Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בחיפוש רכב עד 180,000 ש"ח

ehazoum
שימו לב! השרשור הזה בן 5058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מודה כאן ועכשיו - אין לי נסיון עם כלי רכב 4*4 (למעשה אני אופנוען ביום יום)

ואני מחזיר ליסינגומטית לחברה ועובר לרכב שאני והמשפחה נוכל להנות ממנו

(לא רק לחנות על מדרכות - מבטיח !!!)

מה שראיתי שיכול להיות בתקציב שלי זה:

TDI אוט' דיזל ארוך 3.0(רגיל) (טויוטה לנד קרוזר ארוך) - מודל 2006

LIMITED אוט' 4.7 (ג'יפ קרייזלר גרנד צ'ירוקי) - מודל 2007

LE 7S אוט' דיזל 2.5 (ניסאן פאת'פיינדר) - מודל 2007

LE אוט' 2.5 (ניסאן X-TRAIL) - מודל 2008

LUXURY אוט' דיזל 3.0 (ניסאן פטרול) - מודל 2006

V6 COMFORTLINE אוט' 3.2 (פולקסווגן טוארג) - מודל 2006

TDV6 SE2 אוט' דיזל 2.7 (לנד רובר דיסקברי 3) - מודל 2005

אשמח לשמוע שיקולים (במיוחד מאנשים עם נסיון אישי או ששמעו ממישהו קרוב להם - לא שמועות)

כמו נוחות, יכולות שטח, תחזוקה, שמירת ערך.

אם יש רעיונות נוספים - אני פתוח להצעות.

תודה רבה,

ערן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, ניסאן תמחק

LR תמחק

מכאן נשאר טויטה, ג'יפ וטוארג.

ברור לך לחלוטין שמדובר ב3 רכבים שהם שונים מקצה לקצה אחד מהשני ?

אני הייתי בוחר בטויטה.

אמינות, תחזוקה שפויה בהתחשב בג'יפ, יכולות שטח מעולות יותר מ2 האופציות האחרות.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוחות בכביש, פינוק, רושם והנאה בשבילי קק"ל - טוארג

נוחות אמריקאית בכביש (רכב שט) ושבילי קק"ל + (לפני שידרוגים) - צ'רוקי

נוחות יפנית בכביש ועבירות עד בינוני (לפני מיגונים ועם בקרת אחיזה ומשיכה מובנית) - לנד קרוזר.

עלויות תחזוקה - כנראה שהלנד קרוזר עדיף

שמירת ערך - גם כאן הלנד קרוזר מנצח

ה - XTRIAL הוא קטן ולא בדיוק ג'יפ, הדיסקו יקר מאוד לתחזוקה, הפטרול מפלצת בגודל ואיטי להחריד (אבל טוב בשטח)

השאלה העיקרית היא כמה שטח ואיזו עבירות: קצת שטח ועבירות קלה - טוארג, יותר שטח ועבירות קלה+ עד בינוני מינוס - צ'רוקי. עוד יותר שטח ועבירות בינונית ומעלה - לנד קרוזר.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר הזה הוא יקבל צ'רוקי משומש, בן שנה+ מארה"ב. דגם LAREDO בלי הילוך כח וכמובן בלי אחריות.

את LAREDO מביאים ב-150K ב-180K אפשר להביא כבר דגמים מפוארים ומצויידים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם ראוי שתציין כמה חשובה לך תצרוכת הדלק, הסחירות והעלויות האחזקה.

אם הם כן חשובות לך, טויוטה לנד קרוזר ללא ספק הוא הכלי בשבילך ואם הדלק קצת פחות חשוב גרסאת הבנזין תפנק ותספק אותך, אגב גם הכלי הכי מרווח כאן למשפחה, פוטנציאל ענק לשיפורים במחירים זולים כולל בולמים מתכווננים לפי אופי הנהיגה שלך.

היתרון של הלנד קרוזר לעומת 2 האחרים מעבר ליכולות שטח טובות יותר הם יכולות להשיג חלקים במחירים סבירים ובקלות.

חבר טוב שלי רכש לאחרונה גראנד צ'ירוקי עם מנוע 5.7 ליטר ולא מצא מסנן שמן ומסנן דלק, אחריי חיפושים ארוכים הוא הצליח למצוא אבל במחיר מופרז.

הטוארג נח מאד בכביש,אין לכלי יכולות שטח מרשימות אלה בסיסיות, האמינות שלו לא מפליגה- הוא בסדר אבל לא יצא לי לשמוע מאנשים שנסעו איתו בשטח על תפקוד האמינות בנסיעות מהסוג הזה, טיפולים וביטוחים יקרים יותר.

את הלנד קרוזר כשתרצה למכור אתה תמכור מאד מהר ביחס לאחרים, גרנד צ'ירוקי בגלל היבוא האישי יוצר תסבוכות בשוק היד השנייה ולהרבה אנשים קשה למכור את הרכב שלהם בגלל מחירון לא מוגדר והביקוש למשומש לא גבוהה בגלל שכולם כבר מעדיפים לייבא חדש במחיר הזה.

וכן, ניתן להשיג 3.7 לארדו עם הנעת 4 על 4 עם ריפודי עור במחיר של 170 אלף, רק תמצא סוכן יבוא אישי שהוא לא גנב, דוד של אבא שלי ייבא ממש עכשיו אחד כזה.

ניסן פאטפיינדר גם כלי מצויין, האמינות שלו טובה אבל לא ביחס לטויוטה, הוא גם פחות סחיר אבל כלי מצויין בכללי.

לנד רובר ? שכח מזה, עלויות האחזקה גבוהות ובלאי עצום, ושאנשים לא ידברו איתי על טיפול במוסך מורשה, תקלות חשמל ושלל חלקים מכאניים וחשמליים שהולכים לעולמם בלי קשר לטיפול השגרתי במוסך החברה.

אופציה נוספת - פג'רו קינג, כלי אמין, בעל יכולות שטח טובות וגם נהיגת כביש טובה.

אני בכל זאת הייתי בוחר בלנד קרוזר בגלל החבילה הכללית, אבל זו כבר בחירה שלך.

dreams dreams dreams do not come true

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...