Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם כדאי לרכוש פיאט פנדה 2005 גיר רובוטי 106000 ק"מ יד 3 אחרי החלפת קלאץ'

MrHicUp
שימו לב! השרשור הזה בן 5086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב עשה עכשיו טיפול 20,000 והחליף קלאטץ' חדש בחברה.

האם יש לחשוש? הרכב הזה נמכר בטירוף ואם זה לא משהו שצריך להדאיג אותי אני מעוניין לבדוק ברצינות את אופציית הרכישה.

הטיפולים הנ"ל בוצעו במוסך מורשה כמובן.

ללכת על זה או לא?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סליחה על ההקפצה פשוט נוסף אלמנט חדש. יש לי גם אופציה לפנדה 2005 יד 2 110,000 ק"מ 4 צמיגים חדשים כמובן שעברה טיפול ב100,000 כולל טיימינג . טסט לשנה. גם הרכב הראשון הוא עם טסט לשנה. אשמח לעצה כי אני מתכנן לסגור עניינים במוצ"ש כדי לרכוש ביום ראשון.

תודה לכולם ושבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופצייה השנייה נשמעת קצת יותר טוב (יד אחת פחות, ק"מ כמעט זהה ואחרי טיפול גדול), למרות שבשתיהן הק"מ קצת גבוה בטח לרכב שאמור לנוע בעיקר בעיר.

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק טוב את תקינות הגיר הרובוטי ותקינות ההגה החשמלי.

חוץ מזה, מדובר במכונית שנותנת יופי של תמורה למעט מאוד כסף. במיוחד למי שצריך רכב קטן וחסכוני לתנועה עירונית.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לציין שהרכב בעל 110000 ק"מ הוא במקור מהשכרה. זה לא מפחיד אותי כי עד היום כל הרכבים שרכשתי היו מהשכרה...כיום הרכב השני עם ה110000 ק"מ נוסע כל יום מאיזור צומת הרואה להרצליה. דא"ג האם הפנדות הן רק רובוטי וידני או שיש גם אוטומט רגיל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפנדות הן אכן רק רובוטיות או ידניות.

לגבי עניין החלפת הקלאץ': זה לא משהו שצריך להדאיג אותך - נהפוך הוא.

מדובר ברכב מצוין שנותן תמורה מעולה עבור המחירים שבהם הוא נסחר. למרות שהנתונים של זאת עם היד השניה נשמעים טובים יותר, הייתי ממליץ לך לבחור בזאת שבפועל המצב שלה טוב יותר.

בהצלחה!

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לחברה שלי פנדה 05 רובוטית.

הרכב נסע כמעט 96K ק"מ

חברה שלי עשתה 14K מתוכם.

0 תקלות

צריכת דלק מצחיקה

טיפול שעלה 300ש"ח

ביטוח בדיחה

עלות רכישה מצחיקה.

היא (משום מה) נוראאא אוהבת אותה.

מנקודת המבט שלי:

גיר מרגיז וקופצני, תאוצה ....עייפה משהו, מרווח פנימי מפתיע לטובה (אני 1.85 על 80 קילו)

אם אתה מחפש רכב קטן שקל להחנות שעולה גרושים לרכישה ולאחזקה, חדש יחסית (2005) בסביבות 30K אל תחשוב פעמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

B-TON אני לגמרי מקבל את עצתך לגבי הקלאטץ' - העניין סגור וברור! מאחר ואתה דיי רציני כאן בפורום אני בהחלט אלך איתך גם בעניין הקילומטראז': מה היתה עושה במקומי? הולך על 106,000 ק"מ? דא"ג הצבע שלה הוא צהוב בננה(אני מאוד אוהב).

תודה רבה! :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק לגבי רצועת הטיימינג . יש להחליף כל 90K ק"מ . חוץ מיזה אוטו די אמין עם עלויות נמוכות . יש לי ידידה שרכשה אחת שכורה , והיא מרוצה עד לגג הגבוה שלה . מניסיון שלי עם פיאט 500 רובוטית , הגיר לא כל כך מרגיז , ואפילו ניתן להינות מתחושת החיבור המכאנית שלו ומהחיסכון בדלק .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...