Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחרי שנה וחצי בחול ועוד חצי שנה על אופנוע אני חוזר לרכב ועם זה חוזרת ההתקנה של המערכת

ArIeL_sQ
שימו לב! השרשור הזה בן 5069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב הוא סוזוקי בלנו,

המערכת כרגע יותר נכון מה שנשאר ממנה זה 3 מגברים

1. ג'נסיס סטריאו 60

2.סאןדאון אודיו 100.4

3.מונו של זטק 1000.1

הרמקולים הם MBQ SC 5 ורבע עכשיו שאלה ראשונה,

שווה לבנות/לקנות מתאם כדי להכניס אותם בחור של ה6 וחצי או לנסות לשדרג אותם לסט אחר?

הסאב הוא IDMAX

עכשיו דילמה נוספת האם להכניס רמקולים אחוריים?

עד עכשיו הייתי ברכב ספורט של 2 דלתות ולא היה בכלל מקום לבמה אחורית, האם בבלנו אני ארגיש את החוסר?

ההד יוניט שהיה נמכר ואני צריך הד יוניט חדש,

הדרישות שלי מההד יוניט (אחרי שהבנתי שלחבר את הARCHOS בתור הד יוניט יצא יקר לא פחות)

זה יציאה ל3 מגברים כניסת AUX רצוי טיים קורקשיין ודק של 24 ביט.

כרגע יש לי שני אופציות על הפרק

1. pioneer 80mp משנת 2004-5 באלפייה

2. clarion 785 ריפרביש ב850 ש"ח עם אחריות לשנה

3. pioneer סדרות בינוניות חדש מזאפ ראיתי באזור ה700-900 ש"ח

אלף זה תקרת התקציב שלי כרגע לרדיו דיסק.

זאת רכישה מס 1

רכישה שניה צריך כבלים, RCA אני בונה בעצמי מכבל חד כיווני עם סיכוך כפול סופיות זהב מולחמות כמו שאני אוהב.

מה שנשאר זה כבל מטח ברכב הקודם היה 0 גייג' אבל זכור לי שהיה יקר מאוד האם ישנה אם אני אשים 2 גייג'?

ואיפה אני מוצא מישהו שמוכר סט כזה עם בית פיוז במחיר הגון?

כבל לרמקולים אני מאמין שאני אסתדר.

זהו איזה שהן הצעות חוות דעת או רעיונות יתקבלו בברכה

אגב אם אני מוותר על רמקול אחורי לדעתכם הג'נסיס יחזיק קומפוננט שלם לבד? לא נראה לי שאני אלך על בי אמפינג

ואז אני יכול להוריד את הסאונדאון

"ומותר האדם מן הבהמה - אין, כי הכל הבל"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...