Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ ברכישה לטנדר

טייס חדש
שימו לב! השרשור הזה בן 4877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איסוזו איפון או טויוטה היילקס וניסאן ווינר. תלויי בתקציב שלך. השאר זבל. שזה כולל את מאזדה מיצובישי וסאניאנג

איסוזו המחלה שלו זה הלוקרים. אבל חוץ מיזה רכב קשוח. שמעתי כבר תלונות מאנשים

שהוא נוטה להתחמם. תריח את זה טוב טוב.

הייתרון של האיסוזו איפון שיש לו מנוע גדול עם טורבו שנותן סחיבה טובה. אבל לשטח הוא פחות

מומלץ כי הגחון שלו נמוך יחסית למתחריו הטנדרים. אבל הרבה יותר טוב מהגחון של

הג'יפונים וגם טוב יותר מהגחון של הפג'ארו שמישום מה דבוק לכביש.

עוד ייתרון (אולי חיסרון) שיש לך אופציה לגיר אוטומאט. מה שיותר נוח לנהיגה אבל פחות באמינות

למרות שהוא בקושי מתקלקל אבל עדיין תמיד גיר ידיני יהיה יותר אמין.

ההיילקס יותר יקרה ויותר אמינה וקשיחה. אבל פה אתה צריך להסתכל יותר טוב על המכלולים

כגון טראנספר סרנים טבורים וכ'ו כי טויוטה נועדה יותר לשטח (ואכן הייתרון שלה על האיסוזו בשטח)

רכב מאוד עמיד אבל לדעתי עם פח חלש יחסית לרכב שטח. פונטציאל שיפורים ושדרוגים רחב מאוד

המודלים המומלצים זה עד 97 כי מגיע לך שם זוג סרנים מנוע אטמוספרי ללא מחלות של טורבו

הכל פשוט ביותר ומוכן לעבודה..

את הניסאן ווינר אני פחות מכיר. לכן לא אוכל לומר לך בוודאות. אבל שמעתי שהאמינות שלה גבוהה.

מיצובישי מאגנום וB2500 פחות מומלצות לדעתי כי מאזדה עשו פאדיחה באמינות של הטנדר שלהם

והמגנום כולו פוזה ומתחמם מהר + חביב הגנבים מכל הכילים ברשימה (לא שהשאר לא אבל המאגנום

נמצא בראש רשימת הקניות של הגנבים)

אם ברצונך משהו יותר גדול שמעמיס יותר יש לך את הGMC סיירה עם 200 כ"ס ומנוע 6.5 דיזל

או השברולט נוואדה שזה בעצם סיירה עם קאבינה וחצי ויכולת העמסה דומה.

שוב. תלויי בתקציב.

תעשה את השיקולים שלך. ובהצלחה

sex. drive. and rock&roll-Old America never die

אני לא סובל מאי שפיות....אני נהנה ממנה!

Viva La Chevrolet - The Heartbeat Of America

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אני צריך יעוץ לגבי רכישת טנדר 4X4 עד מודל 2000 שישמש אותי לצורכי עבדוה כלומר העמסה מירבית וכן לטיולי שטח מה ההמלצה שלכם תודה

בתור אחד שמחזיק 7 טנדרים שכל אחד מהם עושה ממוצע של 70 אלף קילומטר בשנה אני אסכם לך את זה בשני מילים שיחסכו לך הרבה כסף ,

טויוטה היילקס.

וחבל בכלל לחפש משהו אחר.

שבת שלום,

עדי.

זה לא משנה שגדלת בלול תרנגולות כל עוד בקעת מביצה של ברבור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

להגיד "קילומטראז'" להיילקס זה כמו לספר לו בדיחה :-)

אני מכיר אישית כלים עם 400 אלף ק"מ וצפונה שמגרגרים כמו רכב חדש.

אין אף טנדר מהדור שלו שיהיה עמיד כמוהו.

