Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

20VT טורבו HYBRID

שימו לב! השרשור הזה בן 4642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אביחי,

הדיבור הזה על תביעות דיבה לא לעניין ואפילו מעצבן (זה סתם מייצר אנטגוניזם כלפיכם!),

אני חושב שאפשר לייצר פה כמות נכבדת של תביעות דיבה רק מהדיון הזה גם כנגדכם.

אתם יכולים לבקש בצורה בוגרת שיימשכו את הפוסט בחזרה, לסגור עניין ולעבור הלאה.

מנסים להכפיש את שמנו, כותבים דברים שאין להם בסיס ושחר,וכבר שתי שורות אחר כך ,במצח נחושה , מכחיש הבחור את מה שכתב לפני דקות ספורות!?

בושה!

די להתיפיפות הנפש !

אם היו מספרים עליך שקרים ומנסים לפגוע בשמך הטוב ,ובמקור פרנסתך שמאכיל את ילדיך , עם דברי שקר שלא היו ולא נבראו ,היית סולח ?

כל מה שכתבנו אמת לאמיתה ואנחנו עומדים מאחוריהם במאת האחוזים!

דיברת אמת?-כבודך במקומו מונח.

שיקרת ? תישא בתוצאות

אתה ממעיט בכוחו של האינטרנט,מסביבך נופלים משטרים , רועשות וגועשות אומות שלמות .

אולי המאמר הזה יגרום לך לראות את הדברים בצורה יותר סולידרית:

הוצאת דיבה - איסור לשון הרע וחקר האמת

מהו חוק איסור לשון הרע ומיהם נפגעי לשון הרע?

לשון הרע הוא פרסום דבר העלול לבזות ולהשפיל אדם אחר, בשל תכונות, או מעשים המיוחסים לו בפרסום, או על רקע מינו, גזעו, דתו, נטייתו המינית. חוק איסור לשון הרע, מאפשר לנפגעים למצות את זכויותיהם מבלי שיהיו חייבים בהוכחת נזק ודיי למחוקק בהוכחת הפוטנציאל המזיק. כלומר, דיי לתובע להוכיח כי הפרסום יכל לפגוע בו, באופן בו מוגדרת פגיעה בחוק לשון הרע.

דברי אמת, גם אם יפגעו במושא הפרסום, אינם בחזקת לשון הרע ולמעשה, אחת ההגנות הנפוצות בהן נוקטים נתבעים בתביעות בגין הוצאת דיבה, היא הגנת "אמת דיברתי". במקרים אלו, יהיה עליהם להוכיח כי כל מה שפורסם על ידיהם, הנו דברי אמת.

נפגעי לשון הרע יכולים להיות אדם פרטי, או תאגיד כלשהו, אשר זהותם ברורה לאדם הסביר מתוך הפרסום. כך לדוגמא, אם מדובר בפרסום תמונתו של אדם, יהיה עליו להוכיח כי ניתן לזהות אותו בתמונה. אם מדובר בפרסום אודות גוף מסחרי כלשהו, יצטרכו העומדים בראשו להוכיח כי ברור מתוך הפרסום – באיזה גוף מדובר.

לשון הרע באינטרנט – מפרסם אנונימי

בשנים האחרונות התפתחה רשת האינטרנט וגולשים אינם עוד צרכני מידע, הנכנסים לקרוא באתרים השונים. גולשים הם אלו שיוצרים, מעלים לאוויר האינטרנט ומעצבים את המידע אליו נחשפים חבריהם. החופשיות הזו, בה זורם המידע ברשת האינטרנט, בכל עת ובאפיקים רבים בו זמנית, לצד האנונימיות שמאפשר השימוש באינטרנט, הפכה את רשת האינטרנט לשטח הפקר בכל הקשור להוצאת דיבה וחוקי לשון הרע.

וכעת, דמיינו סיטואציה בה רבתם עם לקוח, ספק, מתחרה, או כל אחד אחר עם יצר נקמני, אנרגיות רבות וזמן פנוי. לא מעט אנשים, בסיטואציה דומה, חיפשו את השם שלהם בגוגל – כפי שהם נוהגים לעשות מעת לעת ועיניהם חשכו למראה הגידופים והנאצות שפזורים אודותיהם באינטרנט. אין עוד מדיום, בו קל כל כך להוציא דיבה, מבלי לשאת באחריות.

