Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי הזמנה לבית משפט על מהירות מופרזת - מספר שאלות .

שימו לב! השרשור הזה בן 5062 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול בצהריים , נעצרתי ע''י שוטר ,על מהירות מופרזת של 139 קמ''ש (לפני הפחתה) , בדרך בין עירונית שבה מותר לנסוע עד 90 קמ''ש .

כמובן שקיבלתי הזמנה למשפט , ויום ראשון ,9 בבוקר , אני צריך להיות בבית דגן לשימוע מול קצין משטרה בקשר לשלילה מנהלתית .

השאלות שלי הן :

1. האם יש סיכוי לצאת משם ללא שלילה , בלי עזרתו של עו''ד ?

2. המקרה קרה בצפון ולכן קיבלתי הזמנה למשפט בצפת , אני גר ברחובות שזה מאוד מאוד רחוק מצפת , האם אני יכול לבקש להעביר את המשפט למקום קרוב יותר ?

3. המשפט נקבע לעוד חודשיים בתאריך הזה אני נמצא באיטלייה , כרטיסים נקנו כבר מלפני חודש , מה ניתן לעשות בעניין ? האם ניתן להקדים את המשפט ? או לדחות ?

נ.ב. אל תמליצו לי על עו''ד כי אני לא מתכוון לקחת .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשפט לא יעבור למרכז.

מקום העבירה קובע את המחוז בו יתקיים המשפט.

קיה פיקנטו 2015,סיאט לאון 2002 ,פיג'ו 206 2002 (אופל אסטרה 1995 ,פיאט אונו 1985 ,פורד אסקורט 1974 )

אדם כילה יומו, איגרת נכתבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נגיד היית לוקח עו"ד, הוא היה יכול לסדר לך שאולי תבוטל המנהלתית, ואם אתה כבר באיטליה, אז תוכל להתחיל השלילה בזמן שאתה שם, במידה ותקבל שלילה במשפט.. ואז אתה מרוויח פעמיים

אבל זה רק אם תיקח עו"ד.

בכלליות ניתן לדחות את המשפט, ולהזיז אותו לאן שתרצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שזכור לי לא ניתן להעביר משפט לקרבת המגורים.

זכור לי מקרה של חבר שנעצר בדרום (אילת) כאשר לא היה חגור בחגורת בטיחות, הוא נאלץ להגיע לדרום כדי להשפט.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי השימוע בבית דגון זה תלוי מאוד מה ההיסטורית עברות התנועה שלך .

ע"פ ממצאים אלא וכמובן מצב הרוח של הקצין וכמובן העומס השורר בבית דגון (מתנ"ע ) יוחלט האם הרישיון יחזור אליך או ישאר מנהלתית למשך 30ימים .

קח בחשבון שעברה כזו יכולה לגרור בבית משפט שלילה עד לחצי שנה .

אני נתפסתי באוקטובר האחרון אחרי גשר אליפלט מכיוון צפון לדרום ,אחרי ראש פינה, ע"י ממל"ז מאחור.

אני כמובן פניתי ישירות לעו"ד (ענייני תעבורה ) והרישיון הושב אליי אחר כבוד לאחר יומיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון :

הרגע חזרתי מבית דגן , לאחר שרישיוני נשלל לתקופה של 30 יום .

למרות שבד''כ יש לי יכולת שכנוע לא רעה , לא הצלחתי לשכנע את הקצין לשנות את החלטתו , שלדעתי התקבלה עוד בטרם פתחתי את פי , ואך ורק על סמך הנתונים שבדפים למולו .

נראה לי שאני צריך לשקול את החלטתי , לא לקחת עו''ד , שוב ... :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היום נסגר התיק נגדי עוד בטרם הגיע למשפט , בזכות העו''ד .

הסיפור המלא הולך ככה :

לפני שבועיים נסעתי בכביש החוף ונעצרתי על מהירות של 128 קמ''ש , קיבלתי במקום קנס של 750 ש''ח + 8 נקודות , אבל כנראה שלא למדתי את הלקח ושלושה ימים אח''כ נעצרתי שוב הפעם על מהירות 139 קמ''ש , הרישיון נלקח ממני במקום, ובמקומו קיבלתי רישיון זמני עד יום ראשון + התייצבות בבית דגן בקשר לפסילה מנהלתית + הזמנה למשפט בעוד חודשיים .

ביום ראשון שבוע שעבר התייצבתי מול קצין המשטרה שלאחר דיון קצרצר החליט לפסול אותי מנהלתית ל 30 יום , אז החלטתי לקחת עו''ד .

ביום שלישי התחלתי לברר קצת על עורכי דין ולבסוף החלטתי להתקשר לאחד מעורכי הדין שהומלצו כאן בפורום . לאחר שהסברתי לו את השתלשלות האירועיים , הוא אמר שעדיף בישבילי להגיע אליו כמה שיותר מהר , כך הוא יוכל לסגור לי את העיניין עם כמה שפחות נזק עבורי , אני מצידי אמרתי שנשמע מצויין אבל אני רוצה לדעת מהי עלות הטיפול בתיק כזה, לפני שאני טורח להגיע עד אליו בתחבורה ציבורית , הוא אמר 3000 ש''ח + מע''מ+הוצאות ואז שאל אותי איך הגעתי אליו , אני אמרתי שדרך פורום מסויים באינטרנט הגעתי ואז לתדהמתי הוא אמר אם ככה אז המחיר הוא 1800 ש''ח + מע''מ + הוצאות .

עוד באותו היום הגעתי אליו למשרד ולאחר בירור קצר על עברי התעבורתי ביקש ממני את כל המסמכים שקיבלתי (ההזמנה למשפט , השלילה ולא זוכר מה עוד היה לי שם...) בזמן שהוצאתי אותם כנראה שביצבץ לי גם הקנס שקיבלתי ביום שני והוא ראה אותו וביקש לראותו , לאחר עיון קצר הציע לי לטפל גם בקנס וגם בהזמנה למשפט תמורת תשלום נוסף , והסביר לי שזה הרבה יותר עדיף לי ככה כי הוא יאחד לי את הנקודות של שניי המיקרים לאחד ובמקום 18 נק' אני יקבל רק 10 נק' , אמרתי בסדר שילמתי ויצאתי מהמשרדים .

כל השבוע הייתי על קוצים ולא ידעתי למה לצפות , והיום בצהריים קיבלתי את התוצאות :

1. ביטול השלילה המנהלתית (מה שאומר שבפועל היתי בשלילה רק 7 ימים במקום 30).

2. חודשיים שלילה על תנאי למשך שנתיים .

3. 10 נק' .

4. 1500 ש''ח קנס .

סה''כ אני מאוד מרוצה מהעבודה של העו''ד ולדעתי יצאתי יחסית בזול מאוד מכל הסיפור , מה שבטוח את הלקח למדתי : אני יותר לא עובר את ה 100 עד שאני לא קונה מגלה רדאר !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו יהיה מעוניין אני ישלח לו בפרטי , אני פשוט לא מרגיש בנוח עם פרסום שמות של אנשים ללא ידיעתם והסכמתם , למרות שדובר עליו ספציפית , מספר פעמים בפורום .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שאותו עו"ד לא נתן כסף מתחת לשולחן כדי להוציא אותך מזה כל כך בזול...

במידה ואני טועה אני כבר מתנצל מראש, פשוט נשמע לי קצת "פישי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5062 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...