במקום השני לדעתי - איפון, עם העדפה לידני. ההבדל בביצועים מאוד מוחשי ובשטח נחסכת התיבה האוטומטית

שממוקמת נמוך יחסית, שגם אם ממש תיזהר אתה תשחיז אותה על סלעים.

לנו יש כזה (02', 200 אלף ק"מ) וחוץ מלוקר ימין שרק לאחרונה שבק, לא היו שום תקלות.

איתי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להגיד "קילומטראז'" להיילקס זה כמו לספר לו בדיחה :-)

אני מכיר אישית כלים עם 400 אלף ק"מ וצפונה שמגרגרים כמו רכב חדש.

אין אף טנדר מהדור שלו שיהיה עמיד כמוהו.

איתי.

רק לחזק את מה שאיתי כתב - עד לפני שנתיים הייתה לנו בעסק טויוטה ההילקס 4X2 שנת 95 שעשתה 1500000 קילומטר (לא , אני לא מתבלבל זה מיליון וחצי קילומטר ) עם מנוע סגור (המנוע עבר טיפולים בזמן במוסך מורשה ומקצועי וכמובן שקלאץ לאגרים ושאר חלקים הוחלפו) יצא לי גם לנהוג עליה מספר פעמים לפני שמכרנו אותה והייתה גם נוחה לנהיגה ואיפלו עם קצת כוח.

לadi ros כתבת טויוטה היילקס תוכל לפרט לי איזה מודל ואיזה דגם ואיזה נפח מנוע בבקשה

הכל תלוי בתקציב שלך , אני כרגע נוסע על וויגו 2009 ולפני הוויגו נסעתי על ההילקס 2004 4X4 .

השנה הכי פחות מומלצת היא 2000-2002. אם אתה מחפש לשפר לשטח אז כמו שאמרו לך החבר'ה פה על סרן קדמי עד שנת 97 . הכל תלוי עד איזה רמת שטח אתה מחפש, קח בחשבון שככול שאתה משפר את יכולות השטח אתה פוגע ביכולת העבודה.

בקשר לחולשת הפח שכתבו פה למעלה אני לא כל כך מבין על מה מדובר , עוד לא הכרתי רכב שהפח שלו מתעקם באמצע נסיעה וגם לא פח שלא מתעקם כשהאוטו פוגע בעץ.

שבוע טוב ובהצלחה,

עדי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי על חולשת הפח כי פעם בצומת בנימינה ראיתי פורד סיירה שמתרסקת לתוך היילקס 99 והפח של ההיילקס

פשוט נקרע מה שלא קרה לי בתאונה שקרתה לי על D-MAX של מג"ב בתקופת השירות שלי. הפח שלו דק יחסית

של האיסוזו יותר רחב. ועשיתי אשכרה ניסויי אצל פחח וגם שאלתי כמה פחחים והם אמרו לי שהפח של האיסוזו יותר

עבה. אבל לא ידעו לומר לי בכמה. האמת באיסוזו לא חסר כוח. אתה מדבר על מנוע 3.1 עם טורבו ו109 כ"ס ומומנט

טוב (לא יכול לומר לך כמה אבל יש מומנט טוב!) ונהגתי כבר על היילקסים. מהאיסוזו נהנתי יותר. אבל פה זה כבר

קטע של טעם אישי. אני אוהב איסוזו כי הוא יושב טוב ויש לו משיכה טובה. בנוגע לבאפולו זה רכב שלא מת. אבל מתעלל

בנהג יצא לי לנהוג על אחת חד קאבינה עם הנעה אחורית בלבד. והיה על הפרצוף. לא יודע איך היא ב4X4. אבל

בנתיים בתקציב שלך אתה יכול לקנות איסוזו ממודל 98 - 2000. ההיילקס באמת הייתרון שלה שזה המחירון שבקושי נופל

בגלל זה אנשים רוצים 30 אלף כל מודל 94 4X4. זה מחיר לא הגיוני למודל הזה ולמה שהרכב עבר.

sex. drive. and rock&roll-Old America never die

אני לא סובל מאי שפיות....אני נהנה ממנה!

