Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גז למזגן - מחיר עדכני בירושלים

meriadoc99
שימו לב! השרשור הזה בן 5076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הלכתי היום עם הרכב (סאפארי 1992) למלא גז בירושלים, והוצאתי 400 ש"ח (כולל מע"ם) על מילוי הגז - בלי טיפול או שום דבר אחר. הוא גם שם קצת זרחן בפנים כדי שנוכל לזהות דליפה עם יש.

בעל המוסך הסביר לי שכיוון שהאוטו ישן זה דורש גז מיוחד שעלותו יותר מבדרך כלל. הוא חיבר מחשיר גדול ומסורבל לאוטו - לא רק שעון קטן שמחובר לבלון.

מחיפוש קצר בפורום אני רואה שכנראה שילמתי פי שתיים ממה שהייתי צריך לשלם - אבל לא ראיתי מחירים מהזמן האחרון - רק מלפני 4-5 שנים.

לכן, הנה השאלות:

1) האם זה נכון שאוטו ישן דורש גז אחר שהוא יותר יקר?

2) בד"כ מהו המחיר העדכני למילוי גז במזגן?

3) האם יש מקום מומלץ בירושלים למילוי גז (לפעם הבא)?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הגז למכוניתך הישנה הנו כיום יקר יותר והוא מסוג פראון R12 לעומת המכוניות החדישות, משנת 1994, שצורכות גז מזגנים סינטטי שאינו פוגע באוזון מסוג R134a.

במוכניתך, מע המזגן גדולה יותר ומכילה גם כמות גז גדולה יותר מאשר רכב נוסעים רגיל ומודרני.

בברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גםן אני מילאתי R12 לפני שבוע (ללא זרחן), עלה לי 150 ש"ח כולל מעמ.

בתכלס חשבתי בכלל לרכוש בלון 13 ק"ג של R12 בעלות של 450 ש"ח לפני מע"מ (כנראה אעשה זאת בפעם הבאה).

אולי במערכת שלי יש פחות גז? העניין הוא שבכלל אף אחד לא מודד כמה גז הוכנס מכאן שיכול להיות שיכניסו לך 2 ק"ג או חצי ק"ג ותשלם אותו הדבר.

נוסע על:

טויוטה פריוס 2019.

טויוטה קורולה 2008 רובוטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...