Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי דו"ח תנועה על נושא שנראה בעיניי שנוי במחלוקת.

שימו לב! השרשור הזה בן 5036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבל שלא ניצלת את החודש כדי לשלוח מכתב שימירו לך את הדו"ח באזהרה.

לעצם העיניין שלם ושכח.

חלק מהמחיר לנהוג בארץ אלה הדוחות המעצבנים האלה. הרי לא באת להתנחל בתחנה 4 שניות לאסןף את החבר ופינית את המקום אבל... איתרע מזלך והצלחת לעצבן את השוטר אחריך , ובמקום לתת לך דו"ח על עצירה בתחנת אוטובוס הלביש עליך משהו חמור יותר.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם אסורה העצירה בתחנת אוטובוס, למה במקרים רבים השוטרים מעמידים ניידת בתחנת אוטובוס, ועוצרים רכבים לבדיקות שגרתיות?

קרה לי כמה וכמה פעמים שעצרו אותי לבדיקה שגרתית ונאמר לי לעצור בתחנת אוטובוס עצמה (תוך כדי הניידת עצמה עוצרת בתחנה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"כי הם שוטרים מותר להם הכל"

ישנו חוק ברור שאוסר לעצור בתחנת אוטובוס - האמת שאני דווקא די בעדו - כי לא פעם בגלל שהתחנה "מלאה" הם עוצרים על הנתיב המקביל לתחנה ואז יוצרים פקק בגלל שמישהו רק עצר לדבר בפלאפון או עצר להעלות חבר.

אותו הדבר קורה בנתיבים שבבירור ישנו תמרור שאומר שאסורה עצירה או חניה של רכב בנתיב ועדיין אנשים עושים זאת... מרגיז!

בעניין פותח השירשור לא נראה לי שיש מה להתלהם, שלם את הדו"ח ולהבא זכור לא לעצור בתחנת אוטובוס ולקבוע עם חבר/ה במקום שכן אפשר לעצור

סע ברכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"כי הם שוטרים מותר להם הכל"

סע ברכה

מותר להם כמעט הכל , והכל בהרשאה מלאה של המחוקק.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...