Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות קשה בין שני רכבים חדשים(יונדאי טוסון ושברולט מאליבו)

rlup
שימו לב! השרשור הזה בן 5086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל העוזרים,

יש לי התלבטות קשה בקנייה של רכב חדש

שני הדגמים שאני חושב עליהם הם יונדאי טוסון ושברולט מאליבו

בין הנתונים שמשפיעים עלי בבחירה היא תצרוכת דלק (יתרון לטוסון)

והנתון השני הוא שלטוסון אמור לצאת במחצית השנה הנוכחית דגם חדש דבר שיביא לירידת ערך ברגע שאני ירצה למכור (יתרון למאליבו)

אשמח אם תוכלו לעזור לי בבחירה הסופית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני רכבים מסגמנת שונה,תפרט יותר לגבי הדרישות שלך מהרכב? דבר נוסף אתה יכול לקנות את אחיו התאום של הטוסון(קיה ספורטז) מאובזר ב-145K בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחליף הטוסון שמו IX35כבר הוצג ואפילו כבר ביקר בארץ ושיווקו צפוי להתחיל בקרוב. חוץ מזה שהטוסון הוא כבר רכב מיושן וותיק ולדעתי גם כשהיה טרי יותר לא הציע שום דבר מעבר למחיר אטרקטיבי ועיצוב ג'יפוני.

השברולט היא משפחתית גדולה מרווחת וגדולה יחסית. עם המנוע הגדול (3.5) היא מאוד שקטה ונעימה לנסיעה תודות לבידוד רעשים מושלם כמעט (מצויידת בשמשות כפולות לשיכוך רעשי רוח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע הרבה על הטוסון.

בנוגע לשברולט, לא ממליץ בעליל. אבא שלי נסע עד לפני חודשיים על אחת כזאת, שנת ייצור 2009, דגם LX. יש לציין שהוא קיבל את הרכב מהעבודה, אך מהניילונים. כבר לאחר חצי שנה החלו הפלסטיקים והגימורים דמויי העץ להתפרק. בנוסף, תנוחת הישיבה, לטעמי, אינה נוחה והקורות הצידיות עבות מדי ויוצרות שטח מת רב בשדה הראייה.

מבחינת מנוע, אין ספק, הרכב "סוחב" כמו שצריך, אך תכין את הארנק להוצאות דלק נכבדות. על פי החישוב שאבי ערך, הצריכה הממוצעת שלו עמדה על כ-7 קילומטר לליטר.

הרכב הוחלף לאחר חצי שנה בסקודה סופרב, מומלצת בחום!!

Toyota Hilux Adventure 2019

Toyota Corolla GLI 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מצטרף לדעת חברי וממליץ לך בחום על הסופרב. רכב ברמה גבוהה, מאובזר (בגרסת אלגנס), מפנק, מנוע 1.8 טי.אס.איי. משובח מאוד, שילוב מצוין עם גיר מתקדם די.אס.ג'י. 7 הילוכים.

ממליץ לך לקחת נסיעת מבחן, שלאחריה תשכח סופית מהמאליבו- רכב עם מנוע חזק וגיר 4 הילוכים (מיושן ולא מתאים לרכב ברמה כזו) והטוסון- מבחינתי זה סתם רכב מוגבה עם "לוק" של ג'יפ- לדעתי בזבוז כסף.

אם בכל זאת בא לך על פוזה של ג'יפ - שווה לבדוק את הפיג'ו 3008 - ג'יפון חדש של פיג'ו מבוסס על ה- 308, או להשקיע קצת יותר ולקחת פולקסווגן טיגואן.

אם מתאים לך לחכות מס' חודשים, אמור להגיע ג'יפון חביב של סקודה- ייטי, תוכל לקרוא עליו באתרים מחו"ל- נחשב לסיפור הצלחה.

חג שמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...