Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נחסמתי בפורום סרטי פורנו בHD, או מחפש המלצה לטלויזיה 37"

tisan4us
שימו לב! השרשור הזה בן 5075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מחפש טלויזיה איכותית, 37" לחדר,

לא מבין במחירים או מותגים, מחפש משהו טוב שיחזיק הרבה זמן, ושיראו טוב.

הדרישות: חיבור USB, איכות צפיה טובה ורמקולים נורמליים (לא טרנזיסטורים), HDMI

באזור ראשון עד פ"ת,

עידו.

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי תקציב יוכלו לרשום לך הצעות מ3000 עד 10000 שקלים.. תהיה ממוקד יותר ויהיה אפשר לעזור לך.

בינתיים, קבל את המלצתי ומיני ביקורת לטלוויזיה שרכשתי לא מזמן ואני מאד מרוצה ממנה, ואם זה לחדר אז בכלל לא יהיו לך תלונות:

היי בן ותתחדש על הדירה, בהצלחה במעבר.

אני לא כל כך יכול לסייע אבל לגבי עניין הטלוויזיה אולי כן.

אני לפני כמה שבועות קניתי טלוויזיה 37", את הLG 37LH35FR.

גם אחרי קריאת ביקורות באינטרנט וצפייה במחסני חשמל וא.ל.מ וטרקלין על הדגמים השונים.

אני מאד מרוצה מהטלוויזיה הזו מבחינת עלות/תועלת, היא full hd, אני מתחבר אליה עם הלפטופ לחיבור VGA ועובד עליה בכיף. יש לה 3 כניסות HDMI, אחת מהם צידית, כניסת קומפוננט והשוס הוא כניסת USB אשר מאפשר צפייה בתמונות/MP3 וקבצי AVI המקודדים בXVID/DIVX. תפריטי השליטה בה מאוד נוחים ולא מסורבלים, כולל התפריט של הUSB, שלט קטן ונוח לשימוש לא מהבומבסטים עם 100 מקשים.

צפייה טובה גם מהצד ויחס ניגודיות דינמי אמנם של 1:80000 שהוא מהגדולים בטווח הטלוויזיות הזה. צריכת חשמל נמוכה ו1W בסטנד ביי. עיצוב סולידי ויפה.

תג המחיר - 3400-3600 בחנויות. היא רק 4MS אבל ככל שיורד הMS כך עולה המחיר, דרסטית, והאמת שאני לא מתלונן, צפיתי בה כבר בהרבה סרטים וסדרות בHD וב FHD ואני מאוד מרוצה.

חסרונות: צפייה כאשר יש אור על המסך הוא בעייתי, כמו רוב הטלוויזיות, סאונד בינוני אך זה לא משנה לי הכל מחובר למגבר - כולל הOUT של הטלוויזיה עצמה במקרה ואני רואה סרט מהUSB או שומע MP3. ואולי עוד אחרים שאגלה בהמשך.

אם אתה מסתובב בחיפה אתה מוזמן לקפה ולהתרשם אם בא לך.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה נורמלי עבורך? הטלוויזיה שקניתי עומדת בתקציב שלך.

היום בגלל המונדיאל הקרוב והספקים אשר מנסים להפטר מסחורה עודפת יש המון מבצעים. שווה לבדוק באתרים ייעודים לכך כמו פורום hometheater.co.il לדוגמא שבו יש אנשים שיוכלו לתת לך המלצות יותר מדוייקות.

מוזר שלא עונים כאן עוד אנשים, נפתחו הרבה שרשורים דומים על ציוד לבית וטלוויזיות LCD לאחרונה, שווה להריץ חיפוש.

עריכה:

אגב כותרת השרשור שלך. אתה תלמד לגלות מהר מאד שפורנו בHD זה לאו דווקא דבר טוב.. ;)

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...