Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזרוע של מכשיר ה-GPS נתקעה על שמשת החלון - כיצד משחררים?

THE-ONE
שימו לב! השרשור הזה בן 5078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב.הזרוע תקועה על ואקום חזק מאוד. ניסיתי לסובב/לדפוק/למשוך/להזיז/לנענע/לנשוך. לע עבד כלום.איך אני מוציא את הזבל הזה?

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. יש מין ידית קטנה כזאת שכשמושכים אותי לצד, היא אמורה לשחרר את הואקום אך ללא הועיל.מה לעשות?

נסה להכניס משהו דק מאוד בעדינות בין השמשה לבין הגומי

תן לקצת אויר להכנס ואז זה ישתחרר מיידית, קרה לי לא פעם.

:silly: Cx5 - 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח מחט או סיכה ותקע אותה לאט ובעדינות בין החומיה לחלון.

זהירות, לא לפגוע בחלון ובגומי.

זה ישחרר את הוואקום

Ford Taunus GXL 2300 v6 ידנית 1972 - [][ ]O=o=O[ ][]

Ford Fiesta CL 1988

CJ8s 1987 O|||||||O

Ford Focus Estate 2.0 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר כתבו לך, תחדיר סיכה בין הגומיה לבין השמשה,זה כבר יתן לאויר לחדור ולשחרר את הוואקום.

אם זה לא עוזר פשוט תדקור עם הסיכה את הגומיה,זה גם ישחרר את הוואקום (מקסימום תחליף גומיה לאחר מכן).

במידה וגם זה לא עוזר אז אין ברירה, תשתמש בעצה של אייל,זה בטוח ישחרר את הוואקום...

:wink:

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום רוק נקה את המקום עם אלכוהול וזה לא יפול. אצלי זה במקום כבר שנתיים מאז שהורדתי אותו באופן יזום ולא נופל.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...