Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקשר לרנו מגאן 2 [כן אנחנו יודעים שמדובר בשאלה. אין צורך לציין זאת בכותרת]

MEgaNn
שימו לב! השרשור הזה בן 5041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום יש ברשותי רנו מגאן דגם ביזנס.

רציתי לשאול משהו.

כל יום אני נוסע הלוך חזור לעבודה כ130 ק"מ [65 הלוך ו 65 חזור].

האם יש סיכונים בכך ?

אני עושה טיפולים והכל בזמן, טיימינג נעשה לפני 15,000 כולל מותחנים וכל מה שצריך ושמנים בשווי 4500 שקלים.

החלפתי זרוע קדמית ב1000 שקלים.

החלפתי חיישן התנעה ב1100 שקלים.

עכשיו הרכב ב 137,000 קניתי אותו לפני שנה כאשר הוא היה על 102,000 מיד ראשונה .הרכב שנת 2005.

לכמה ק"מ בערך יספיק המנוע?

אני עושה את כל הטיפולים במוסך רנו מורשה וכל החלקים מקוריים האם כדי דבר לעשות במוסך רגיל טיפולים של שמנים וכו'?

--------------------------------------------------------------------------------

יש לי עוד שאלה.

בשנה הזאת לא בדקתי בכלל לחץ צמיגים.

אני לא יודע איך בודקים לחץ אוויר.

מישהו יכול להסביר לי איך?

ואיך אני יודע כמה לחץ אוויר אני צריך?

תודה מראש למי שעונה:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להיות רגוע ולהמשיך לנסוע את אותה כמות קילומטרים ואף יותר כל יום לשנים הקרובות ואפילו הרחוקות. אתה שומר על הרכב בפאנאטיות ייתרה וזה יפה ולכן הרכב ישרת אותך נאמנה לעוד המון זמן אז אל חשש. סע סע ותמשיך לנסוע חופשי. :)

בעניין הלחץ בצמיגים אם אתה כבר בקשר אם המוסך הרם אליו טלפון ושאל מהו הלחץ אצלך. לאחר מיכן כנס לתחנת דלק למשאבת האויר הדיגיטלית שם, כוון את הלחץ הרצוי הסר את כיסויי הונטילים מהגלגלים ופשוט תתחיל למלאות אויר עד שהמשאבה תוציא ציפצופים מעצבנים (זה אומר שהגעת ללחץ שכיוונת). החזר כיסויי הונטיל לכל ונטיל וסע לשלום חביבי. זה ממש פשוט!

:)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מה בקשר לטיפולים להמשיך במוסך רנו או שלעבור למוסך רגיל לא מורשה ויותר זול? כי הרבה אמרו לי שאחרי 5 שנים כבר לא שווה לטפל במוסך רנו מורשה.

לכמה קילומטר יספיק בערך המנוע?

---------------------------

אבל כאשר אני מכווץ את הלחץ הרצוי זה מגיעה אליו ועוצר או שנגיד שיש לי עכשיו X לחץ אוויר ואני עושה במכונה את הלחץ הנדרש זה ממלא על הלחץ שיש לי בגלגל+הלחץ של המכונה? או שאם נגיד יש לי את הלחץ בדיוק אז המכונה בכל זאת ממלא אוויר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להפך,

כעבור 5 שנים הבלאי ברכב גדל ולכן החשיבות לידיים של מומחה בתחזוקת הרכב מתעצמת...

במוסך מדרכה אתה לא יודע אם השמן איכותי, זרועות ההגה חדשות או מסנן המזגן אכן מסנן חיידקים.....

מוסך מורשה לא יתלכלך על פילטר שמן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להפך,

כעבור 5 שנים הבלאי ברכב גדל ולכן החשיבות לידיים של מומחה בתחזוקת הרכב מתעצמת...

במוסך מדרכה אתה לא יודע אם השמן איכותי, זרועות ההגה חדשות או מסנן המזגן אכן מסנן חיידקים.....

מוסך מורשה לא יתלכלך על פילטר שמן...

ממש לא חייב להמשיך לטפל במורשה, סתם ביזבוז של כסף והרבה מהמורשים גם לא יודעים לעבוד. אם כבר להיות בראש שקט אז אפשר לקנות חלפים מקוריים לטיפול ואז לגשת למוסך שיודע מה הוא עושה ויעשה את העבודה ב-פי 3 יותר בזול.

:)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מאוד מוכר אצל כל המורשים ודווקא רכב זה רגיש מאוד לטיפול לא מקצועי ומאדם לא מנוסה. חבל יהיה לגלות זאת לאחר התנסות כואמת אצל מוסך לא מורשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...