Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגשים ואירועים באוסטריה וגרמניה - מי מכיר ומי יודע?

RS
שימו לב! השרשור הזה בן 5082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חודש הבא אני וחבריי (שמסתובבים כאן איפה שהוא... :wink:) יוצאים לאוסטריה (זלצבורג) וגרמניה (איזור היער השחור, שטוטגרט ופרנקפורט).

האם ידוע לכם על מפגשים ואירועים בחודש המדובר?

או למישהו יש המושג כיצד אני מברר זאת?

תודה :-)

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אם יש פה אירועים רלוונטיים בשבילך:

http://www.auto-motor.at/Interaktiv/Auto-Motor-Veranstaltungen.html

http://www.autowallpaper.de/Treffen_Messen_Events/Event_terminkalender.htm

אם אתה לא מסתדר עם האתרים, תן תאריכי נסיעה מדוייקים ואני אחפש לך איזה אירועים יש.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לבדוק באתר הרשמי של הרינג בנוגע לאירועים על המסלול החדש, הנורדשלייפה והלולאה הדרומית (סודשלייפה).

את אותה הבדיקה כדאי לבצע גם באתר של מסלול הוקנהיים.

סבב ה-DTM יבקר במסלול לאוזיצרינג בשבוע הראשון של יוני, אבל המסלול הזה, אם אני זוכר נכון, קצת רחוק מהיעדים שלכם (מזרח גרמניה).

אתרים נוספים בהם בכדאי לבקר: האתר של ADAC ושל DMSB

ADAC אירגנו ראלי סמוך לאחת העיירות ברינג (מוספת') כשאנחנו היינו שם, בתחילת מרץ.

לפי מה שהבנתי זה היה משהו בסגנון ליגה ג' דרום למקומות עבודה ולא סבב ה-WRC אבל היו שם כמה מכוניות מרשימות למדיי, מכל השנים והמינים.

כל המכוניות הגיעו לשם בנסיעה על כביש ציבורי (C2-ראלי ומנטה מוכנה למירוצים נסעו ממש מולנו; לא משהו שרואים כל יום). לצערנו, מיהרנו ליעד הבא שלנו ולא נשארנו לצפות.

עד היום אין לי מושג באיזה ראלי היה מדובר- אשמח אם מישהו מדוברי הגרמנית יוכל לבדוק.

טיול נעים,

שבת שלום,

יגאל.

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...