Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עצירת משט המחאה לעזה - ***איחוד כל שרשורי המשט***

edan82
שימו לב! השרשור הזה בן 2827 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק עכשיו ראיתי עידכון ראשון אודות השתלטות צה"ל על ספינות המשט שבמהלכה נהרגו כ-10 ועוד עשרות נפצעו.

אני חייב לציין שהפעולה שצה"ל נקט בעקבות ההחלטה המדינית מחממת את הלב, סוף סוף המדינה הוכיחה שגם לזונה יש קווים אדומים.

מטרת המשט היתה לעורר פרובוקציה בלבד, הרי הם קיבלו אלטרנטיבות חוקיות להעביר את ה"סיוע הומניטרי" לעזה, אבל במקום זה בחרו להפוך את כל העניין למחאה תקשורתית.

לא כואב לי על משתתפי המשט שנפצעו\נהרגו, שילמדו שלפרובוקציה יש מחיר.

כל הכבוד למדינה ולצה"ל!

עידן

נ.ב

אני מקווה מאוד שעצירת המשט תיצור איזשהו "משבר" עם טורקיה ושהישראלים יפסיקו לטוס לתורכיה ולתמוך בכלכלתם.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 487
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

+1 לעידן!

חזק ואמץ! אני תומך בחיפוש פולשני בחלחולת לכל משתתף במשט!

כ*ס אימם. :x

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שלא לקחו אותי למילואים על הספינה שלי.

אני מקווה שחברת הכנסת זובי או משהו כזה נמצאת בין..

רובר 214 SI למכירה אלפא 75 טורבו למכירה

"הפחד הוא רק תחושה, האומץ לנסות - זאת המעלה" (א.איינשטיין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספר ההרוגים עלה ל- 20, כרנאה מחבלים. כל הכבוד לצה"ל ולחיל הים בפרט!

לא מעניין אותי בכלל אם אלה מחבלים או אזרחים,זה פרט מאוד שולי בכל הסיפור הזה.

הפרט המרכזי הוא שגורמים מדיניים וצבאיים הודיעו למארגני המשט הרבה יותר מפעם אחת שאם הם באמת מעוניינים בהעברת סיוע הומניטרי, יש דרכים מקובלות לעשות את זה וזה מתבצע בצורה יומיומית.

בחרו להמשיך את הפרובוקציה ?

שילכו לקיבינימט, הם לא יכולים להשתין על מדינה שלמה רק כי מתחשק להם ליצור פרובוקציה בדמות סיוע למדינה שאפילו לא קיימת (עלק "פלסטינאים", הם בעצמם לא יודעים מה מקור השם).

עלה מספר ההרוגים ל-20 ?

כל הכבוד לצה"ל !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אני חושב שישראל היתה צריכה להצהיר מראש שאם הספפינות ינסו לפרות אצ המצור הן יוטבעו וכך לנהוג.

עכשיו הגיע הזמן שישראל תארגן משלוחי סיוע הומניטארי דומה לכורדים בתורכיה. נראה אותם אז.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לצהל - אם זה מחבלים אזרחים רגילים או דיפולומטים, זה לא משנה

הספינה ניסתה לפרוץ גבול ריבוני של מדינת ישראל, ואין מצב ששום מדינה בעולם היתה מרשה את זה !

חבל שחייל נדקר במהלך האירוע :(

לדעתי הוראות הפתיחה באש היו מחמירות מידי,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הוראות הפתיחה באש היו מחמירות מידי,

לדעתי, לא אתה ולא אני יודעים מה היו הוראות הפתיחה באש.

לדעתי אין הוראות פתיחה באש מחמירות: בצה"ל פותחים באש כאשר נשקפת סכנה לחפים מפשע/חיילים. לא פותחים באש בגלל שמישהו מקלל אותך. כן אמורים לפתוח באש כאשר המישהו הזה מרים עליך סכין/בקט"ב/נשק אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו הגיע הזמן שישראל תארגן משלוחי סיוע הומניטארי דומה לכורדים בתורכיה. נראה אותם אז.

קיבלנו משלוח לא רע מהתורכים בחינם, אפשר פשוט לשלוח אותו חזרה לתורכיה בשביל הכורדים ואז נראה מה הם יעשו.

לגבי הפצועים לכחותינו יש 6 פצועים 1 מהם במצב קשה.