Viva La Chevrolet - The Heartbeat Of America

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק מנסיון 5 היילקסים בחברה.

ניסינו D MAX ומיצובישי פשוט לא מתקרבות לאמינות וליכולת העבודה של היילקס,גם בשטח הוא גובר על כל המתחרים.

כמובן מה שמומלץ לעבודה בלבד אלו גרסאות 4 על 2 , שגם במשקל העמסה גבוה הרכב גם יציב. אני חוזר ואומר לקחת גרסאות ידניות בלבד הם אמינות יותר וסוחבות טוב יותר גם בשטח.

טיפ לחיזוק, אחד מהיילקסים שלנו עומד על 785 אלף ק"מ, פשוט נוסע מעולה ולא החלפנו כלום חוץ מטיפולים ותחזוקה רגילה.

לגבי הסחירות, הרכב יקר לעומת המתחרות כי הוא אמין ושימושי יותר. מחיר טוב זה יתרון, אח"כ כשתמכור את הרכב, לא רק שלא תפסיד עליו הרבה אתה תמכור מהר אם מצבו טוב.

לגבי המלצה לשנתון ודגם. תלויי בתקציב וביצועי השטח ולאו דווקא במודל לכן חשוב שתגיד מה התקציב. אם נזקקת נסיעה בשטח טכני מסובך רצוי לקנות כבר היילקס משופרת וכאן המחיר עולה והשנתון עולה, אם מדובר על שטח ממוצע+ היילקס ללא שיפורים יעשה את העבודה.

dreams dreams dreams do not come true

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אידיליה, פשוט כל הכבוד!

למה אף אחד לא מזכיר ספסל אחורי שלקוח ישירות ממתקני העינויים של האינקוויזיציה ונוחות נסיעה כאילו תקועים לך שם מאחורה (מאחורה ברכב לא במאחורה שלכם) בזנ"טים במקום בולמים וקפיצים?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי על חולשת הפח כי פעם בצומת בנימינה ראיתי פורד סיירה שמתרסקת לתוך היילקס 99 והפח של ההיילקס

פשוט נקרע מה שלא קרה לי בתאונה שקרתה לי על D-MAX של מג"ב בתקופת השירות שלי. הפח שלו דק יחסית

של האיסוזו יותר רחב. ועשיתי אשכרה ניסויי אצל פחח וגם שאלתי כמה פחחים והם אמרו לי שהפח של האיסוזו יותר

עבה. אבל לא ידעו לומר לי בכמה. האמת באיסוזו לא חסר כוח. אתה מדבר על מנוע 3.1 עם טורבו ו109 כ"ס ומומנט

טוב (לא יכול לומר לך כמה אבל יש מומנט טוב!) ונהגתי כבר על היילקסים. מהאיסוזו נהנתי יותר. אבל פה זה כבר

קטע של טעם אישי. אני אוהב איסוזו כי הוא יושב טוב ויש לו משיכה טובה. בנוגע לבאפולו זה רכב שלא מת. אבל מתעלל

בנהג יצא לי לנהוג על אחת חד קאבינה עם הנעה אחורית בלבד. והיה על הפרצוף. לא יודע איך היא ב4X4. אבל

בנתיים בתקציב שלך אתה יכול לקנות איסוזו ממודל 98 - 2000. ההיילקס באמת הייתרון שלה שזה המחירון שבקושי נופל

בגלל זה אנשים רוצים 30 אלף כל מודל 94 4X4. זה מחיר לא הגיוני למודל הזה ולמה שהרכב עבר.

כל מי שקונה טנדר ( ורכב גבוהה בפרט ) יודע שהוא קונה רכב שהוא לא מלך הבטיחות.

לא מדדתי עם קליבר את עובי הפח וזה פעם ראשונה שאני שומע דבר כזה מה גם שעובי הפח לא בהכרח קובע את חוזקו, בפח יש קורות הקשחה שנועדו לחזק את הפח.

נחזור לנושא ההודעה המקורית, אני ארשה לעצמי לסכם לך - אם אתה מחפש רכב לעבודה שהוא חזק ואמין אין לך עוד אפשרויות מטויוטה ההילקס. וזו לא דעה זאת עובדה.

