Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצעות לגבי רמקולים ואולי גם מגבר

gmb
שימו לב! השרשור הזה בן 7313 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

הנני מתכוון להחליף את הרמקולים ברכבי..

כרגע מה שיש זה הרדיו-טייפ המקורי של הרכב (הונדה) ומשם מפוצל לזוג קדמיים וזוג אחוריים.

כולם גודל של 6.5 ואני גם מתכוון שישארו ככה (לא מעוניין לקדוח חורים חדשים)...

מקדימה יש זוג רמקולים של קנווד (לא יודע איזה דגם, אבל כתוב עליהם 150WATT) ומאחורה יש איזה סוג ממש לא מוכר שעליהם הצלחתי לזהות 20 או 30 וואט RMS, אני לא בטוח מה זה היה)

האם יש צורך להחליף גם את הקדמיים או שמא רק את האחוריים?

אני מעוניין בכמה שיותר צליל נקי וכמו כן עוצמה לא תזיק, מה שיש עכשיו לא ממש מרצה אותי...

על איזה רמקולים אתם יכולים להמליץ לי? האם שווה בכלל להשקיע בקומפוננט? איפה אני אמקם את הטויטר והקרוס? יהיה הבדל גדול בשמיעה? מהו טווח המחירים הממוצע לרמקולים כאלה? איפה עדיף לשים את הרמקולים החזקים יותר, מקדימה או מאחור?

אין לי מושג כמה וואט מוציא כרגע הרדיו-טייפ המקורי (ד"א, יש גם צ'יינג'ר של אלפיין)

האם שווה לשים מגבר על הרמקולים האלה/החדשים שיהיו? יהיה בכלל הבדל בשמיעה?

איפה אוכל למקם את המגבר כיוון שהבגאז' בהונדה (CRV) הוא פתוח ושם יהיה אפשר לגנוב אותו בקלות...

ולשאלה האחרונה, האם שווה להזמין מהאינטרנט ולהתקין לבד, או שמא ללכת למקום מסודר, לקנות ביותר יקר ולשלם לו גם בתוספת של התקנה (זה לא שאני מתקין פה מערכת שלמה, כולה מוציא רמקולים ומחבר חדשים, לא?)

מחירים ממוצעים של מגברים?

ועכשיו לשאלה האחרונה באמת :)

האם יציעו בתערוכת EMMA הקרובה גם אביזרי אודיו במבצעים מיוחדים לרגל האירוע/מקום? האם שווה גם לקנות משם או שמא זה לא ממש משנה?

בתודה מראש לכל העונים

רמי

אהבה באה בזוגות, לנשים ולמכוניות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

הנני מתכוון להחליף את הרמקולים ברכבי..

כרגע מה שיש זה הרדיו-טייפ המקורי של הרכב (הונדה) ומשם מפוצל לזוג קדמיים וזוג אחוריים.

כולם גודל של 6.5 ואני גם מתכוון שישארו ככה (לא מעוניין לקדוח חורים חדשים)...

מקדימה יש זוג רמקולים של קנווד (לא יודע איזה דגם, אבל כתוב עליהם 150WATT) ומאחורה יש איזה סוג ממש לא מוכר שעליהם הצלחתי לזהות 20 או 30 וואט RMS, אני לא בטוח מה זה היה)

האם יש צורך להחליף גם את הקדמיים או שמא רק את האחוריים?

אני מעוניין בכמה שיותר צליל נקי וכמו כן עוצמה לא תזיק, מה שיש עכשיו לא ממש מרצה אותי...

על איזה רמקולים אתם יכולים להמליץ לי? האם שווה בכלל להשקיע בקומפוננט? איפה אני אמקם את הטויטר והקרוס? יהיה הבדל גדול בשמיעה? מהו טווח המחירים הממוצע לרמקולים כאלה? איפה עדיף לשים את הרמקולים החזקים יותר, מקדימה או מאחור?

אין לי מושג כמה וואט מוציא כרגע הרדיו-טייפ המקורי (ד"א, יש גם צ'יינג'ר של אלפיין)

האם שווה לשים מגבר על הרמקולים האלה/החדשים שיהיו? יהיה בכלל הבדל בשמיעה?

