Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אפשרי לחבר מגברים למכשיר DVR?

ArIeL_sQ
שימו לב! השרשור הזה בן 5041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מכשיר DVR של ARCHOS וחשבתי אולי יש אפשרות לחבר את המגברים אליו.

אולי כמו שעושים יציאות מגברים לבערכות מובנות של רכבים חדשים. מתאם כזה.

המגברים שאני הולך לחבר אליו זה ג'נסיס סטריו 60 וזטק 1000.1

אני לא רוצה להוציא כסף על רדיו דיסק כי גם ככה חיתוכים אני עושה דרך קרוסים חיצוניים וכל המוסיקה שלי נמצאת על הARCHOS

אז חוץ מסתם דק עם יציאות למגברים הוא לא ישמש אותי בכלום

אז אני אשמח לדעת אם אכן יש פיתרון, ואם לא איזה רדיו דיסק ממולץ אני יכול להביא שיש לו יציאות ל3 מגברים וAUX במחיר שפוי.

ושוב לא אכפת לי אפשרויות חיתוך כי הכל יחתך דרך קרוסים חיצוניים גם ככה.

אשמח לרעיונות מקוריים, ואם אין אשמח להמלצות לHU סביר

"ומותר האדם מן הבהמה - אין, כי הכל הבל"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה ARCHOS זה המוצר של סוני בשוק נגני הMP4 נכון?

בכל מקרה הרעיון שעולה לי בראש זה או מגבר אוזניות איכותי שממנו תוכל להוציא אות לתוך מנחת איכותי - מה יהיה כאן איבוד האיכות אני לא יודע בוודאות.

או אולי ממיר אנלוגי דיגיטלי ביחד עם מגבר אות - נדמה לי שראיתי אחד כזה בפיוז גבעתיים.

המחיר היה סביבות ה700 שקלים אבל אתה יכול גם להגביר כאן את האות ליציאת RCA אנלוגית ואפילו אם בא לך לקבל המרה ליציאה דיגיטלית.

ו... שאלה כזו - הייתי מפנה לחבר הפורום S3T

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה על היחס, שנתיים לא הייתי פה וכבר לא זוכרים מי אני,

עוד מעט נתקין הכל ונבוא למפגשים,

אם העלות תיהיה באזור ה700 שקל נראה לי כבר שווה להביא איזה פיוניר או קלריון שיש להם 3 יציאות וגם AUX

ראיתי בזאפ כמה דגמים בעלות הזאת

ואני מניח שהאיכות תיהיה דומה

"ומותר האדם מן הבהמה - אין, כי הכל הבל"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה - בעלות כזו ברור שכבר עדיף להביא HU טוב ולגמור עניין.

אבל מה אם אפשר למצוא מגבר אוזניות טוב בEBAY ולהמיר לו יציאות לRCA? פרוייקט DIY שכזה אני מאמין של S3T ולעידו (מיינדבומב) יהיה מה לאמר בעניין.

אולי גם יש אפשרות לקחת לוח T-AMP כמגבר ישיר לARCHOS שלך יש לתוך מנחת איכותי שיתן לך יציאות RCA או להמיר את היציאות של הT-AMP ליציאות RCA מיוצבות אחרי שלב הקדם מגבר שלו כמו בפרוייקט שאיתמר עשה למגבר הפנימי של הטויוטה שלו... ואז יש לך מגבר T-AMP שעולה משהו כמו 50 דולר כולל משלוח עם כניסות RCA מצד אחד ויציאות RCA חזקות יותר מצד שני - במילים אחרות, להפוך מגבר לליין דרייבר.

מחשבה נוספת היא לקחת מכשיר כמו ה4XS שיכול לקבל מצד אחד את הARCHOS שלך ומצד שני לעשות לו פעולת ליין דרייבר שיוצאת לתוך קרוס 4WAY מלא ומקצועי עם אפשרות שינוי נקודות חיתוך בעזרת נגדים....

כן.. כן... אני במקרה מוכר את ה4XS שלי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע שתבדוק עדיין את האופציות שלך - לגבי עניין הנגדים אין שום בעיה ואני אפילו העליתי שני ת'רדים שלמים על כך.

אבל לגבי המכירה - לא זו היתה הכוונה שלי, דבר איתי בהודעות פרטיות - לא על גבי דפי הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...