחי"?).

סוגשל פנטזית שמאל, בה מועמד חסר סיכוי לכלום (מין בוז'י כזה) הופך להיות נשיא, כי כל מי שלפניו בתור מת. מכאן יש עלילה לא סבירה ומלאת חורים של חיפוש אחר גורם טרור עלום (שצריך רק שניים וחצי אנשים לעסוק בזה, כי יותר מזה זה מסובך), ובמקביל גיבורנו, הבוז'י האמריקאי, מראה לאומה איך,

, קוקסינל אולי לא מנצח בחירות (או דרבי), אבל הוא נשיא פגז. הוא צולח משברים פוליטים כמו שהוא צולח את הטרור, בשני מהלכי תסריט מהירים, המון חמלה ורגישות, ושלושה קלוזאפים חמורי סבר ושניים מצועפים ומלאי רגש.

בסוף כל אפיזודה, כולם מחזיקים ידיים ונהנים מכל הטוב שמשפריץ מהמהלך הפוליטי החביב.

אבל זה מצחיק, בהתחשב בזה שהמציאות הפוכה לגמרי...

"בית הקלפים" אבל ברמה של ילדי גן (אנתרופוסופי, כמובן).

אפשר לראות, אבל רק כסאטירה.

מסכים. לצערי אשתי אוהבת שזה קליל (ואת ג'ק באואר), אז מידי פעם צופים...

אבל באמת, עלילה מופרכת ושטחיות מצחיקה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...