איפה אוכל למקם את המגבר כיוון שהבגאז' בהונדה (CRV) הוא פתוח ושם יהיה אפשר לגנוב אותו בקלות...

ולשאלה האחרונה, האם שווה להזמין מהאינטרנט ולהתקין לבד, או שמא ללכת למקום מסודר, לקנות ביותר יקר ולשלם לו גם בתוספת של התקנה (זה לא שאני מתקין פה מערכת שלמה, כולה מוציא רמקולים ומחבר חדשים, לא?)

מחירים ממוצעים של מגברים?

ועכשיו לשאלה האחרונה באמת :)

האם יציעו בתערוכת EMMA הקרובה גם אביזרי אודיו במבצעים מיוחדים לרגל האירוע/מקום? האם שווה גם לקנות משם או שמא זה לא ממש משנה?

בתודה מראש לכל העונים

רמי

תראה רמי, לדעתי לא שווה לך להחליף את הרמקולים אם הם באמת כפי שאתה טוען.

(קדמיים - קנוודד 150W, ואחוריים 20W RMS).

אבל לדעתי האחוריים שלך הם W20 או 30W מקסימום (לא משהו נדיר ברמקולים מקוריים מחברה).

אז אם תחליף רק את האחוריים אולי תשמע הבדל קטן.

הרדיו דיסק שלך לא ינצל רמקולים יקרים כהלכה. הוא מוציא להערכתי כ-17W RMS לערוץ במקרה הכי טוב. (הרדיו דיסקים הכי יקרים היום לא מוציאים יותר מ-22-25W RMS לערוץ)

אתה יכול לדוגמא לקנות 4 אינפינטי 6.5" אבל הם לא ייפתחו כהלכה (50W RMS).

בגדול אם אני לא טועה הרמקולים הקדמיים והאחוריים ממוקמים בדלתות מתחת לרגל, נכון?!

אם זה ככה אז זה בעיה.

במידה ואתה רוצה שישמעו טוב אוטו שלך אתה צריך:

א) לשים קומפוננטים קדמיים - הקרוס אובר ימוקם בתוך הדלת.

בשביל הטוויטר כנראה שתצטרך למצוא מיקום אחר, אפשר להדביק אותו סתם על הדש-בורד (לא לקדוח חור ככה תוכל להסיר אותו בעתיד ביתר קלות). אפשרות נוספת היא ל"השקיע" אותו איפשהו בדלת, אולי במשולש פלסטיק שמחפה על המראה בצד. זה ייתן לך במת קול טובה בהרבה וגם אין וויכוח שקומפוננט הוא הרבה יותר איכותי.

ב) לשים רמקולים (עדיף 9*6) במגש האחורי, ככה הם יהיו בגובה האוזניים והסאונד יתפזר יותר טוב ברכב. אם תשים 9*6 תהנה מעוצמה חזקה יחסית, רמקולים של חברות מוכרות ייתנו גם סאונד יפה ובאס דיי עמוק (זה שיש לך בגאז' גדול גם עוזר) ומהוות תחליף סביר לסאב.

אם תעשה מה שאמרתי לך למעלה אז יישמעו ברכב הרבה, הרבה, הרבה יותר טוב.

וההשקעה לא יקרה מדיי, כ-800-1,000 שקל לקומפוננט איכותי ועוד 400 לזוג 9*6 טוב.

סה"כ +- 1200-1400 ש"ח למערכת מצויינת.

את ההחלפה שאתה רצית לעשות לא משתלם כ"כ לעשות.

ההבדל הוא מינורי. ו-2 זוגות רמקולים 6.5" טובים יכולים לעלות לך כ-800-1,000 ש"ח ולדעתי פשוט חבל.

בנוגע למגבר - יהיה הבדל בשמיעה. בוודאי שיהיה :!: אבל שוב, צריך להתאים לכך את הרמקולים המתאימים.

אם תוסיף מגבר להתקנה שהצעתי לך למעלה תשמע ברמה ממש ממש טובה.

אתה חייב לראות ע"מ להתרשם.

אבל מגבר מייקר את כל העסק משמעותית.

בנוגע להתקנה - החלפת 4 רמקולים אתה יכול לעשות לבד, במידה ויש לך טיפה חוש טכני ואתה יכול לפתוח את הדלתות ולאלתר חיבור במידה והחיבור המקורי לא מתאים (לפעמים צריך להלחים את הרמקול החדש ישר לחוט וכו'...).

