Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרתכם: איסוזו טרופר 2004

oriah
שימו לב! השרשור הזה בן 5066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני חושב לקנות איסוזו טרופר מודל 2004 שזה השנתון האחרון של הטרופר.

ראיתי שהמחירון הכי זול שלו דגם ה S הוא 63 אלף, אבל אני חושב שאפשר להשיג ביותר זול סביבות 60.

מישהו יכול לעזור לי לגבי חוות דעת על הרכב.

האם שווה את המחיר? יש למישהו? אוכל הרבה דלק? ביטוח יקר? טסט יקר? טיפולים יקרים?

יש לי סביבות 60 אלף ואני רוצה לקנות רכב שטח טוב לא צעצוע...

יש למישהו רעיון יותר טוב סביבות השנתון הזה..?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, בתקציב שלך תוכל לקנות טראנו 2003 עם מנוע 3000 לא 2700

כמו כן, עם עוד טיפה מתיחה אתה יכול לקנות פארדו 99 ארוך, שזה כבר רכב שטח מכובד.

לגבי טרופר:

א. הרכב נסחר הרבה מתחת למחירון.

ב. חובה לקנות רכב שיש לו הסטוריית טיפול מהק"מ הראשון במוסכים מורשי יבואן, זאת בעקבות תקלה במערכת הסולר ומנועים שהולכים חדשות לבקרים, UMI לוקחים אחריות על רכבים שטופלו אצלהם לאורך השנים, אם לא אתה יכול להגיע לנזקים של 15K שח ואני מניח שלא יהיה לך להוציא.

בהצלחה :)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה חיפוש כאן באתר ובגוגל "ריקול מזרקים". אח"כ תבין שלמחיר הזול יש סיבה.

בנוסף אתה יכול להתייעץ בפורום איסוזו

אישית - אם הייתי קונה טרופר דיזל זה רק ידני בין השנים 97 ל 98, או בנזין.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל נכון שלאיסוזו יש בעיות במזרקים

שגורמות לבעיות בראש המנוע

אבל היצרן נותן 10 שנים אחריות על המזרים

ומה שקורה כתוצאה מכך

עכשיו לפי דעתי מחינת רכב USV הטרופר

הא הטוב ביותר עם מעט השקעה

הפתרון הטוב ביותר זה למצוא טרופר3.1

או לחלופין טרפר בנזין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המון תודה אנשים..

באמת גם חשבתי על הטראנו. אבל אני צריך רכב ארוךלא קצרף וראיתי שהמחירון שלו קצת יותר גבוה לשנתון הזה לא?

הבעיה שאני מתלבט מבחינת השנתון והקילומטראז

אני ממש רוצה לקנות משהו יחסית די חדש.. כי אני מתכנן שיישאר אצלי הרבה זמן ולעשות עליו הרבה קילומטר מבחינת ירידות לשטח ומבחינת רכב ליום יום.

בגלל זה אני די מתלבט לגבי הפראדו שגם עליו חשבתי אבל הבעיה שבמחיר הזה אני קונה רכב ש11 שנה על הכביש אפילו שזה טויוטה.

אני מתלבט עם עדיף לקנות רכב חדש יותר עם קילומטראז נמוך או לקנות משהו מצוין כמו הפראדו למרות שהוא מודל 99 ורוב הסיכויים הרבה מעל 200 אלף קילומטר.

ולגבי הטרופר באמת שמעתי על הבעיה הזאת אבל באמת לפי מה שהבנתי עם הרכב היה בריקול בחברה אז רק צריך באמת לבדוק את זה ואז אין לי מה לדאוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך מה לדאוג אבל בכז לא ככ נעים לראות את הרכב מתחמם ואו מנורת לחצ שמן דולקת וגרר למוסך והמתנה בסבלנות שהרכב ישוב.

לא יודע מה מראה מחירון, אני יודע שניתן לקנות טראנו ארוך שנת 2003 ב60 אלף ועם מנוע 3000 לא 2700 הדגם הקודם.

לגבי פראדו, גם אם יהיה לה 300 אלף קמ, היא עדיין תיסע הרבה יותר מאשר טראנו עם 200 או טרופר עם 200, המנועים של הפראדו מאוד מאוד עמידים ואין בעיה לנסוע גם 500 וגם 600 אם האוטו מתוחזק כראוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסתייג מאמירות שפראדו עם 300K ק"מ יסע יותר מטרופר או טראנו עם 200K ק"מ.

הבעיה במזרקים לא הסתיימה עם הריקול, ויש כאלה שנאלצו לתקן שנית, ואף להחליף מנוע, ולפעמים יותר ממנוע אחד.

בטרופר - או דיזל 3.1 מ 97-98 ידני, או בנזין.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת חושב שאתחיל באמת לחפש טרנו 2003 או פראדו 99..

חח קצת הלחצתם אותי לגבי הטרופר...

אבל אם אני אמצא משהו טוב עם ספר טיפולים מלא באמת וטיפול שנעשה כמו שצריך לגבי המזרקים אני אחשוב יותר טוב...

המון המון תודה עזרתם לי מאוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב מה שנאמר, היו מקרים לא מעטים של בעיה חוזרת והחלפת מנוע !

תחשוב טוב לאיזה סרט אתה נכנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה חוזרת? :shock:

אני מכיר טרופר טורבו דיזל, יד 1, מטופל אך ורק במוסך מורשה UMI שנוסע כרגע, תקשיבו טוב, על המנוע הרביעי שלו!!!

בעל הרכב נשבע לי שפעם הבאה הוא פשוט מעמיד את האוטו איפה שהוא נעצר, שופך פח נפט ויאללה בלאגאן! :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואוו אתם לא רציניים...

טוב נראה לי אני באמת יורד מהטרופר לגמרי...

אני פשוט מתכנן לעשות הרבה קילומטר וטיולים ולנסוע ברכב יום יום להכל אז בגלל זה צריך משהו טוב לאללה..

באמת אפשר להשיג במחיר הזה אחלה ג'יפים אחרים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה השוואה בין גאלופר לטרופר ומניסיון.

גאלופר פשוט חרא של גיפ,היה בבעלותינו תקופה ארוכה והגיפ פשוט עגלה והשוק שלו בריצפה.

לא נעים לי,אבל אם אתה מעונין לשמוע איך נפתרנו ממנו,ע"ע מסודרים באחד הפרקים הראשונים שהם מתעשרים וכמה מסכנה הסקודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...