במצב זה, אנשים רבים ששמם הטוב נפגע, מביטים בכתוב וחשים שהם עומדים מול שוקת שבורה, תחת אותם פרסומים, אין מידע על פרטים מזהים של המפרסם ובמבט ראשון – אין שום דרך לגלות, מי החליט להשחית את שמם הטוב.

אולם, לא הכל אבוד. קיימות דרכים רבות לחשוף את זהותו של המפרסם ובנוסף, יתכן מאוד שאינו היחיד שנושא באחריות לפרסום.

חקירות בתביעות דיבה ולשון הרע

משרדי חקירות נעזרים בכלים שונים, במטרה לעלות על עקבותיו של מקור הפרסום. כל אחד משאיר אחריו עקבות, גם באינטרנט. חוקר פרטי שמתמצא היטב ברשת האינטרנט ויודע לאתר ברשת מידע, יוכל לעלות על עקבותיו של המפרסם ולסייע לכם לחשוף את זהותו.

החוקר ידע להתחקות אחר פרסומים נוספים של אותו מפרסם עלום שם, לאתר פרופילים בפורומים שונים, לחקור בכיסוי אנשים עימם היה אותו "פרופיל" בקשר, לפנות אל מנהלי האתרים וחברות האינטרנט ועוד... חוקר פרטי יוכל לאסוף הרבה מידע ולאט לאט, להתקרב ולחשוף את זהותו של מי שפרסם את ההשמצות אודותיכם.

מנגד, חלק גדול מהחקירות שמשרדנו מבצע בתחום תביעות לשון הרע, מתבצעות בשירות הנתבעים, שנחושים בדעתם להוכיח כי דיברו דברי אמת ואין בפרסומם הוצאת דיבה.

תביעות דיבה ולשון הרע – חקר האמת

אחת ההגנות הנפוצות בתביעות לשון הרע, היא "אמת דיברתי". אדם רשאי לפרסם את דעותיו ולחלוק את המידע שבידיו, גם אם המידע פוגע בשמו הטוב של אדם אחר, או במשלח ידו, כל עוד מדובר במידע אמיתי ומדויק.

במקרים כאלו, יהיה על הנתבע שטוען כי כל דברים אמת, להוכיח שאכן, כל הדברים שפורסמו על ידו, הנם אמת לאמיתה. במקביל ומטבע הדברים, הצד התובע יעשה כל שביכולתו, בכדי למנוע מהנתבע להשיג ראיות המוכיחות את אמיתות דבריו.

למרות ניסיונותיו של הצד התובע להסתיר מידע, משרד חקירות מקצועי ידע בחלק גדול מן המקרים להגיע לשורש האמת ולספק את הראיות הנדרשות. זאת, באמצעות מעקבים, איסוף מידע ממקורות, חקירות בכיסוי וכיוצא באלו.

יעוץ משפטי בתביעות לשון הרע

תחום התביעות בגין הוצאת דיבה ולשון הרע, הנו תחום משפטי מורכב וכשמדובר באינטרנט, לא דיי בהתמצאות הרגילה בחוק לשון הרע, כדאי שלצידכם יהיה עורך דין המתמצא גם בתחום דיני אינטרנט. על כל מקרה, הימנעו מלבצע פעולות עצמאיות, כמו פניה אל בעלי האתרים השונים בבקשה למחוק את הפרסום אודותיכם, בטרם התייעצתם עם עורך דין.

בחירת עורך דין מתאים, הנה משימה מורכבת, בייחוד עבור מי שמעולם לא נזקק לעורך דין בתחום תביעות דיבה ולשון הרע. היו קשובים לפרסומים בתקשורת, אודות עורכי דין מצליחים בתחום, הטו אוזניכם להמלצותיהם של מכריכם וחשוב לא פחות – סמכו על הרושם האישי שיוצר עליכם עורך דין.

הוצאת דיבה – פיצויים וענישה

במטרה להגן על זכות היסוד לשם טוב, קבע המחוקק מספר דרכים בהן יכולים נפגעי לשון הרע למצות את זכויותיהם. הדרך הראשונה, היא תביעה נזיקית, במסגרתה מבקש התובע מבית המשפט לקבוע לו פיצוי בגין פגיעתו. במקרים של הוצאת דיבה חמורה, יכול סכום הפיצוי להגיע לכדי מאות אלפי שקלים.