אם אתה הולך על התקנת קומפוננט + 9*6 + מגבר.

לך למתקין, הכי טוב.

מתקינים מנוסים ומקצועיים יכולים למצוא לך המון פתרונות יצירתיים לאיך להחביא את הטוויטר והמגבר.

אני מאמין שתהיה לך פה הסתייגות בגלל ה-9*6 כי לא תרצה לעשות חורים במגש האחורי.

לפי דעתי זו טעות. זה לא כזה ביג דיל חורים במגש.

ואם זה בגלל שאתה מפחד מבעיות במעמד המכירה, אז פשוט תתן לקונה את הרמקולים שהתקנת מאחורה (נזק של 400 ש"ח, בעצם הרבה פחות כי הם משומשים) והוא לא יצייץ.

אם זה בגלל פחד מגניבה - אז ככה. החורים במשולשים של המראות הם קטנים ממש ולא רואים אותם. ובכלל אם תשים טיפת בד אקוסטי דק, או גרביון שחור אז בכלל גם הגנב הכי מיומן לא יוכל לראות (גם בלי כלום הוא ייתקשה). בקשר לאחוריים - אומנם יראו את זה, אולי תוכל לנסות להסוות עם בד אקוסטי ואז לא יראו את זה כבר. אבל בכל מקרה את משאיר תמיד את הרדיו דיסק שלך (אין לו פאנל נשלף, לא?) ואת הצ'נג'ר באוטו, אז.... :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב ש ה10 וואט מקדימה הם לא 150 וואט RMS!!!

זה לא מה שהוא/אני כתבנו, קרא שוב...

בגדול אם אני לא טועה הרמקולים הקדמיים והאחוריים ממוקמים בדלתות מתחת לרגל

נכון, גם מאחור הם ממוקמים בדופן הרכב... אין שם מגש, גם הבגאז' פתוח... אין הפרדה בין חלל הבגאז' לחלל הרכב... זה לדוגמא נראה לי לא כל כך יעיל מבחינה אקוסטית...

בגלל זה גם הבעיה של קדיחת חורים במרכב... אני אצטרך לקדוח בפלסטיק שבצידי הרכב... לא נורא, אבל אני לא באוח שאני רוצה לעשות את זה... סתם אסטטיקה...

בכל מקרה, אני אצטרך לחשוב על החלק הזה....

אז מה שחשבתי זה ככה...

אולי אני אקנה באמת קומפוננט ואחבר אותו מקדימה... את הקנוודים אני אשים מאחור.. ובכל מקרה להוסיף גם מגבר (האם לחבר אותו רק לקדמיים או שלכל הארבעה?)

מה שאני דואג זה גם שלא יהיה מספיק בס מיוצר מהרמקולים האלה... וסאב אצלי זה בעיה, שוב פעם בגלל הבגאז' הפתוח, כל העולם רואה...

אולי שווה גם להשקיע בקומפוננטים לאחור?? זה יעיל בכלל?

יש לך אולי איזה המלצה לקומפוננט ומגבר מתאים? אם תוכל לציין חברות ודגמים זה יהיה מצויין... בנוסף, אשמח לשמוע עלות מוערכת....

תודה רבה על העזרה...

רמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב ש ה10 וואט מקדימה הם לא 150 וואט RMS!!!

זה לא מה שהוא/אני כתבנו, קרא שוב...

בגדול אם אני לא טועה הרמקולים הקדמיים והאחוריים ממוקמים בדלתות מתחת לרגל

נכון, גם מאחור הם ממוקמים בדופן הרכב... אין שם מגש, גם הבגאז' פתוח... אין הפרדה בין חלל הבגאז' לחלל הרכב... זה לדוגמא נראה לי לא כל כך יעיל מבחינה אקוסטית...

בגלל זה גם הבעיה של קדיחת חורים במרכב... אני אצטרך לקדוח בפלסטיק שבצידי הרכב... לא נורא, אבל אני לא באוח שאני רוצה לעשות את זה... סתם אסטטיקה...

בכל מקרה, אני אצטרך לחשוב על החלק הזה....

