Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר לביצוע של אוטו.

דייויד
שימו לב! השרשור הזה בן 7308 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!!!

אני מעוניין לדעת איך יוצא עשן מתחת לגלגלים של האוטו הזה.

אבא שלי אומר שזה אפקט שיש לו משהו מתחת לגלגלים שמזרים עשן,כי עם זה היה באמת קורה היה המון רעש אבל לפי האנשים שעומדים שם ולא מסתכלים אפילו לכיוון של האוטו לא ניראה שיש שם הרבה רעש,וגם רואים שהבחור שיושב בתוך האוטו לחץ על הברקס ,אז איך הגלגלים מסתובבים!!?!!? וגם לא יכול לצאת כל כך הרבה עשן עם הוא עומד במקום.

אני חושב ש: הבחור שיושב בתוך האוטו משהוא עשה זה פשוט ניתק את הברקסים האחוריים ככה שעם אתה לוחץ על ברקס רק הקדמיים נעצרים,וזה גם מה שרואים,רואים שהגלגלים הקדמיים לא מסתובבים והאחוריים מסתובבים,והוא לוחץ על ברקס(רואים לפי הפנסים האדומים שדולקים מאחורה.

אני בדילמה קשה,ואני לא יודע מה להחליט .

מה אתם חושבים איך הערס המעצבן הזה גרם לעשן??????

http://www.carsforum.co.il/phpBB2/download.php?id=13305

i don't afraid to die ,i afraid to loss my freedom -Sokrates

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה אתם חושבים איך הערס המעצבן הזה גרם לעשן??????

הוא בא בקטע יענו חברי-"אחי,קח סיגריה",אמר לך שאתה נראה גבר.

מאיפה יכולת לדעת שהוא עובד בדובק?

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחת ולתמיד .

א. אבא שלך טועה.

ב. האוטו הנ"ל הוא הנעה אחורית , ובכל רכב הנעה אחורית עם מספיק כח כשלוחצים גז וברקס ( ולא הבלמים האחוריים לא מנותקים ולא שום דבר דומה ) הגלגלים האחוריים מתגברים על הבלמים ומתחילים לפרפר ( לרוב במקום בגלל הבלמים הקידמיים ) ורק בגלגל אחד ( היופי שאין LSD ... :) )

וזהו

כל אוטו הנעה אחורית עם מספיק כח עושה את זה.

לא שום פלא עולם או טריקים ...

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום!!!

כי אם זה היה באמת קורה היה המון רעש אבל לפי האנשים שעומדים שם ולא מסתכלים אפילו לכיוון של האוטו לא ניראה שיש שם הרבה רעש

מעניין איך ע"פ תמונה אתה מסיק שאין רעש? :shock::?:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום!!!

כי אם זה היה באמת קורה היה המון רעש אבל לפי האנשים שעומדים שם ולא מסתכלים אפילו לכיוון של האוטו לא ניראה שיש שם הרבה רעש

עם כל הכבוד ,ויש כבוד,אתה יכול להסתכל על האנשים שעומדים שם ,כאילו לא קורה כלום(אני מתכוון לשני הגברים שעומדים בצד) או שאולי הנהג הזה עשה את הביצועים הללו כל כך הרבה פעמים שזה כבר נימאס.

i don't afraid to die ,i afraid to loss my freedom -Sokrates

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום!!!

עם כל הכבוד ,ויש כבוד,אתה יכול להסתכל על האנשים שעומדים שם ,כאילו לא קורה כלום(אני מתכוון לשני הגברים שעומדים בצד) או שאולי הנהג הזה עשה את הביצועים הללו כל כך הרבה פעמים שזה כבר נימאס.

לא לוקח הרבה זמן עד שהעשן מתחיל לצאת... אולי הם לא הספיקו להסתובב...

בכל אופן, אתה יכול בקלות להמעיד את אביך על טעותו כי אם תסתכל טוב הגלגלים האחוריים מסתובבים (עפ"י הג'אנט) והקדמיים לא -- לכן תאורית ה "משהו שמזרים עשן" לא נכונה.

לגבי איך זה עובד, כבר הסבירו פה.

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הערס חושב שהוא בטנק והרכיב פצצות עשן.

רק שלא יחליט להכנס לעזה כדי לסייע לצה"ל...

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום!!!

אני הייתי שם שהוא עשה את זה, חחחחח זה בטח לא מה שאבא שלך חושב חחחח אפקט עשן

ממאות מטרים אתה מריח את הריח השרוף של הצמיגים מגעיל ביותר....

ומה אתה רוצה שאנשים יעשו??? יקפצו ?? יאטמו את האוזניים כמו דיסלקטים (ויש כבוד לדילסקטים) וגם כוס אמק ל"יש כבוד" הזה שטחנו אותו!!!

כבר רגילים למראה הערס המצוי במפגשי איילון!! אין מה לעשות הערסים ניהיו שם חלק מהנוף

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פוטושופ!! התמונה הזאת לא אמינה!! אם הוא באמת הוא היה עושה את זה כל האנשים היו מסתכלים עליו ואולי בן אדם אחד מסתכל לכיוון!

תפסיק כבר לדבר שטויות!!!!!!! ולהגיד אותם בביטחון מוחלט...

זה היה במפגש באיילון והייתי שם שהוא עשה את זה כל הזמן עושים שם את השטויות האלה, ויכול להיות שהוא בדיוק היה בהתחלה כי אח"כ באים מלא אנשים לראות מה הוא עשה לצמיגים, וכל הכבוד לאנשים שהוא לא מצליח להסיט אותם מהשיחה שלהם...אז מה בדיוק עריכה כאן????

אתה רואה כאן משהו לא הגיוני??? כולה צמיגים שמוציאים עשן!

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולה נועלים את הגלגלים הקדמיים וההנעה היא אחורית

(כנראה הבלם יד הוא נועל את הגלגלים הקדמיים במכונית ההיא)

פשוט נותנים גז הגלגלים מסתובבים במקום ויש עשן מהחיכוך של הגומי עם הכביש

עלק להטוטים של הוליווד

כל אחד יכול לעשות את זה

אפילו עם אופנועים

לוחצים על הבלם יד של הגלגל הגדמי ונותנים בהדרגה גז עד הסוף

הגלגלים מסתובבים במקום ויש עשן

תנסו. אני לא אחראי על הצמיגים שלכם

זה הורס אותם. (שוחק אותם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7308 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...