Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כבישים 'טובים'

zohar_clio
שימו לב! השרשור הזה בן 7910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לקראת טיולים קרובים לירושלים :

יש המלצות על כבישים טובים ? נס הרים, אשתאול....הכל

אם תוכלו להעלות מפה של האיזור שעליו אתם מדברים זה בכלל יהיה מעולה.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם טובים בשבילך הם כבישים בעלי עקומות מהירות שאפשר לנסוע בהם מאאאאאד מהר כמו הכביש מצמת ראם לצמת זכריה??383

או כביש 38 שמתחיל משער הגיא דרך בית שמש דרך בית גוברין ימינה לכביש 35 לכיוון קרית גת?

וכמובן הכבישים הרגילים : 395 - אשתאול -רמת רזיאל-צובה

386 ו 3866 - איזור נס הרים ובר גיורא.

טיולים לאיזור ירושלים? אני הייתי ממליץ על צפון/דרום במקום , רמת סיכון יותר נמוכה ואספלט טוב יותר.

אגב כביש 383 , ניתן לאמת בקלות נתון מהירות סופית ואף מעבר לכך עקב ישורת של 5 ק"מ ללא נידות בצורת קמיקזה :twisted: לבאים מזכריה לכיוון ראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם את כביש לי-און המדהים (353) דרומית לכביש מצומת ראם לצומת זכריה.

אני פעם נסעתי בכביש לי-און, התחברתי עם כביש 38 (שבין מחלף שער הגיא לקרית גת) ומיד עליתי לכביש שאביעד הזכיר מצומת ראם לצומת זכריה.

עוד כביש שלא הוזכר באיזור הוא עמק האלה (375) שמתחיל בכביש 38 ממש באיזור שני הכבישים הראשונים שהזכרתי ומתחבר בסופו עם אזור נס הרים.

כבישים מדהימים!

חלי

פיג'ו 206 1.6 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני בכלל חושב שמקומו של הת'רד הזה הוא באיזור הסגור !!

בניגוד לפורומים ציבוריים אחרים, היתרון כאן הוא בכך שניתן לבצע את התכתובת באופן כזה שכל מי שצריך לדעת יוכל לקרוא, ומי שלא - לא !

בקיצור אני ממליץ לעומר / מנהלים, להעביר את הת'רד לאיזור הסגור.

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה אביעד ורחלי....

לדני :

מה כל כך נורא בת'רד הזה ? בסה"כ כבישים מהנים לנהיגה. לא דיברנו על מהירויות נסיעה בפניות (דבר הרבה יותר מסוכן לספר לאנשים לא מנוסים, לפחות לדעתי), או על קצב נסיעה. רק המלצות על כבישים טובים.

אה - וגם אתה מוזמן להצטרף ולהציע.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם טובים בשבילך הם כבישים בעלי עקומות מהירות שאפשר לנסוע בהם מאאאאאד מהר .

כן, הבנת נכון

טיולים לאיזור ירושלים? אני הייתי ממליץ על צפון/דרום במקום ' date=' רמת סיכון יותר נמוכה ואספלט טוב יותר.[/quote']

לא שאלו אותך על מה אתה ממליץ, נכון ? :scatter:

שאלתי על איזור ירושלים כי אני הולך להיות שם בערך פעם בשבוע בזמן הקרוב (עבודה) וצריך לעשות משהו בזמן החופשי...

אגב כביש 383 ' date=' ניתן לאמת בקלות נתון מהירות סופית ואף מעבר לכך עקב ישורת של 5 ק"מ ללא נידות בצורת קמיקזה :twisted: לבאים מזכריה לכיוון ראם.[/quote']

דבר מאוד מעניין אמרת....

אבל אולי תסביר לי איך 'מאמתים' מעבר למהירות סופית ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה היא,

שאם יש משהו שאתה לא רוצה לפגוש בכבישים הללו,

זה ילדים שלא יודעים מה הם עושים, קוראים על הכבישים הללו ורצים לנסות ...

בלי ידע והבנה בסיסית, זה יגמר ברע !!

ואם יש משהו שאתה לא רוצה כשאתה נוסע מהר שם, זה את אותם משתוללים !

חוץ מזה שגם עדיף לדבר מה שפחות באופן גלוי בגלל הגמדים הכחולים .. :wink:

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...