אז מה שחשבתי זה ככה...

אולי אני אקנה באמת קומפוננט ואחבר אותו מקדימה... את הקנוודים אני אשים מאחור.. ובכל מקרה להוסיף גם מגבר (האם לחבר אותו רק לקדמיים או שלכל הארבעה?)

מה שאני דואג זה גם שלא יהיה מספיק בס מיוצר מהרמקולים האלה... וסאב אצלי זה בעיה, שוב פעם בגלל הבגאז' הפתוח, כל העולם רואה...

אולי שווה גם להשקיע בקומפוננטים לאחור?? זה יעיל בכלל?

יש לך אולי איזה המלצה לקומפוננט ומגבר מתאים? אם תוכל לציין חברות ודגמים זה יהיה מצויין... בנוסף, אשמח לשמוע עלות מוערכת....

תודה רבה על העזרה...

רמי

אם תשים קומפוננט מקדימה ואת הקנווד מאחורה תשמע בסדר, לא יהיו לך כנראה באסים אדירים, אבל זה יהיה סביר.

בשביל לדעת אם כדאי לך להגביר את כל ה-4 או רק 2, אני חייב לדעת את הדגם המדוייק של הרמקולים שלך כדי לדעת כמה וואט RMS הם מסוגלים לקבל וככה אני יידע איך הם יתמודדו עם ההגברה.

אין שום מכסה על הבגאז'? כי ממה שידוע לי אמור להיות מכסה על הבגאז' ברכב. (הונדה CRV לא?)

תראה יש מצב לאלתר לך מדף דק מ-MDF ולהתקין עליו את ה-9*6.

בנוגע להמלצה על רכיבים, הכל עניין של מה אתה רוצה לקבל וכמה אתה מוכן להשקיע.

סתם בשביל שתקבל סדר גודל של מחירים: אני מדבר כאן על מוצרים איכותיים שייתנו לך סאונד מעולה.

קופננטים קדמיים לדוגמא, יש כאן מבחר עצום ואתה תבחר לפי הטעם שלך:

אני מצאתי את הסט הזה ב-700 שקל

http://www.grandp.co.il/Product.asp?Pid=00210&Cat2Cat1ID=3&Cat2ID=5&aff=zap

באותו מחיר יש גם סטים של מורל ובסביבות ה-1,000 יש סט של MBQ וסטים של רוקפורד.

יש גם אינפינטי ו-JBL הכל לפי הטעם.

זה סתם לדוגמא, אתה חייב ללכת לשמוע ולהחליט.

רמקולים אחוריים:

גם כאן שוב, המבחר עצום המחירים דיי דומים, סתם סט לדוגמא:

http://www.pompa.co.il/index.php?1->EXPOSED_onClick_showItem^1163,normal_sales

מגבר לדוגמא:

http://www.e-net.co.il/product.asp?productid=1057

זה מגבר מצויין של רוקפורד שהשם שלה הולך לפניה.

המגבר לא יקר בטירוף ומספק מספיק כוח בשביל לדחוף את הרקמולים שהצעתי לך.

תראה, סה"כ יצא לך בערך 2,500 ש"ח למערכת איכותית מאוד.

אפשר להוריד עלויות בלי בעיה במידה ונלך על ציוד אחר.

תן תקציב שחשבת עליו וננסה לעזור לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום שוב פעם

רציתי בנוסף לכל הדיבורים האלה להודות לך על העזרה הרבה...

אצלי ברכב אין מדף לבגאז'... אולי הרכב מגיע עם מדף וכשקניתי את הרכב מבעליו הראשונים הוא לא הביא לי... בכל מקרה, אני פוגש אותו בכל יום (יום עבודה) אז אני אשאל אותו ביום ראשון/שני...

באם לא... מה זה MDF? סוג של חומר? מקום שמוכר מדפים?

בקשר לקומפוננט שהבאת לי... 600-700 שקל נראה לי מחיר סביר בהחלט... נשמע טוב..

יש העדפה לסט שהראת לי או גם מורל טובים? (איך הם בכלל?) ואיזה דגם שלהם אתה מציע, ככה שכבר אתחיל לחפש... אולי אפילו מחר בתחרות EMMA...

