Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[אופל אסטרה] מרווח טיפולים ואחזקה

orrianna
שימו לב! השרשור הזה בן 7307 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם הפגמים הבאים באסטרה 2001 קריטים או שנין לקנות את הרכב:

בלוק מנוע - להחליף תומכים

שלדת מרכב - מרכב, תיקוני מרכב, וצבע, נזק לפגוש, חלקי פלסטיק פגומים

בלמים קדמיים לתקן רפידות לתקן צלחות דיסקים ותופים

הרכב טופל שגרתית, והוחלפו בו כבר דיסקים קדמיים, נורת חניה, צמיגג בלאי, רצועת תזמוןמססנים אויר ושמן מנוע ומצתים.

נשמע סביר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הפגמים הבאים באסטרה 2001 קריטים או שנין לקנות את הרכב:

בלוק מנוע - להחליף תומכים

שלדת מרכב - מרכב, תיקוני מרכב, וצבע, נזק לפגוש, חלקי פלסטיק פגומים

בלמים קדמיים לתקן רפידות לתקן צלחות דיסקים ותופים

הרכב טופל שגרתית, והוחלפו בו כבר דיסקים קדמיים, נורת חניה, צמיגג בלאי, רצועת תזמוןמססנים אויר ושמן מנוע ומצתים.

נשמע סביר ?

ככה:

מנוע - תומכים ,הכוונה כנראה לתושבות , נראה קצת מוזר ,וההוצאה לא קטנה במיוחד ,אבל לא משהו שאי אפשר לחיות איתו.

מרכב - הרכב עבר תאונה לא קלה - האם הוסבר לך מהי משמעות הפגיעה במרכב ? (האם יש ירידת ערך?)

בלמים - לא נראה משמעותי.

הטיפולים סבירים , שום דבר משמעותי (וטוב שכך , ברכב בגיל הזה).

אם תאונת המרכב לא משמעותית , וניתן להסתדר על מחיר הח' התומכים (תושבות) , אז עפ"י הנתונים הללו הרכב נראה בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכרת טוב, הסבירו לי שהחליפו את התושבות כי הן התבלו. אני לא זוכרת את המונח המסוים שהוא השתמש בו.

ואמרו לי מפורשות שהרכב לא עבר תאונה.

מה פה קורה פה ?

:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכרת טוב, הסבירו לי שהחליפו את התושבות כי הן התבלו. אני לא זוכרת את המונח המסוים שהוא השתמש בו.

ואמרו לי מפורשות שהרכב לא עבר תאונה.

מה פה קורה פה ?

:(

אין בעיה, אם הוא לא עבר תאונה שיתחיבו שאם מתגלה פגיעת שלדה ולו הקלה ביותר הם משלמים את הבדיקה. שאני לקחתי רכב לבדיקה בסיקסט הם התחיבו לזה, לא חושב שAVIS יתנגדו. יכול להיות שהרכב עבר פחחות קלה, זה לא קריטי, אבל פגיעה קשה יותר היא כן קריטית. אם תצליחי להוציא מהם התחיבות לתאונות באופן כללי - בכלל טוב.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה התבלבלתי.

אני לא זוכרת מה אמרו לי לגבי המרכב. נאמר לי מפורשות באוויס (מהם אני קונה את הרכב) כי לא עבר תאונה.

בדו"ח של הבדיקה נכתב ככה:

8. שלדת מרכב שילדה - V

9. שלדת מרכב מרכב - X תקוני מרכב, משמעות שולית => תקוני מרכב וצבע, נזק לפגושים מצב פנימי...... חלקי פלסטיק פגומים.

מחר אני אברר יותר לעומק את פשר העניין של המרכב.

בינתיים אם תוכל להנחות אותי מה בדיוק לברר, או מה לבדוק במכון משלי, אודה לך מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם מדברים על הפלסטיקה החיצונית.

לכן הם מבדילים בין "מרכב-שלדה" ל"מרכב-מרכב".

מדובר ככל הנראה על שיפשופי חניה/פלסטיקה שבורה.

ראית את האוטו, זה נשמע הגיוני?

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה התבלבלתי.

אני לא זוכרת מה אמרו לי לגבי המרכב. נאמר לי מפורשות באוויס (מהם אני קונה את הרכב) כי לא עבר תאונה.

בדו"ח של הבדיקה נכתב ככה:

8. שלדת מרכב שילדה - V

9. שלדת מרכב מרכב - X תקוני מרכב, משמעות שולית => תקוני מרכב וצבע, נזק לפגושים מצב פנימי...... חלקי פלסטיק פגומים.

מחר אני אברר יותר לעומק את פשר העניין של המרכב.

בינתיים אם תוכל להנחות אותי מה בדיוק לברר, או מה לבדוק במכון משלי, אודה לך מאוד.

המכון יבדוק לבד הכל אין צורך מה להגיד לו.

מה שכן חשוב, הוא לא להרגיש לא נעים וכו' ולהתעקש להבין כל סעיף שרשום שם ולהבין מהבוחן עד כמה הוא חמור, יש דברים שהם שטויות, כגון פגושים שתוקנו, שיפשופים קלים וכו', ויש פגיעות של קצה שלדה שנחשבות חמורות יותר. כל סעיף שיסומן בבדיקה בתור לא תקין בקשי עליו הסבר , לא לוותר עד שהבנת בדיוק במה מדובר, אם יהיו שאלות אח"כ תמיד תוכלי לשאול אותנו כאן עם טופס הבדיקה.

יכול להיות שמדובר בפגיעות קלות כמו שרועי אמר ואז זה לא אמור להפריע לך לרכוש את הרכב.

בהצלחה!

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי - תודה.

ראיתי את האוטו. אבל לא ראיתי משהו חריג, ואני גם לא מאלו שיכולים להבחין בזה.

מה גם שהיתה כזו שמש, שאי אפשר היה לראות כלום.

מה לחפש על האוטו כדי להבין אם זה לא תאונה בשלדה ?

גיא - פחחות וצבע, תיקוני פגושים, זה שולי ???????????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי - תודה.

ראיתי את האוטו. אבל לא ראיתי משהו חריג, ואני גם לא מאלו שיכולים להבחין בזה.מה גם שהיתה כזו שמש, שאי אפשר היה לראות כלום.

מה לחפש על האוטו כדי להבין אם זה לא תאונה בשלדה ?

גיא - פחחות וצבע, תיקוני פגושים, זה שולי ???????????

אוריאנה.

את שואלת ועונה לעצמך על השאלה .

לא תוכלי לדעת שזו תאונת שילדה. לא לבד , לא עם הידע שלך.

אגב ,זו ממש לא בושה.

רוב האנשים לא יידעו להבחין אפילו במכונית שהורכבה משתי מכוניות שונות. צריך ידע ונסיון (ורצוי גם ליפט או בור בדיקה).

לכי לבדיקה ,שם , כמו שכתב רועי ,יסבירו הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7307 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...