Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש שותפים לסינגל "עדולם" בשבת בבוקר

yaron_z
שימו לב! השרשור הזה בן 5090 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוכב מתחיל

יש עליה לא קלה בתחילת הדרך אבל אח"כ זה יותר זורם.

אני רוכב על אופני מרין זנב קשיח.

האזור הוא חבל לכיש/שפלה דרומית.

כוון את ה-GPS ליישוב "נתיב הל"ה"

אני מגיע מכיוון באר-יעקב

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אפשר לרכב שם עם אופני מדבקה ב200 ש"ח? בלי בולמ"ז בכלל, ובמידה שקטנה לי מדי?

hagggg55 כתב:

ברשותי אייפון 3gs 32 גיג'ה בערך כ3 חודשים ואין ספק אני נהנה איתו ברמות מטורפות

אני מציע לנסות יחסי מין, לשם קבלת פרופורציה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3-4 שעות

:shock:

אתה בטוח?

היום בבוקר עשיתי 25 ק"מ בירקון בשעה וחצי, אמנם שטח מישורי אבל בכל זאת...

אני מניח שקצב סביר זה שעתיים וחצי.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קספר, הקצב שאתה יכול לרכב בירקון לא דומה לאיך שרוכבים בסינגל, בטח אם אתה (כלומר אני) רוכב לא מנוסה על זנב קשיח. יש יותר עצירות, יש עליות שגומרים ברגל (כלומר אני), יש ירידות שיותר מהר לרדת ברגל (כלומר לי) או מקומות שעדיף לעבור אותם ברגל (כלומר לי) ועוד.

ירון, הקצב טיול-בהליכה הזה דווקא יכול להתאים לי, אני רק צריך לבדוק זמינות שלי בשבת (כרגע, לא נראה טוב...). אני אחזור אליך בפרטי. תביא בחשבון שבשבת עלול להיות חם, והאזור שם לא קל אקלימית.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לרכב מהר מאוד, אבל מדובר באזור עם מספר שינויי גובה, ההתחלה היא בגובה 230 מטר מעל פני הים ויש מקומות בטיול שמגיעים לגובה 400 מטר, תוסיף לזה סלעים וכורכר, הפסקות נוף וכיף.

אני ועוד חבר נתחיל בסביבות 07:00-07:30 מתחנת פז בצומת האלה.

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...