איך אני עושה חישוב אם המגבר מספיק חזק בשביל הרמקולים? מחבר את ה RMS של המערכת המקורית (נגיד 15 וואט) פלוס ה40 של המגבר ואז זה אמור להיות שווה ערך פלוס מינוס לRMS של כל רמקול?

בכל מקרה... בלי רמקולים אחוריים... לבנתיים, עד שאמצא לי פיתרון במחיר של עד 1500 ש"ח למגבר פלוס קומפוננטים מה אתה יכול להציע עוד?

אני אברר בקשר לרמקולים הקנווד שיש לי כרגע, אני צריך לגשת לרכב ולפרק אותם משם זה בטח יהיה רק מחר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי סט קומפוננט של מורל דגם מילניום 5, ב470 ש"ח..

איך הסט הזה, שווה?

ומה בכלל ההבדל בין הדוטק 5 ל-6 או בגלל בין סדרת הדוטק לפולס 5-6?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום שוב פעם

רציתי בנוסף לכל הדיבורים האלה להודות לך על העזרה הרבה...

אצלי ברכב אין מדף לבגאז'... אולי הרכב מגיע עם מדף וכשקניתי את הרכב מבעליו הראשונים הוא לא הביא לי... בכל מקרה, אני פוגש אותו בכל יום (יום עבודה) אז אני אשאל אותו ביום ראשון/שני...

באם לא... מה זה MDF? סוג של חומר? מקום שמוכר מדפים?

בקשר לקומפוננט שהבאת לי... 600-700 שקל נראה לי מחיר סביר בהחלט... נשמע טוב..

יש העדפה לסט שהראת לי או גם מורל טובים? (איך הם בכלל?) ואיזה דגם שלהם אתה מציע, ככה שכבר אתחיל לחפש... אולי אפילו מחר בתחרות EMMA...

איך אני עושה חישוב אם המגבר מספיק חזק בשביל הרמקולים? מחבר את ה RMS של המערכת המקורית (נגיד 15 וואט) פלוס ה40 של המגבר ואז זה אמור להיות שווה ערך פלוס מינוס לRMS של כל רמקול?

בכל מקרה... בלי רמקולים אחוריים... לבנתיים, עד שאמצא לי פיתרון במחיר של עד 1500 ש"ח למגבר פלוס קומפוננטים מה אתה יכול להציע עוד?

אני אברר בקשר לרמקולים הקנווד שיש לי כרגע, אני צריך לגשת לרכב ולפרק אותם משם זה בטח יהיה רק מחר...

MDF זה סוג של עץ שבד"כ עובדים איתו בהתקנות.

בנוגע לרמקולים, אתה חייב ללכת לשמוע רמקולים שונים.

הכל תלוי בטעם שלך, אני לדוגמא שמעתי המון המלצות על רמקולים של פוקאל בזמנו

וששעמתי אותם :? ...

יכול להיות שתאהב את המוראל, יכול להיות שאת הסרווין וגה, יכול להיות שלא תאהב אף אחד מהם.

ה-RMS שלך שווה לכמה שהמגבר שלך מוציא וזהו. לא מוסיפים את החישוב של ההספק שהרדיו מוציא. ולפי ה-RMS של המגבר אתה מתאים את הרמקולים.

בנוגע למגבר פלוס רמקולים ב-1,500 ש"ח אתה יכול ללכת על מגבר של לנזר 4 יציאות (כ-1,000 ש"ח בהנחה שאתה מתכוון להגביר 4 רמקולים) וזוג קומפננטים של מוראל.

אבל אני אישית הייתי מוסיף עוד קצת והולך על המגבר של רוקפורד - מגבר מצויין בעל הספק סביר שיכול לשמש אותך עוד הרבה שנים למערכות נוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי שכנראה אלך על המגבר שאתה הצעת לי, הרוקפורד 301X...

אבל בקשר לקומפוננטים...

האם ה מורל פולס 6 טובים יותר/פחות מהסרווין וגה 1602 שאתה הצעת לי? מה אתם הייתם בוחרים?

שווה להשקיע טיפה (פי שתיים!) ולקנות את ה דוטק MKII? ב1400 ש"ח...

הרמקולים הקדמיים שכרגע נמצאים אצלי הם קנווד KFC1666...