בשונה מדרישותיה של תביעה אזרחית, בה אין חשיבות לכוונותיו של מי שפרסם את לשון הרע, ההליך הפלילי בוחן גם את המניע. במקרים בהם הפרסום נעשה בזדון ופורסם בפני שני אנשים ומעלה, יכול נפגע הפרסום להתלונן במשטרה ועל מוציא הדיבה תחול אחריות פלילית העולה לכדי שנת מאסר.

דוגמאות לתביעות לשון הרע

במהלך טקס ברית המילה קרא המוהל לתינוק "תינוק מפגר" ובהמשך נקלע לויכוח סוער עם אבי הילד. במסגרת הויכוח הטיח בו שוב את המילים "תינוק מפגר" והוסיף להם גידופים נוספים, בהם "קמצן", "תחזור להודו" ועוד, כל זאת בפני קהל האורחים. המקרה הובא בפני בית המשפט והמוהל פיצה את הורי הנימול בסכום של 7,000 ₪.

תביעה הוגשה נגד משרד הבריאות, שאבחן צעיר אתיופי כמי שלוקה בנפשו ואף רשם אותו ככזה, ברישומי המשרד. האבחון היה שגוי, אך נשקו של הצעיר נלקח ממנו והוא פוטר מחברת השמירה בה היה מועסק. לטובת התובע נפסקו פיצויים בסכום של 100,000₪.

עובדת מסעדה, בקשה יום חופש ממנהלת ובעלת המקום, זו בתגובה כינתה אותה "צ'כצ'כית" והציעה לה – "תחזרי למקום ממנו באת". דברים אלו נאמרו בנוכחות אורחים ועובדים במסעדה. העובדת תבעה את בעלת המקום בגין הוצאת לשון הרע וזכתה בפיצוי כספי של 5,000 ₪.

כפי שניתן להבין מהדוגמאות, חוק לשון הרע תקף בכל מקום. ברישומים של משרד הבריאות, בשיחות בין עובדים ומעסיקים, באירועים ושמחות ובטח ובטח שבאינטרנט. אם שמכם הטוב נפגע כתוצאה מדברים של אדם אחר, לא חשוב היכן פורסמו, או נאמרו, בדקו מה זכויותיכם, יתכן מאוד שאתם זכאים לפיצוי. גם במקרים שבהם חשיפת האמת נראית בלתי אפשרית, תוכלו לפנות אל משרד חקירות ובמקביל אל עורך דין ואלו יסייעו לכם להגן על שמכם הטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אלי ואביחי,

אתם מעליבים אותנו ואת התחום בכלל עם רמת התגובות שלכם והמקומות הנמוכים שאתם גוררים את הדיונים הללו שוב..ושוב.

למה אתם תמיד מעדיפים להימנע מתשובות ודיונים מקצועיים וענייניים ובמקום זאת, להסיט את הדיון להכפשות עלובות וכל כך לא ענייניות.

אמת היא לא דרכך אלי ולא דרכך אביחי ואתם אחראים לחלק גדול מהשקרים וההתנהלות המגעילה. הנסיון לתקוף בכל הכח קורבן מסכן בכדי "להגן על האמת" הוא פתטי ושקוף. אתם? תובעים על שקרים באינטרנט? הרי העמוד פה לא מספיק ארוך בכדי לפרט את כל מעלליכם (אתה יכול לתבוע להנאתך, אתה לא היחידי עם הוכחות (לכאורה במקרה שלך) ועורכי דין) אין לי שום כוונה לסייע לכם לדרדר עוד ועוד את הדיונים ואת ההתנהלות בתחום הזה בכלל. אתם מוזמנים להמשיך לעשות זאת לבד.

אני באמת תוהה האם אתם רוצים מישהו כמוכם מולכם, אחד שידבר כמוכם יתעסק באותם דברים, ירד לאותם ביבים? בטוח?

השקרים והסילופים שלכם היום ולאורך השנים אף פעם לא היו ועדיין לא ראויים לתגובה. תכתבו מה שאתם רוצים, שיהיה לכם בהצלחה.

