Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז היום מתקשרים מצ'מפיון להציע לי מבצע מכירות...

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 5096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התקשרה בחורה נחמדה להציע לי להשתתף במבצע חד פעמי (כזה שקורה רק כל כמה חודשים) על רכב חדש.

תשאלתי אותה לגבי הבנתה במט"ח וההשלכות שלו על ענף הרכב. מסתבר שכנראה צ'מפיון מייצרים את הגולפים כאן בארץ בבני ברק, כי מה שאפשר לקבל (לטענתם) על GTI חדשה זה 3000 שקל הנחה. שימו לב, האוטו היה אמור לעלות 170 אלף שקל בשלב הזה. הוא הגיע לארץ בתמחור של 200K ושער יורו 5.7 (כלומר עלות צרכן של בערך 35 אלף יורו). כרגע היורו מסתובב סביב 4.9.

ולא רק זה, אלא שהם אפילו העלו את המחיר מאז ב5K.

הלך רועי לקנות GTI:

80 אלף הלכו לש"ס

60 אלף הלכו לצ'מפיון

ורק 70 אלף הלכו לבסוף לקארל ודיטריך שעמלו שעות על עיצוב ריפודי המשבצות ומימוש דיפרנציאל בתוכנה.

לא תודה.

זו רק דוגמא, אני בטוח שאצל כל היבואנים זה ככה ולא רק אצל צ'מפיון - פשוט להם הייתה חוצפה להתקשר...

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הלך רועי לקנות GTI:

80 אלף הלכו לש"ס

60 אלף הלכו לצ'מפיון

ורק 70 אלף הלכו לבסוף לקארל ודיטריך שעמלו שעות על עיצוב ריפודי המשבצות ומימוש דיפרנציאל בתוכנה.

לא תודה.

ולא הציעו לך קודנית חינם ??? :lol:

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשרה בחורה נחמדה להציע לי להשתתף במבצע חד פעמי (כזה שקורה רק כל כמה חודשים) על רכב חדש.

תשאלתי אותה לגבי הבנתה במט"ח וההשלכות שלו על ענף הרכב. מסתבר שכנראה צ'מפיון מייצרים את הגולפים כאן בארץ בבני ברק, כי מה שאפשר לקבל (לטענתם) על GTI חדשה זה 3000 שקל הנחה. שימו לב, האוטו היה אמור לעלות 170 אלף שקל בשלב הזה. הוא הגיע לארץ בתמחור של 200K ושער יורו 5.7 (כלומר עלות צרכן של בערך 35 אלף יורו). כרגע היורו מסתובב סביב 4.9.

ולא רק זה, אלא שהם אפילו העלו את המחיר מאז ב5K.

הלך רועי לקנות GTI:

80 אלף הלכו לש"ס

60 אלף הלכו לצ'מפיון

לא תודה.

זו רק דוגמא, אני בטוח שאצל כל היבואנים זה ככה ולא רק אצל צ'מפיון - פשוט להם הייתה חוצפה להתקשר...

החישוב שלך שגוי. ירידת שער המטבע מגולמת רק בחלק ממחיר הרכב. מחיר הרכב בהנחה שהיה כ-200K, צריך היום להיות כ-185K.

אבל עדיין איפה צ'מפיון ואיפה הורדת המחירים...

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שעד שהמדינה לא תבין שהאינטרס שלה זה רכבים חדשים יותר,

תשתיות טובות יותר,

ואכיפה אמיתית ולא מתן דוחות לנהגים שעברו את המהירות המותרת ב X קמ"ש בכביש בעל 4 נתיבים,

אז נמשיך לסבול את חוסר הצדק במדינה.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החישוב שלך שגוי. ירידת שער המטבע מגולמת רק בחלק ממחיר הרכב. מחיר הרכב בהנחה שהיה כ-200K, צריך היום להיות כ-185K.

אבל עדיין איפה צ'מפיון ואיפה הורדת המחירים...

איך הגעת למסקנה הזו?

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שעד שהמדינה לא תבין שהאינטרס שלה זה רכבים חדשים יותר,

תשתיות טובות יותר,

ואכיפה אמיתית ולא מתן דוחות לנהגים שעברו את המהירות המותרת ב X קמ"ש בכביש בעל 4 נתיבים,

אז נמשיך לסבול את חוסר הצדק במדינה.

בחייך, אם אף אחד לא גוזר מזה קופון, למה שזה יצא אל הפועל?

למי יש אינטרס לדחוף את זה? לחברי הכנסת? שר האוצר? ליבואנים?

לך לכנסת ותראה כמה שדולות יש שם. ממש שדולה לכל עניין (מניסיון).

ממתי האינטרס של המדינה זה מכוניות חדשות יותר או תשתיות טובות יותר? אכיפה אמיתית? נו באמת.

אם היינו קצת, אבל ממש קצת צרכנים יותר נבונים, אף יבואן של מותג אירופאי (או שנמכר ביורו) לא היה מוכר היום מכוניות עד שיוריד את המחיר. או אז פתאום תראה מבצעים אמיתיים וירידת מחירים אמיתית.

אבל אנחנו לא ולכן לא יועיל שנבכה או נצעק בפורום.

מחירים רק עולים, לעולם לא יורדים ולעולם לא ירדו למעט תיקוני מחיר קטנים. הוזלות של 30-15 אלף ש"ח לא תראה פה (שוב פעם, אולי כן אבל רק כמקרה נקודתי, ע"ע סיאט SC אף פעם לא כעניין גורף על כל הדגמים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני זכיתי לטלפון מסיוון. שאלתי אותה מה עם GTI, והיא סירבה למסור ההנחה בטלפון, אבל הבטיחה שיתקשר נציג.

וורום ווורום, עד היום אני זוכר את רעש הורדת ההילוך שם. מי צריך בכלל מערכת סאונד...

ש"ס - הנה אני בא ;-) (טוב, תלוי בהנחה)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראה מה קרה לאלפא 159

אין קשר, זה לא שינוי מדיניות תמחור אלא פשוט הגינות שבעקיבה אחר שער המטבע. בשוק לא קרטליסטי זה לא היה נשאר ככה לשניה אחת, מישהו היה מעדכן מחירים למטה וכולם היו עוקבים אחריו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...