לפי הדיווחים נשקו של אחד החילים נחתף וכתוצאה מזה נפתחה אש לעבר החיילים.

רובר 214 SI למכירה אלפא 75 טורבו למכירה

"הפחד הוא רק תחושה, האומץ לנסות - זאת המעלה" (א.איינשטיין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נורא קל לתמוך במה שצהל עשה על הספינות

לצערי אנחנו לא מנהלים את העולם ואני מוכן להתערב שנוצג במהדורות החדשות ברחבי העולם כרוצחים שהרגו אנשים תמימים שרק ניסו להכניס תרופות לעזתים מסכנים.

נוכל להגיד מליון פעם שזה צביעות של הרוסים שסובלים גם הם מטרור ומתנהגים כמונו או כל השוואה אחרת שאתם רוצים, בשורה הסופית יחסי הציבור האלה רעים מאוד למדינה שלנו, אולי הינו צודקים, לא בטוח שהינו חכמים

האם יש לי פתרון אחר ? לא יודע

אני יודע שלפתוח מלחמות נורא קל

לתמוך בצד שלך גם נורא קל

לסיים מלחמות ולהבין את הצד השני, מאוד קשה.

ולא אני לא שמאלני קיצוני, ובפנים גם אני חושב שהיה הכי נכון לפרסם שבוע לפני, בכל רשת אפשרית כולל פייסבוק טוויטר ויוטיוב שכל מי שינסה להכנס בכוח לתחומי המים של מדינת ישראל יוזהר פעמיים ואז ספינתו תוטבע, אני רק אומר שנורא קל כרגע לכתוב הודעות בביצה המקומית של "איזה גדולים אנחנו, הראנו להם" בלי להסתכל על הנזק שאנחנו יוצרים לעצמנו בעולם שבו אנחנו חיים

לדעתי זה ההבדל בין להיות צודק ללהיות חכם, ומשום מה ההרגשה שלי שהפכנו מעם שנחשב להכי חכם, לסתם אחד שכל הזמן שצועק אבל אבל אבל הוא התחיל...

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב מאוד לשמוע שיש פצועים בקרב כוחותינו, אבל זה רק מחזק את הנקודה שלנו שכל המשט הזה לא היה כזה תמים.

בתוך תוכי הייתי שמח מאוד לשמוע אם היו מטביעים את הספינות האלה על נוסעיהן, בראייה המפוכחת טוב מאוד עשתה ישראל שלא יצאה בהצהרות כאלה "לוחמניות" (שאנחנו נטביע את הספינות וכו') אלא הקפידה להדגיש שמשתתפי המשט לא יעצרו, הם פשוט יובלו לנמל אשדוד ומשם יועברו לנתב"ג לטיסה חזרה לתורכיה.

המשעשע הוא שעכשיו הממשל התורכי זועם על ה"מתקפה ההישראלית", אבל כשישראל שיגרה להם עשרות פניות שלפיהם הם לא יורשו לחדור לתחום המים הטרטוראלים של ישראל הם פשוט לא עשו עם זה כלום.

היה בכוחם של התורכים (שהם היו התומכים העיקריים בקיום המשט) לעצור את יציאת המשט מבעוד מועד, מאחר והם לא עשו זאת שיסתמו את הפה!

דרור,

מצד אחד אני מסכים עם מה שאתה כותב, אנחנו (כרגיל) לא נצטייר יפה בעיניי העולם, מצד שני זה עדיין לא סותר את העובדה שהעולם שם קצוץ על אמצעי ההסברה הישראלים.

דובר צה"ל,שר החוץ ועוד יצאו לא פעם באמצעי התקשורת והסבירו בצורה מאוד ברורה שהמשט לא יורשה להגיע לעזה.

יותר ברור מזה אי אפשר להיות ולטעמי גם לא צריך לנסות להיות יותר ברורים מכך.

העולם הערבי, כולל תורכיה, לעולם יקחו צד אחד בסכסוך במזרח התיכון, לעולם זה לא יהיה הצד הישראלי, אנחנו מתקיימים כך כבר מעל 60 שנה כמדינה ריבונית, כנראה שנמשיך להתקיים כך לעולם בתור אלה שמחוללים מהומות בעולם.

