Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

E36 - רעשים מכיוון הדאשבורד

פורוצ
שימו לב! השרשור הזה בן 5025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

הרכב 318I שנת 95'.

במהירויות גבוהות (סביבות ה100 קמ"ש) אני שומע רעשים כגון דפיקות/חריקות מכיוון הדאשבורד מעל הלוח שעונים.

אני יודע - זאת שאלה לספצים, היו לי 3 רכבים כאלה ובאף אחת מהם לא הייתה הבעיה הזאת.

הרעש קורה עם ובלי הפעלת המזגן/מאוורר

למישהו יש כיוון?

לא סובל רעשים באוטו.

בברכה,

W202 C240

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ הרעשים האלה נובאים או מהתקנה חפארית של מערכות שמע, דיבוריות ואזעקות/ או לחילופין שאחד הפלסטיקים בדש-בורד נשבר.

מה שקורה זה שיש איזה קופסה מאחת ההתקנות, שהיא קצת משוחררת ועושה לך את הרעשים האלו.

אני ממליץ לך לנסות להוציא את הרדיו, תא כפפות והפלסטיק מעל רגליי הנהג ולהתחיל לחקור מי נגד מי. בתוך הדש-בורד.

אופיר רודניצקי, דיאגנוסטר מומחה לרכבי קבוצת VW AUDI SEAT SKODA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

טוב, עליתי על הבעיה...

הרעש מתחיל בדיוק ב80 קמ"ש.

לא ב-79 ולא ב-81.

כשיורדים מתחת ל80 הרעש נעלם.

אני חושש שיש איזה תריס שנפתח בדיוק ב80 קמ"ש שמזרים או עוצר זרימת אויר ואצלי הוא תקוע או מפרפר.

אין מצב שמישהו מכיר את הבעיה הזאת, אבל אם מישהו יודע איך לפתור את זה הוא כריש!!!

ראיתי עוד מישהו מתלונן על זה באיזה אתר בריטי אבל אף אחד לא עזר לו...

W202 C240

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...