ברור לי שיש עוד טנדרים שהם אולי חזקים יותר ואולי נוחים יותר אבל רכב עבודה נועד לעבודה והפשטות מנצחת.

בהצלחה בהמשך,

עדי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אידיליה, פשוט כל הכבוד!

למה אף אחד לא מזכיר ספסל אחורי שלקוח ישירות ממתקני העינויים של האינקוויזיציה ונוחות נסיעה כאילו תקועים לך שם מאחורה (מאחורה ברכב לא במאחורה שלכם) בזנ"טים במקום בולמים וקפיצים?

טנדר זה לא רכב פנאי ואם תשים לב שכל הטנדרים שהם רכבי פנאי כגון נאברה והנטר לא מחזיקים בעבודה קשה. חבר עם נאברה אחרי 40 אלף קילומטר כבר החליף שני טורבואים וחבר עם הנטר מכר אותו כי אי אפשר להכנס אחרי יום עבודה למושבי עור ורכב מלא סאנרופים.

טנדר לא יהיה נוח מאחורה כשהוא ריק מכיוון שטנדר בניגוד לרכב כביש בנוי על משקל מוקפץ.

לילה טוב,

עדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצתרף לעדי. כל מילה נכונה.

בעל השרשור הדגיש שהרכב מיועד לעבודה וזה בדיוק מה שההיילקס טוב בו.

רוצה נוחות? תתפשר על העבודה ועל האמינות.

ספסל אחורי אפשר גם לרפד ולשפצר. אלף שקל ויש לך אחלה ריפוד שמה מאחורה בגלל זה לא כדאי להפסיד רכב טוב.

אגב אם מדברים על 4X4 מהנסיון שלי הם יותר נוחות מה 4X2 בגלל גובה הרכב, ובכלל אם רוכשים רכב משופר עם בולמים וקפיצים משופרים אז גם הנוחות טובה יותר.

בכל אופן אני לא ישנה את ההמלצה ל GMC סונומה בגלל נוחות. הסונומה רכב נוח ברמות אבל מתפרק, יש לו בעיות עם הגיר, הוא מתחמם והבלאי שלו עצום הוא מבקר קבוע במוסך מנסיון של 3 כאלה שלא החזיקו הרבה מעמד. וכל היפניות +- אותה נוחות .

dreams dreams dreams do not come true

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצתרף לעדי. כל מילה נכונה.

בכל אופן אני לא ישנה את ההמלצה ל GMC סונומה בגלל נוחות. הסונומה רכב נוח ברמות אבל מתפרק, יש לו בעיות עם הגיר, הוא מתחמם והבלאי שלו עצום הוא מבקר קבוע במוסך מנסיון של 3 כאלה שלא החזיקו הרבה מעמד. וכל היפניות +- אותה נוחות .

מה גם שסונומה (מנוע 4.3 בנזין ) ישתה לך את הדם בכסף לדלק (שאין לך החזרי מס על בנזין כמו על סולר ) שזה שיקול כלכלי חשוב לרכב שהולך לסוע הרבה.

יום טוב,

עדי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אני עם היילקס 99 כבר 6 שנים ומאוד מאוד מרוצה, אצלי הוא לא כל כך טנדר. רוב בזמן הוא משמש כרכב פרטי, וטיולים.

לפני זה היה לנו איסוזו איפון שנת 97, שהיתה מאוד בעייתית מפחינת אמינות, (בעיקר מנוע) אבל אם זאת המנוע שלה חזק וזריז הרבה יותר מהטויוטה.

להתחיל לכתוב פה המון אינפורמציה זה לא היגמר, אם תרצה עזרה אז בשמח.

רק לסיכום- אם אתה גר באזור הריר ו/או מתכנן לנסוע עם נגרר כבד רוב הזמן, אז ביום יום אתה תרגיש את חוסר הכוח של ההיילקס.

פלג

0546556525

004.jpg

005.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...