מדי פעם יתפוצץ לנו אוטובוס או מסעדה, כל העולם (כולל תורכיה) יקיימו את המנהג הקבוע של להוציא הודעה בגנות הפיגוע, וחצי דקה לאחר מכן ימשיכו לומר שאנחנו גרמנו לפיגוע בעקבות האסון ההומניטרי בעזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נורא קל לתמוך במה שצהל עשה על הספינות

לצערי אנחנו לא מנהלים את העולם ואני מוכן להתערב שנוצג במהדורות החדשות ברחבי העולם כרוצחים שהרגו אנשים תמימים שרק ניסו להכניס תרופות לעזתים מסכנים.

נוכל להגיד מליון פעם שזה צביעות של הרוסים שסובלים גם הם מטרור ומתנהגים כמונו או כל השוואה אחרת שאתם רוצים, בשורה הסופית יחסי הציבור האלה רעים מאוד למדינה שלנו, אולי הינו צודקים, לא בטוח שהינו חכמים

האם יש לי פתרון אחר ? לא יודע

אני יודע שלפתוח מלחמות נורא קל

לתמוך בצד שלך גם נורא קל

לסיים מלחמות ולהבין את הצד השני, מאוד קשה.

ולא אני לא שמאלני קיצוני, ובפנים גם אני חושב שהיה הכי נכון לפרסם שבוע לפני, בכל רשת אפשרית כולל פייסבוק טוויטר ויוטיוב שכל מי שינסה להכנס בכוח לתחומי המים של מדינת ישראל יוזהר פעמיים ואז ספינתו תוטבע, אני רק אומר שנורא קל כרגע לכתוב הודעות בביצה המקומית של "איזה גדולים אנחנו, הראנו להם" בלי להסתכל על הנזק שאנחנו יוצרים לעצמנו בעולם שבו אנחנו חיים

לדעתי זה ההבדל בין להיות צודק ללהיות חכם, ומשום מה ההרגשה שלי שהפכנו מעם שנחשב להכי חכם, לסתם אחד שכל הזמן שצועק אבל אבל אבל הוא התחיל...

דרור, אני הראשון שהיה שמח אם כל המצב הזה היה נמנע וממש אין לי שום עניין בפגיעה באנשים באשר הם אבל כמדינה ריבונית שחייבת להגן על עצמה אין לנו ברירה אלא לעצור בכוח את המשט. דווקא ההססנות וחוסר ההחלטיות הם הבעיה הכי קשה ואם לא נצטדק אז העולם יכעס ויירגע.

אתה מכיר אותי ויודע מה שעתי על השהיה שלנו שם אבל כל זמן שאנחנו שם יש חוק וכללים שאנו חייבים לעמוד עליהם. אם הכללים שקבענו לא טובים אז צריך לשנות אותם אבל עד אז חייבים להיות החלטיים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר שהכי כואב לי העובדה שחיילים שלנו נפצעו ונהרגו,

חכו העולם עוד לא התעורר, ברגע שיקומו ויראו את התוצאות אנחנו נקבל ביקורת שלילית מאוד מכל המתחסדים למינהם.

לגבי אופן פעולת צהל , אני לא אסטרטג או גנרל ולכן לא יכול להמליץ על דרך פעולה כזאת או אחרת, בוודאות היו מחבלים בין האזרחים שהתוודאו כבר באמצעי התקשורת התורכית כי הם רוצים לבצע לינץ בחיילי צהל.

לצערי כרגיל מדינת ישראל לא עשתה מספיק בתחום ההסברה וכנראה בגללו ניפול.

הצעות של יוטיוב ,פייסבוק וטוויטר היו עוזרים עד מאוד, לצערי שוב, מדינת ישראל מתנהלת בפאן הסברתי שהיה קביל ושמיש לפני עשור או יותר, אשמח אם נלמד ונתקדם לשפוך אור על מעשינו גם באמצעים החדשים.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק, זה אחד הבקרים שבהם אפשר לחוש גאווה גדולה מאוד על היותנו ישראלים.

מעבר לכל הדברים שנכתבו כאן, יש לאירוע הזה צד חיובי שאיש מכם לא הזכיר: בעקבות האירוע הזה, אולי סוף סוף נפסיק לראות פה חלפים סוג ז' תוצרת טורקיה :lol:

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזק ואמץ! אני תומך בחיפוש פולשני בחלחולת לכל משתתף במשט!

אלה טורקים, שכחת? הם עוד עלולים ליהנות מזה :-)

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...