Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הודעה משמחת לכל הסקפטים (לגבי השיפוט בתחרות)

crazystereo
שימו לב! השרשור הזה בן 7305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למיטב ידיעתי יש טעות חמורה בכל הוויכוחים לגבי השיפוט של תחרות הסאונד.

התחרות התבצעה בצורה הוגנת.

יש הרבה טענות שהתחרות היתה מכורה מראש, זוהי טעות, השופטים נייטרלים והחליטו פה אחד על הזוכה.

לכל אלו שהתעניינו למה "קרייזי סטריאו" לא השתתפו בתחרות, הסיבה לכך היתה, שרכב ההדגמה המקורי מסוג מזדה mx3 שמופיעה באתר אוטוסאונד היתה אמורה להשתתף בתערוכה, אך עברה שינוי כללי במערכת הסאונט ולא היתה מוכנה במועד לתחרות, הרכב שהוצג ביום התחרות (סיאט איביזה) היה רכב של לקוח שבוצעה בו התקנה להנאותיו הפרטיות של הלקוח ולתצוגה בלבד.

אנו מברכים את כל אלו שתרמו ועזרו להקים את האירוע, כמו כן, את כל המתקינים שהתאמצו והשקיעטו ברכבים.

נפגש בתחרות הבאה.

מאחלים ניר גורן, וכל צוות קרייזי סטריאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ניר על התגובה. הענף הזה מלא לכלוכים וריכולים (אני בטוח שכבר יש שמלכלכים גם עליי על כך שאני כביכול מגן על EMMA כי הרי לא יכול להיות שאעשה זאת בתום לב :roll: ) וטוב שגם אלו שכן מפרגנים, ישמיעו את קולם.

אני נועל את הנושא שכן מיצינו את העניין כבר על גבי עמודים רבים בת'רד "תמונות וחוויות מתחרות EMMA".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...