Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ-לפני רכישת רכב יד 2 מאדם פרטי.

Japanese Engine
שימו לב! השרשור הזה בן 5072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום וערב טוב!

בימים הקרובים אני כנראה ארכוש מאדם פרטי הונדה אקורד שנת 97-דגם EX 2.2.

האוטו במצב טוב עם יד נמוכה וק''מ סביר ביותר לרכב בשנתון הזה (160 אלף),אך בכל זאת למרות שהרכב בבעלותו של אדם נכה שטוען שכל הטיפולים נעשו בזמן,האוטו במצב מעולה,ויש היסטוריית טיפולים שנעשו במוסך מורשה בלבד.

למרות כל זאת אני רוצה להעביר את האוטו בדיקה למען השקט הנפשי שלי,אז מכיוון שזוהי הפעם הראשונה שאני רוכש אוטו בעצמי ולא ארצה ליפול בפח אשמח לקצת הדרכה כי הפעם אין לי את אבא לידי :p

1.מה הדברים החשובים שעליי לבצע לפני רכישת רכב?

נאמר לי שיש לקחת את האוטו לבדיקה בשתי מקומות שונים,לבדיקה בתשלום במכון מורשה,ולבדיקה של היסטוריית הטיפולים במוסך הראשי של הונדה (לא הבנתי למה אי אפשר לעשות את זה באותו מקום שאני עושה את הבדיקה,אולי תוכלו להאיר את עיניי?).

2.אמרו לי שיש לבדוק שהאוטו לא משועבד\ממושכן\נאסר השימוש בו-איך ואיפה אני בודק את שלושת הדברים האלו?

3.נאמר לי שלמען השקט הנפשי יש לחתום על חוזה מכר עם האדם שאני קונה ממנו,אך מאיפה אני משיג עותק של חוזה כזה? או שאני אמור לאלתר אחד בעצמי?

אשמח לתשובות,וקצת הסברים אם אפשר,ואם יש עוד שלבים נחוצים ששחכתי או טיפים איך להמנע מליפול בפח בקניית רכב...

אגב אשמח מאוד מאוד להמלצה למקום שבו אפשר לבצע את הבדיקה באיזור אשדוד וגם באיזור חולון במידה ואצטרך אני לסוע למוכר הרכב.

תודה מראש-שגיא.

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. תבדוק במכון מורשה, לאחר מכן תגש למוסך ראשי\מורשה בשביל שהם ישוו נתונים של הסטורית טיפולים ברכב אם הנתונים שיש להם במחשב, בנוסף רצוי לעשות סריקת תקלות במחשב.

2. אפשר לבדוק בטאבו ישיר באינטרנט http://www.tabodirect.co.il/CarOrderReg.asp

בנוסף יש בדיקת רכב גנוב באתר של משטרת ישראל :)

3.תעשה חיפוש בפורום, באחד הנושאים היה קובץ מוכן של זכרון דברים.

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובות באדום

שלום וערב טוב!

בימים הקרובים אני כנראה ארכוש מאדם פרטי הונדה אקורד שנת 97-דגם EX 2.2. בשעה טובה!

האוטו במצב טוב עם יד נמוכה וק''מ סביר ביותר לרכב בשנתון הזה (160 אלף),אך בכל זאת למרות שהרכב בבעלותו של אדם נכה שטוען שכל הטיפולים נעשו בזמן,האוטו במצב מעולה,ויש היסטוריית טיפולים שנעשו במוסך מורשה בלבד.

למרות כל זאת אני רוצה להעביר את האוטו בדיקה למען השקט הנפשי שלי,אז מכיוון שזוהי הפעם הראשונה שאני רוכש אוטו בעצמי ולא ארצה ליפול בפח אשמח לקצת הדרכה כי הפעם אין לי את אבא לידי :p

1.מה הדברים החשובים שעליי לבצע לפני רכישת רכב?

נאמר לי שיש לקחת את האוטו לבדיקה בשתי מקומות שונים,לבדיקה בתשלום במכון מורשה,ולבדיקה של היסטוריית הטיפולים במוסך הראשי של הונדה (לא הבנתי למה אי אפשר לעשות את זה באותו מקום שאני עושה את הבדיקה,אולי תוכלו להאיר את עיניי?). במידה וקיימת היסטוריית טיפולים ממוסך מורשה, בעל הרכב יוכל לבקש מהמוסך המטפל לפקסס את היסטוריית הטיפולים ובכך לחסוך את ההגעה למוסך. פרוצדורה יומיומית ומקובלת -- בשום פנים לא לוותר על היסטוריית טיפולים!!

2.אמרו לי שיש לבדוק שהאוטו לא משועבד\ממושכן\נאסר השימוש בו-איך ואיפה אני בודק את שלושת הדברים האלו?

תוכל לבדוק זאת בכל סניף דואר, במקום ובעלות של כ-100 ש"ח

3.נאמר לי שלמען השקט הנפשי יש לחתום על חוזה מכר עם האדם שאני קונה ממנו,אך מאיפה אני משיג עותק של חוזה כזה? או שאני אמור לאלתר אחד בעצמי?

חיפוש קצר בגוגל (נסה את המונח 'זכרון דברים לרכישת רכב') יעלה תוצאות אינסוף! בחר לך את המתאים לך ביותר, מלא פרטים, הדפס והחתם את בעל הרכב.

אשמח לתשובות,וקצת הסברים אם אפשר,ואם יש עוד שלבים נחוצים ששחכתי או טיפים איך להמנע מליפול בפח בקניית רכב...

בטרם תוציא מאות שקלים ושעות רבות על בדיקת הרכב, בדוק את תעודת הזהות של בעל הרכב ואמת אותו עם הרשום ברישיון הרכב, בדוק מס' בעלים קודמים ווודא שאין הערות על הרישיון (שיעבוד, הפקדה לסוחר, וכד').

אגב אשמח מאוד מאוד להמלצה למקום שבו אפשר לבצע את הבדיקה באיזור אשדוד וגם באיזור חולון במידה ואצטרך אני לסוע למוכר הרכב.

בצע חיפוש בפורום, בטוחני שתמצא מכונים מומלצים באיזור מגוריך.

תודה מראש-שגיא.

בהצלחה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...