אנחנו אחראים להרבה מהפרוייקטים הגדולים שנעשו בארץ על מנועי TFSI ו TSI. חלקם אף ידועים ופורצי דרך בתחומם ברמה והכרה עולמית. אתם יכולים להכפיש ולשלוח חיצים מכוונים כמה שתרצו, אנחנו לא חייבים להוכיח לכם שום דבר.

מי שמרגיש טוב ונכון עם ההתנהלות שלנו - הוא בדיוק הלקוח שאנחנו מעריכים ורוצים יותר ומן הסתם, אנחנו רוצים גם הרבה לקוחות כאלו. אני מאמין שאנשים לא טיפשים ומבחינים היטב בהבדלי הגישות וההתנהלות בין שנינו. כל מי שהיה אצלנו יודע שאצלנו לא מזריקים רעל. לצערנו, זה לא המצב אצלכם.

אנחנו גם לא מפסיקים לקוות שיום אחד זה יפסק ונוכל להתעסק במה שאנחנו אוהבים מבלי להיגרר לביבים ולריבים הנמוכים האלו. יש כאן כמה סדנאות ויש תחרות בריאה. זה לא הולך להשתנות (וטוב שכך) אבל זה לא אומר שזו הדרך היחידה. אפשר גם בלי כל השטויות האלו, תאמינו לי.

עדיין לא מאמין כמה נמוך ירדתם היום. עצוב, משפיל ומבייש, גם אותי.

לשפר בלי להתפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לערוך קרב מסודר בין האיביזות עם כל הנתונים על השולחן

ולראות מה התוצאות

ובמקום להתווכח למי עלה יותר ומי יותר חזק ומי אמור לתת למי

פשוט ללמוד מזה, לדעת מה האחר יכול לשפר

בין אם זה ה HYBRID

ובין אם ה GT28 APR

חלק ניכר מהמרוץ זה בכלל הנהג ולא הכוחות של הרכב

וכמובן יש עוד הרבה נתונים כגון גדישות, זמינות, ועוד

וזה אומר שגם אוטו עם 300 כ"ס יכול בלי בעיות לנצח את אותו דגם עם 330-350 כ"ס

בשביל מה בכלל להיכנס ללכלוכים אחד על השני כי בסופו של דבר כל אחד הולך לאן שמתאים לו ולאן שכייף לו להגיע

ובטח ובטח לא ללכלך או להכפיש אחרים פה בפורום

לי יש דעות משל עצמי על גבי 2 הסדנאות ואני שומר אותם לעצמי

וכמובן לעולם לא ילכלך על אחת מהם

"הזרימה של הקהל הרבה יותר גדולה"

"סל המוצרים הרבה יותר רחב"

מספיק לעשות השוואות כאלה ואני בכלל לא אגיב על זה

מה שאני כן אגיד זה שאתמול נוכחתי לדעת שהטורבו HYBRID

ממש לא פראייר אבל ממש לא ועוד יכול לעמוד בכבוד אפילו עם GT28

ולתת לו פייט מעולה אפילו אם הוא יותר חזק ממנו, החזק לא תמיד מנצח במיוחד לא בתחום הזה כמו שכולנו כבר יודעים,

ואולי גם האוטו לא היה מכוון כמו שצריך ועם קצת כיוונים הוא כן היה מוכיח את עצמו

תערכו בינכם בשקט את הקרב פעם חוזרת ביותר רשמיות ובלי דיבורים באויר

תלמדו מה יש לשפר ואפילו לפרגן

אני תמיד מפרגן לאחרים

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

די נמאס! התגובה הזו מכוונת אליך אליך ולחיילך דודי !

מספיק עם חיצי הרעל והלכלוך שאתה וחייליך מפנים כאן וזה כולל את אותו "לקוח מסכן" ששלחת לשקר עבורך בסיפורים על "מישהו שמכיר מישהו ששבר מנוע" ,שקר שלא החזיק אפילו שתי שורות עלובות וממש לא הוסיף לכבודך...

זהו ת'רד שלנו, דודי ,שקשור לטורבו ההיברידי ולהספקיו,אז למה לעזאזל אתה כאן ? איך אתה בדיוק קשור?

בספורט מוטורי ,התוצאות נמדדות על גבי דיינו -לא במילים מלוכלכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי ואביחי בבקשה די באמת מספיק

1.כולם כבר יודעים שאת 12 שנות נסיון ברכבי וואג אף אחד לא יקח ממכם.

