Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהי ההתנהלות בעת תאונה בין רכב ישראלי לרכב פלסטיני? (כותרת ערוכה)

בן בן משה
שימו לב! השרשור הזה בן 5092 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם:

בקרוב עומד להפתח קטע בכביש 443 לתנועת כלי רכב פלסטינים, כאחד שנוסע בכביש זה מדי יום לירושלים רציתי לדעת מה קורה במקרה של תאונה ויש חלילה פצועים בגוף או רכוש- האם מישהו יודע מה ההסדר בעניין הביטוחים? תקינות רכבים?

אנא אל תראו הודעה זו כעניין גזעני או פוליטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נא לא לצטט הודעה קודמת.

That's a very good question - and there is no indication of any racism in the syntax.

The best thing to do would be to call your insurance company and request details on the policy. Make sure to ask about what is included and what is not - and since it will be a new issue, have the agent send it to you in writing, so you know that you will be covered if, 'Chas V'chalila' something does happen.

I don't think there is a more general answer to your question, as each policy and company is different and will approach this new issue in its own way. With time, I assume, they will all cover it as a "Standard." Good luck dealing with this and sorry about the English (if you must, use Google Translate)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים החדשים כנראה תקינים. אבל מה תעשה אם יכנס בך איזה פיג'ו עתיק כמו המדינה?

יש הרבה רכבים פלסטינים מאולתרים עד העצם. בכאלה, תשכח מביטוח...

ואל תבין מהאמור לעי"לח שאני נמנע מנסיעה בכבישים האלה, להיפך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

To make a long story short:

במידה ויש לך ביטוח מקיף: רוב הסיכויים הם שבסופו של יום, במידה ואתה זה אשר נזקק לפיזוי, שתאלץ (לך תחפש...:confused:) לתבוע את חב' הביטוח שלך :bad-word:(השתתפות עצמית וכו').

במידה ויש לך ביטוח צד ג': במידה ואתה זה אשר נזקק לפיצוי - כאמור לעיל, לך תחפש...:cry:.

לעניין פגיעות גוף: על פניו לא צריכה להיות סיבה לדאגה (ביטוח חובה/קרנית) :mm_cool:.

ובנימה אופטימית זו...:roll:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי פגיעות גוף - ביטוח החובה מכסה. (אם לא ידעת, ביטוח החובה שאתה משלם, נועד בשבילך ובשביל הולכי רגל ולא עבור נהגים אחרים).

לגבי פגיעות נזק - ביטוח מקיף מכסה אותך.

אל תבנה על זה שלרכב הפלסטיני יש או אין ביטוח כמו שזה לא צריך לעניין אותך אם לרכב שלי יש או אין ביטוח.

במקרה הטוב, לצד ג' יש ביטוח והכל מתנהל על מי מנוחות.

במקרה הגרוע, יעלה לך השתתפות עצמית, כינון מחדש ואובדן הנחה בחידוש הפוליסה.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקרוא לי גזען ואפשר לקרוא לי ריאלי, אני אישית לא מת על הרעיון של כביש משותף לרכבים ישראלים ופלסטיניים,לא בגלל שאני חושב שכל הערבים "רעים" אלא מכיוון שהכביש הזה עשוי לשמש פתח ליצירת פיגועים.

כמעט כל הצירים שמשלבים תנועה של רכבים פלסטיניים ורכבים ישראלים סובלים ברמה זו או אחרת מאלימות של גורמים פלסטיניים (בין אם באמצעות זריקת בקבוקי תבערה,זריקת אבנים ועוד דברים מעניינים).

פתיחת קטע מהכביש לתנועת פלסטינאיים תהפוך את הסכנה הזאת למוחשית עוד יותר.

הלוואי ואתבדה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי פגיעות גוף - ביטוח החובה מכסה. (אם לא ידעת, ביטוח החובה שאתה משלם, נועד בשבילך ובשביל הולכי רגל ולא עבור נהגים אחרים).

לגבי פגיעות נזק - ביטוח מקיף מכסה אותך.

אל תבנה על זה שלרכב הפלסטיני יש או אין ביטוח כמו שזה לא צריך לעניין אותך אם לרכב שלי יש או אין ביטוח.

במקרה הטוב, לצד ג' יש ביטוח והכל מתנהל על מי מנוחות.

במקרה הגרוע, יעלה לך השתתפות עצמית, כינון מחדש ואובדן הנחה בחידוש הפוליסה.

.

ההבדל הקטן - אבל המשמעותי הוא

בזמן שאני לא בונה על הביטוח שלך אני בונה עליך זאת אומרת שאם תסב נזק לרכב שלי

אני אתבע את המקיף אשלם השתתפות עצמית עליית פרמיה אובדן העדר תביעות וכו' וכו'

אבל אחרי זה אני אוכל לתבוע אותך בבית המשפט ב-ישראל ולגבות ממך את כל הנזק הכלכלי ולפעמים

עוגמת נפש כתוצאה מכך שנכנסת בי,

באיזה בית משפט בדיוק אתה מתכוון לתבוע תושב רמאללה לדוגמא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עתיד,

את הנקודה הזאת אני מכיר והיא לא שייכת לבעיה שהציג פותח השירשור.

הוא רצה לדעת אם יש לו ביטוח - יש ביטוח. נכון, זה יעלה לו בהשתתפות ובעליית הפרמיה, אבל זה הרע במיעוטו במקרה שאין איך לתבוע או לחייב את הפוגע.

נניח שתתבע אותו ונניח שתזכה והוא לא ישלם. אם כך מתפתח התהליך, אני לא בטוח שכדאי להשקיע אנרגיה אחריו. גם אם יחכו לו שוטרים עם צו מעצר במעברים, הוא ידע זאת ויסתנן ממקומות לא רשמיים.

מצד שני, המדינה הרי מעבירה כספים לרש"פ במסגרת כל מיני הסדרים - יכול להיות שיש הסדרים כלשהם בין המדינה לרש"פ בענין קיזוזים של תביעות אזרחיות. הרי בית משפט יכול להורות על כך.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5092 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...