איך הם?

שווה להחליף גם אותם?

כשהייתי ב EMMA היום דיברתי קצת עם אנשי מורל...

על הפולס 6 כתוב Power Handling 120 watt ו PEAK 200 watt

מה ה RMS שלו, 120??

בנוסף לכל אלה... שכחתי גם שצריך לקנות את הכבלים וכל הדברים האלה... מהי עלותם לערך? בתחרות שאלתי קצת ברדיו מילאנו, שם דיברו איתי על טווח מחירים של 250 ש"ח בערך... לא קצת יקר לכבלים?!

שאלה קטנטנה... האם אני יכול בכלל לחבר מגבר ל HU שלי?, כזכור, הוא רדיו טייפ מקורי... אין לי ממש כוונה/צורך להחליף אותו כיוון שמחובר אליו צ'יינג'ר של אלפין וביחד זה מספק אותי טוב מאוד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי שכנראה אלך על המגבר שאתה הצעת לי, הרוקפורד 301X...

אבל בקשר לקומפוננטים...

האם ה מורל פולס 6 טובים יותר/פחות מהסרווין וגה 1602 שאתה הצעת לי? מה אתם הייתם בוחרים?

שווה להשקיע טיפה (פי שתיים!) ולקנות את ה דוטק MKII? ב1400 ש"ח...

הרמקולים הקדמיים שכרגע נמצאים אצלי הם קנווד KFC1666...

איך הם?

שווה להחליף גם אותם?

כשהייתי ב EMMA היום דיברתי קצת עם אנשי מורל...

על הפולס 6 כתוב Power Handling 120 watt ו PEAK 200 watt

מה ה RMS שלו, 120??

בנוסף לכל אלה... שכחתי גם שצריך לקנות את הכבלים וכל הדברים האלה... מהי עלותם לערך? בתחרות שאלתי קצת ברדיו מילאנו, שם דיברו איתי על טווח מחירים של 250 ש"ח בערך... לא קצת יקר לכבלים?!

שאלה קטנטנה... האם אני יכול בכלל לחבר מגבר ל HU שלי?, כזכור, הוא רדיו טייפ מקורי... אין לי ממש כוונה/צורך להחליף אותו כיוון שמחובר אליו צ'יינג'ר של אלפין וביחד זה מספק אותי טוב מאוד...

בקשר לרמקולים - לטעמי שניהם טובים.

קשה להגיד מה ההבדלים בין הרמקולים בגלל שהכול עניין של טעם אישי.

לא שמעתי את הדגם הסציפי הזה של סרויין וגה, אבל שמעתי סטים אחרים ואהבתי.

בקשר לתוספת של הדוטק - ב-1,400 שקל יש סטים הרבה יותר טובים מהדוטק.

חבל על התוספת. במחיר ההוא תקנה MB או רוקפורד.

בנוגע לקנווד, מדובר ברמקולים של 130W מקס' אז נגיד 30-40W RMS.

אין מה להשוות אותם לזוג של 9*6 איכותי.

במקרה שתשאיר את הקנווד אני חושב שתצטרך סאב ע"מ לתת לך את הבאסים שאתה מעוניין בהם.

מה שאתה יכול לעשות זה לשפר בשלבים. אם לא בוער לך כלום אז אתה יכול לעשות את זה ככה:

קודם תוסיף קומפוננטים... תראה אם השיפור מספק אותך.

אח"כ תוסיף מגבר.

ובסוף אם תרצה להשלים למערכת מצויינת תוסיף זוג 9*6 או סאב מאחורה.

מה גם שזה ייתן לך זמן לחסוך לכסף בין קנייה לקנייה לדברים יותר איכותיים.

בנוגע למחיר של הכבלים - 250 ש"ח זה כולל התקנה של המגבר?

אם כן אז זה מחיר סביר, אבל 250 ש"ח רק לכבלים של המגבר, לדעתי, זה קצת יקר.

אמרו לך באיזה כבלים מדובר? אולי בכלל מדובר בכבל יקר שאין לך צורך בו.

אני לא רואה סיבה שלא תוכל לחבר מגבר ל-HU שלך.

מישהו מהמתקינים אמר לך אחרת?

כי אני לא חושב שתהיה בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7313 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...