2.כולם כבר יודעים שאת הצ'יפים הכי אמינים חזקים טובים אתם מביאים .

3.כולם כבר יודעים ש350 כ"ס מgt 28 הוצאתם בארץ כבר בשנת 2002 היסטוריה .

4.כולם כבר יודעים שרוצים סדנאת ואגיות רצינית פונים אליכם או לכל מי שאתם מפנים אליו .

5.כולם כבר יודעים שמעבר לפרסומים של כל מיני דיינוים דימינוים ותמונות מפוצצות הרכבים גם צריכים לנסוע .

6.כולם כבר יודעים שפילטר אויר יש מקום יעודי ולא מתחת למכסה מצבר .

7.אז בקיצור די כל אחד יעשה את הבחירה הטובה לו בסדנא שמתאימה לו עם המוצר שהוא הכי מתאים לו

8.בהצלחה בהמשך לכל הסדנאות בארץ :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לערוך קרב מסודר בין האיביזות עם כל הנתונים על השולחן

ולראות מה התוצאות

צריך לערוך קרב? מה זה נראה לך המערב הפרוע?

אני כבר רואה את הסרט: "הטוב, הרע והמשופר"

אני חושב שיש פה מספיק ארס גם בלי קרבות.

ויאללה שיגמר כבר החופש הגדול הזה,

אני רואה שזה גם משפיע על בעלי הסדנאות... :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא תרד שלך ואם שמת לב, התאפקתי ימים ארוכים שלא להגיב פה על השקרים שלך ושל שותפך.

הסיבה היחידה שנכנסתי להגיב היא כי לא השארתם ברירה ומישהו היה חייב להגיב עניינית על גבב השטויות, חצאי האמת והנתונים המעוותים שאתם מפרסמים.

השיטה שלכם ושלך בפרט, לתקוף ולהאשים אחרים במעשים שאתה, ורק אתה עושה (אתה שולח חיילים, אתה פונה מאחורי הגב לספקים,אתה משקר במספרים, אתה, ששברת עשרות מנועים מעז בחוצפה להטיח ולהאשים אחרים במחדליך, אתה זה שמחפש את הריבים האלו כל פעם מחדש, אתה מאשים בחיצי רעל כשכל מי שקורא את התגובות שלך מבין בדיוק מי אחראי לחיצי הרעל)

אתם מתקדמים מהודעה להודעה, מחמירים את המצב וזה מדהים אותי כל פעם מחדש, עד כמה נמוך אתה מסוגל לרדת.

בקצב הגועל שאתה מייצר, מי זוכר בכלל את השקרים שלכם מלפני 5 ו 10 הודעות. המשכתם הלאה

אני קשור לת'רד הזה כי לך ולחברך יש חרדת ביצוע. אתם כל הזמן גוררים אותנו למלחמות הקטנות שלכם. תקרא את כל ההודעות שלכם בשנה האחרונה, תראה כמה פעמים מיוזמתך ובלי כל קשר למציאות ולדיון של אותו רגע דחפת את APR (היום התבצעה השוואה.. הקיט שלנו טוב יותר מ APR ועוד פנינים.. עד כדי כך חסר בטחון?)

מי בכלל נלחם איתך בנאדם, אנחנו מנהלים עסקים ב LEVEL אחר לגמרי. מעולם לא ראית שאנחנו עושים השוואות מיוזמתנו בת'רדים שלנו. לנו אין חרדת ביצוע, אנחנו מוכרים את המוצר הטוב ביותר בשוק ואחראים לפרוייקטים הכי גדולים בתחום בשנים האחרונות וזה, כנראה קצת מתסכל מישהו.

בחוצפתך האשמת אותנו בחוסר דרך והעתקה.

PIT-STOP נוכחת בכל האירועים המוטוריים הגדולים בעשור האחרון בישראל.

PIT-STOP נתנה ועודנה נותנת חסויות למפגשים, אירועים, מירוצים ונהגים כבר 10 שנים והרבה יותר מכל אחד אחר בתחום.

PIT-STOP תרמה יותר מכל אחד אחד כאן לתחרות בריאה, הורדת מחירים והיצע של מוצרים איכותיים.

PIT-STOP הייתה הראשונה להביא לארץ חברה בסדר גודל של שירות ומוצרים כמו APR. כל השאר, כולל GIAC הגיעו אחרי כן מתוך נסיון לתת מענה לסטנדרטים שאנחנו יצרנו כאן ואתה קורא לנו חקיינים?

