Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה במציאת רכב אמין לסטודנט עד 15,000 .

itzik_b
שימו לב! השרשור הזה בן 4376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפיז'ו 206 תהיה הכי מודרנית ובטוחה למרות שבתקציב הנ"ל נראה לי שיכנסו לך רק אקזמפלרים נורא מוזנחים.

אם אתה נוסע לרוב לבד ואין בעיה עם ידני אז רנו טווינגו תהיה פתרון נורא יצירתי. היא אומנם קטנה חיצונית (אבל נורא מרווחת מבפנים) אבל עושה את העבודה. תוכל למצוא אחת שמורה בכ-5K ש"ח, מה שישאיר לך הרבה כסף בצד לכל צרה שלא תבוא.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב18 אתה תביא פיג'ו 206 שנת 99, הרכב הזה גם ככה לא שיא האמינות במילים עדינות, אז אני לא מאמין שתיפול על רכב במצב טוב בשנה כזאת. הפיאסטה יותר אמינה. ואם כבר רכב אחר, אז תבדוק פיאט פונטו ספייס שנת 2001. אם תמצא אחת שמורה, היא תפגין אמינות סבירה+

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אומר את זה מתוך ניסיון על ה206?

בכל מקרה זאת נראית לי אופציה יחסית טובה ביחס למחיר כי כמו שאמרת היא יחסית יותר מודרנית ונראית הרבה

יותר טוב מהמתחרות (אם נמצא רכב במצב טוב), רנו טווינגו לא אהבתי בכלל .. =0

חובב רכב , לא חובב תקלות :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 לפונטו

שנתון גבוה יחסית במחיר נמוך.

אמינות? תלוי במצב הרכב הספציפי, אבל בגלל המודל החדיש יותר כנראה שיהיה קל יותר למצוא אחת טובה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אומר את זה מתוך ניסיון על ה206?

בכל מקרה זאת נראית לי אופציה יחסית טובה ביחס למחיר כי כמו שאמרת היא יחסית יותר מודרנית ונראית הרבה

יותר טוב מהמתחרות (אם נמצא רכב במצב טוב), רנו טווינגו לא אהבתי בכלל .. =0

אני מכיר מישהי שקנתה 206 חדשה בשנת 2004 וביקרה לא מעט במוסך(בעיות חשמל וגיר) גם הפיאט לא כלכך אמינה ודיי רגישה אבל בפיאט ההחזקה יותר זולה משל הפיג'ו והפיאסטה ואם תמצא אחת שמורה ותטפל בה כמו שצריך, יהיה לך אמינות סבירה+.

אל תצפה לאמינות של יפניות, כי כרגע פיאט ופיג'ו רחוקות מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר מישהי שקנתה 206 חדשה בשנת 2004 וביקרה לא מעט במוסך(בעיות חשמל וגיר) גם הפיאט לא כלכך אמינה ודיי רגישה אבל בפיאט ההחזקה יותר זולה משל הפיג'ו והפיאסטה ואם תמצא אחת שמורה ותטפל בה כמו שצריך, יהיה לך אמינות סבירה+.

אל תצפה לאמינות של יפניות, כי כרגע פיאט ופיג'ו רחוקות מזה.

באמת ?

אני מכיר הרבה מאוד אנשים ומתוכם בני משפחה שקנו פיזו מדגמים שונים, ולא חוו שום בעיה , מה זה בדיוק אומר ?

בשנתונים הללו מה שחשוב הוא מצב הרכב הספציפי, ואופן הטיפול בו, ולאו דווקא מוצאו האתני.

אני מקווה שפיזו ופיאט אינן שואפות לאמינות יפנית, בשנה האחרונה הוכח שזה בעיקר אגדה אורבנית עם כל מה שהתגלה על מה שחברה יפנית גדולה נסתה להסתיר.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת ?

אני מכיר הרבה מאוד אנשים ומתוכם בני משפחה שקנו פיזו מדגמים שונים, ולא חוו שום בעיה , מה זה בדיוק אומר ?

בשנתונים הללו מה שחשוב הוא מצב הרכב הספציפי, ואופן הטיפול בו, ולאו דווקא מוצאו האתני.

אני מקווה שפיזו ופיאט אינן שואפות לאמינות יפנית, בשנה האחרונה הוכח שזה בעיקר אגדה אורבנית עם כל מה שהתגלה על מה שחברה יפנית גדולה נסתה להסתיר.

בסדר, שהבחור יעשה גם חיפוש בפורום הטכני ויראה. אין עמוד שסיטרואן או פיג'ו לא מפיעות כמה פעמים.

ובנאדם שלא מתכחש למציאות, היה מודה בבעיות החשמל והגירים הבעיתיים של הצרפתיות.

הריקולים של טויוטה אינם מדד לאמינות הרכבים שלהם ולשאר היפניות, ומי שחושב שפיג'ו/סיטרואן/רנו וגם פיאט אמינות כמו מאזדה או טיוטה-חי בסרט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
הדרישות שלי מהרכב הם ידני, אמין, מזגן, שיראה יחסית טוב ומנוע 1400 בערך, חשבתי בכיוון של

פיגו 106.. יש הצעות אחרות ?

לאישתי סקודה פליסיה 1600 שנת 98 מנוע פולקסווגן יד שניה אצלנו 10 שנים 165000 ק"מ מטופלת מאוד אחרי טיפול גדול של טיימינג +משאבת מים .בטסט האחרון הוחלפו 4 צמיגים (חצי שנה).אוטו זול לאחזקה חלקים זולים.צריכת דלק 12 ק"מ לליטר בעיר 15 מחוץ לעיר.בקיצור אוטו מומלץ לתפרנים מחיר מבוקש 6500 ש"ח.052-8749738

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...