Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב ראשון - 50K (לא סתם רכב, רכב מהיר בקו ישר)

ordolev94
שימו לב! השרשור הזה בן 5076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצ לקנות רכב יד 2,שיהיה ספורטיבי.

מה הכי ספורטיבי שאני יכול למצוא בגג גג 50 אלף?

בספורטיבי אני מתכוון יענו חזק,מהיר וכו'!

אני יודע שזה נשמע ילדותי שאני מחפש רק מהירות וזה,אבל כל אחד והסדרי עדיפויות שלו!

הציעו לי בנתיים IBIZA FR, 306 GTI , LEON CUPRA..אבל הבעיה שהמכוניות האלה בטווח מחירים הזה נמצאות רק בשנתונים נמוכים

מה אתם מציעים?

תודה רבה מראש :]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לאון קופרה לא בתקציב שלך.

בטווח מחירים הזה המועמדת העיקרית היא איביזה טורבו 20VT שנתונים 01-02.

אוטו חזק עם מנוע מעולה שתוכל לשפר בלי סוף.

הבעיה היא למצוא אחת כזאת שמורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמליץ לך על משהו קצת יותר דופן ומיוחד,ואפשר לספור על יד אחת את מספר הרכבים השמורים האלה שנכרים בארץ.

חפש MG VVC-גג נפתח,2 מושבים,מנוע 1.8 150 כ''ס זמין,במינימום כסף :*) מניסיון של 3 שנים עם הרכב שנמצא במשפחה,די אמין,למרות שהקלאץ האחרון שהוחלף נשחק אחרי 4 חודשים איכשהו והוחלף.

בדוק את האופציה,אוטו בהחלט מפנק אם תמצא אחד כזה שנשמר טוב =)

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"רכב מהיר", בעקרון אתה תחליט אם הוא מהיר או איטי ולא אף אחד אחר. הכל תלוי איך אתה לוחץ על דוושת גז.

אבל הבנתי למה התכוונת "רכב מהיר" ב 50K שנת 2004 ומעלה - אין רכב כזה בכסף שיש לך. מה כן תוכל לקנות טויוטה סופרה של שנות ה-80 דרך EBAY, הרכב מאוד מאוד מהיר, הרי זה מה שחשוב לך , לא? :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי 206XS בגרסת ה110 כ"ס נכנסת לתקציב שלך? מדובר במכונית זריזה (בערך 9 למאה), מהנה ולא מאיימת כרכב ראשון. אני לא מציע לך לחפש הרפתקאות - זה גם מחוץ לתקציב שלך וגם נראה לי שאתה מהקהל המועד להגיע לכותרת של YNET. ה206 הזו יכולה להיות יותר מהנה מ(כמעט) כל איביזה אם אתה מחפש גם לנהוג, ולא רק ללחוץ בקו ישר.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי לפגוע בך או משהו בסגנון, נראה לי שהרכב שתקנה ימצא את עצמו בתוך רכב אחר/עמוד/תעלה (מחק את המיותר).

אני מציע לך לקנות רכב שיהיה יפה, וככה תעשה פוזה במקום להתחרות ולעשות פוזה.

סער.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי לפגוע בך או משהו בסגנון, נראה לי שהרכב שתקנה ימצא את עצמו בתוך רכב אחר/עמוד/תעלה (מחק את המיותר).

אני מציע לך לקנות רכב שיהיה יפה, וככה תעשה פוזה במקום להתחרות ולעשות פוזה.

סער.

נשמה תודה רבה על הדאגה אבל אני את הבחירות שלי עשיתי..

אז אם אין לך תגובה בנושא אתה מוזמן לא להגיב,תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לו תגובה והוא רשם את מה שנראה לו נכון.

גם אני מחזק לגבי מה206 אם אתה מעוניין ברכב משנתון 04.

האיביזה כמובן מהירה יותר בקו ישר אך גם ישנה יותר ויקרה יותר לאחזקה.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי ביד 2 פיג'ו 206 GTI,

180 כ"ח בסביבות 50 אלף..שנת 2004

אבל מה אמרו לי כבר עדיף איביזה טורבו שנת 2000,2001..

מה אתה אומר?

206 GTI עם 180 כ"ס זה אומר השתלת מנוע, קשה לי להאמין שתמצא אחת 2004 ב50K ש"ח.

ב50K אולי (בדגש על אולי) תמצא 138 כ"ס 2004 שחוטה שכח ומהירות זה ממש לא הצד החזק שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקו ישר היא מתנהגת מעולה. בסיבובים מתחילה הבעיה.

לגבי שאר דרישותיך,מה שאתה מחפש אינו רכב ספורטיבי. אתה מחפש רכב עם מנוע גדול וחזק שיאיץ חזק מאוד בקו ישר.

זה כמו שתבקש לקנות נעל רק בגלל השרוכים.ברכב ספורטיבי נתוני התאוצה וכוח המנוע הינם רק חלק ממכלול שלם של מכונה שנועדה לאפשר נהיגה מהירה בכל תוואי דרך ולא רק בקו ישר.

לגבי מה שאתה מחפש, קח בחשבון שרכבים בשנתון ובמחיר שאתה מבקש יהיו רכבים עם שוק מאוד חלש וכמו שאתה קונה בזול ככה גם תצטרך למכור בזול.

הרכבים שעולים בגורל בדר"כ יהיו רכבים גדולים שהאחזקה שלהם תהיה יותר גבוהה,בעיקר בסעיף הדלק והביטוח מרכבים אחרים אבל גם בעלויות חלקים ובחלקם במחסור בזמינות החלקים בארץ.

דוגמא לרכבים כאלו יהיו : וולבו באחת מהסדרות עם מנוע T5 ,סאאב 9-5,אלפא 156,רובר 600/620 עם מנועי הטורבו.

לפי ידיעתי כל אחד מהנ"ל יענה לקריטריונים שלך וכמובן שאם תחפש תמצא עוד רכבים בסגנון.

"that is petrolhead heaven,

and as we've always maintained,the only way you can get there,is in an alfa romeo"

jeremy clarkson - top gear

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע אני הבנתי שלפי הקריטריונים שלי האיביזה טורבו הכי מומלצת?

זה נכון?

ועוד משו למה התכוונת כשאמרת שעם האיביזה מתחילות בעיות בסיבובים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...