מתי אתה והסדנא שלך עשיתם משהו בתחום הזה מעבר לקחת ממנו כסף? מה תרמתם בחזרה לתחום שאנחנו כ"כ אוהבים ומתפרנסים ממנו?

הלשון שלך ארסית אך אין מאחוריה ולו שמץ של אמת.

זה קלאסי, רגיל וצפוי מצידך להאשים אחרים בעוולות שאתה עושה. אין נכון יותר מ"על ראש הגנב בוער הכובע" מאשר במקרה שלך. התסכול כנראה מעביר אתכם על דעתכם שכן אחרת, אינני מבין בכלל איך אתם התדרדרתם לשפלות כזו.

ואל תאשים בשליחת חיילים, כל מי שמכיר אותכם יודע שאתם יושבים כל היום על הטלפון, מתקשרים לכל מי שאתם מכירים (גם לא ללקוחות שלכם) ומחפשים צרות.

אין לי על מה להתלונן. אני חושב שבהתנהלות שלך, אתה עושה את השירות הכי טוב שיש. עבור PIT-STOP.

קרבות, לחיצות והתנהגות ילדותית הם לא הדרך שלנו. אנחנו עוסקים בספורט מוטורי חוקי ורציני.

וכפי שאמרת, מכוניות נמדדות בדיינו ועד היום לא הראתם תוצאות שאנחנו הצגנו ב TFSI ו TSI כבר לפני שנתיים ויותר כך ששוב, אני לא מרגיש צורך להוכיח לך ולחיילך שום דבר. אם כבר מישהו צריך להוכיח משהו במנועים החדשים זה אתם. דבר איתי בעוד שנתיים ועד אז, ניפגש בדיינו.

לשפר בלי להתפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שבהתנהלות שלך, אתה עושה את השירות הכי טוב שיש. עבור PIT-STOP.

כמה שאני מסכים עם המשפט הזה...

אלי ואביחי,

לפני בערך 7 שנים ביקרתי בסדנא שלכם והיה רושם לא רע.

כבר כמה שנים שאני עוקב מרחוק אחר כל ההתכתשות שלכם עם פיט סטופ והאמת שיש לכם התנהגות מגעילה.

בקרב על ההסברה קיבלתם נוק אאוט.

כדי להסיר כל צל של ספק, הייתי לקוח גם שלכם וגם של פיט סטופ, אבל כל ההתנצחויות שלכם מעל דפי האינטרנט מורידות לחלוטין את החשק להתקרב אליכם לסדנא.

לרדת לרמה של תביעות דיבה ?

טיפסתם על עץ גבוה מדי...

מקווה שאתם נהנים מאויר הפסגות ואתם מתכננים לרדת ממנו בקרוב, אתם לא מוסיפים לעצמכם כבוד, אפילו אם באמת תתבעו ותזכו במשפט.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא ואחדש לך:

חברת "אי אנד איי " נוסדה בשנת 1999 והיינו הראשונים בישראל להניף את דגל המירוצים ,לפתוח סדנה חוקית ולסלול דרך לשאר הסדנאות שבאו בעיקבותינו,כולל אתכם דודי.

12 שנה בתחום ,לא באים ברגל ומי שבונה את הבסיס ,יודע גם יודע לבנות פרויקטים גדולים יותר שאף הגיעו עם קבלות ועובדה היא ,שעד היום הצגנו ואנחנו ממשיכים להציג תוצאות הספקים מכובדות ומהטובות בעולם ,שנמדדו עד כה במנועי 1.8 ,TSI וTFSIובזכותם אף זוכים לפירגונים בארץ ובחו"ל.

גם אתה דודי ניסית להציג תוצאות ע"ג דיינו ,אבל התוצאות היו טרגיות ולכן לעולם לא פורסמו.....

את תסכולך מהישגיך , אתה מתרגם למילים ארסיות שקרים ומיניפולציות ומפרגן לעצמך ,כי אין מי שיפרגן לך.

מדוע לא סיפרת לנו דודי שמשתמש בשם KOBISO היוצא להגנתך בחירוף נפש ,הינו בעצם עובד בחברה שלך לשעבר..

אולי באמת כדאי שנעצור כאן,אינני חושב שיש טעם להמשיך ולהתנגח ע"ג דפי הפורום.

יש לך מה להגיד ? זו לא הדרך,היא לא מוסיפה כבוד לא לך ולא לי.

מי טוב יותר נקבע במעשים ולא במילים.

אתה רוצה ללבן את הדברים ? יש לך מה להגיד? אתה מוזמן כאן,קבל עם ועדה להגיע אלינו לסדנא לקפה ולסיים את הפרשה הזו.

נראה אותך.

אלי.

לגבי התביעה המדוברת:

תבינו חברים:

הנכם ממעיטים בכוחו של האינטרנט, בכוחו של זה,קמים ונופלים משטרים .מאחורי השמות עומדים אנשים אמיתיים!

מספיקה שורה אחת בכדי להרוס עמל של שנים וכפי שראיתם,הבחור(שהינו לקוח נאמן של "פיט סטופ") הלך רחוק מידי והתחרט.

בכדי לסיים את הפרשה גם איתו וכמחווה של רצון טוב,נסתפק בתגובה מסודרת ממנו ,ש"תבהיר" את הנושא.

בואו נחזור לטר'ד ,מישהו רוצה ללחוץ?.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לערוך קרב? מה זה נראה לך המערב הפרוע?

אני כבר רואה את הסרט: "הטוב, הרע והמשופר"

אני חושב שיש פה מספיק ארס גם בלי קרבות.

ויאללה שיגמר כבר החופש הגדול הזה,

אני רואה שזה גם משפיע על בעלי הסדנאות... :wink:

הרגת אותי מצחוק. וזה היה שינוי מרענן בטרד הזה.

אברה קדברה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התוצאות הגבוהות ביותר למנועי TSI ן TFSI פורסמו יותר מפעם אחת ואני בטוח שהם שמורות גם אצלך במחשב. אמרתי לך, דבר איתי אחרי שנתיים עם מספרים כאלו. PIT-STOP אחראית (ואת זה כל אחד כאן יודע) לעליה התמידית בסטנדרטים של המוצרים והפרוייקטים בארץ. אין גוף מתחרה שתרם לספורט הזה ולתחרות הבריאה בתחום הזה יותר מאיתנו (רמת ושפע המוצרים, רמת המחירים ורמת התמיכה בפועל בתחום) ואנחנו עושים זאת מאז הוקמה החברה האם בשנת 1989 והסדנה ב 2001. עד היום, לא עשיתם ולא הצגתם שום פרוייקט ברמה כזו במנועים החדשים ועד שתעשה זאת (ואחרי שנתיים) , הכל בבחינת הצהרות חסרות תוכן ואמת.

אתה יודע לתקוף היטב אבל זה דיי שקוף שאתה תוקף את ההשתקפות במראה שהוצבה מולך.

אני שמח שסוף סוף נעניתם להזמנות שלי להיפגש כמו מבוגרים.. קבל עם ופורום. אני אישית הזמנתי אתכם כבר שלוש או ארבע פעמים לקפה \ בירה על הים (לפני שלוש שנים, שנתיים וחצי שנה) ומעולם לא נעניתי לחיוב או לשלילה. כל מי שמכיר אותי (גם רק דרך ההתנהלות בפורום) יודע שאני לא בנאדם של אגו ואף פעם לא הייתה לי בעיה להניח אותו בצד. אני תמיד העדפתי דיונים ושיחות בוגרות וענייניות על פני מלחמות מטופשות.

אני מקווה שהמראה שהוצבה ממול תתחיל את השינוי. זה לא מספיק להטיף לאנשים להיזהר בדבריהם ומפרסומים שקריים. צריך גם לעמוד בפועל מאחורי זה.

לשפר בלי להתפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי, אביחי.

חבל שאתם מכניסים לי מילים לפה, אני לא התחרטתי.

אתם הבנתם משהו מהכתוב והסכם משהו לא נכון. הסברתי את עצמי בהודעה פרטית ואין טעם בכתיבה פה

המטרה היתה להראות שלכל חברה יש פאשלות, אני לא חייל של אף אחד ואני לא לקוח לא שלכם ולא של דודי אז להאשים שאני בא לעזרתם זאת הטעיה.

ששני הסדנאות יצליחו בתחום, כולנו נהנים מזה יותר!!

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...