Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לקנות רכב שבעברו היה בשירות המדינה?

Glarmorgan
שימו לב! השרשור הזה בן 5109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

במסגרת חיפושי אחרי 406 או C5 נתקלתי במודעה של מישהו שמוכר C5, יד שניה כשהיד הראשונה (כלומר, לפניו) היתה מדינת ישראל. אני יודע על המוניטין הרע של רכבים שהיו בשירות המדינה, אבל רציתי לוודא בכל זאת.

מדובר ב-C5, מודל 2003, דגם SX טיפטרוניק. הרכב עשה 143 אלף קילומטרים שזה לא משהו מטורף והמחיר בהחלט הגיוני, אחרי כל ההורדות בגלל העבר של הרכב. שאלתי היא פשוטה - האם יש לי מה לרחרח בכיוון או שלפסול אותו קטגורית. העובדה שמישהו פרטי נסע בו אחרי המדינה גורמת לי להניח שאם כבר היה בלאי משימוש לא הגיוני, הוא בטח כבר אכל את הדרעק. אבל מה כבר אני יודע...

בכל מקרה - אשמח לשמוע את דעתכם הכללית והספיציפית לגבי הסוגיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המודעה רצה כבר חודשים רבים - צבע לבן ממושב במרכז, נכון?

לא לגעת.

סבלנות, יגיע רכב שמור מפרטי, עם קמג' נמוך והיסטוריה מלאה.

רק כך תמצא C5 ששווה לשלם בשבילה.

אני נהנה מכל רגע על הרכב שלי, שחיכיתי שבועות רבים בשבילו.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי האישית, שמבוססת על נסיון קצר והרבה קריאה בפורומים, היא שסיטרואן C5 קונים אך ורק כשמוצאים אקזמפלר במצב מעולה, אחרת משלמים הון על תיקונים. עשה חיפוש על המילה C5 בחלונית למעלה ותראה.

בניגוד לרכבים אחרים, שיודיעם לספוג התעללות והזנחה (שבישראל נחשבים לסטנדרט), C5 רגיש מאד ויעשה לך צרות אם לא יטופל כיאות ובזמן.

שוב, לעניות דעתי, שווה לך להמתין לרכב במצב טוב בעל היסטוריה של טיפולים ושנראה טוב גם מבפנים.

אני לדוגמא ויתרתי על מודל 2002 דגם SX 2000 עם 110K ק"מ ממוכרת פרטית שנמכר ב-25K ש"ח כי ידעתי שאצטרך להשקיע 10K רק כדי להביא אותו למצב שארצה לנהוג בו, ולבסוף רכשתי דגם PK 2003 בעשרת אלפים ש"ח יותר, אבל שמרגיש ונראה מעולה, למעט תקלות קלות של כל רכב ישן.

ההחלטה שלך.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדעתו של נהג מתחיל.

ברכבים ה"רגישים" לתחזוקה נכונה - רצוי לנסות ולהגיע לרכבים מידיים פרטיות שטופלו כהלכה, ולא לרכב עם עבר מעורפל,

אחרת הזול ייצא יקר.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי האישית, שמבוססת על נסיון קצר והרבה קריאה בפורומים, היא שסיטרואן C5 קונים אך ורק כשמוצאים אקזמפלר במצב מעולה, אחרת משלמים הון על תיקונים. עשה חיפוש על המילה C5 בחלונית למעלה ותראה.

בניגוד לרכבים אחרים, שיודיעם לספוג התעללות והזנחה (שבישראל נחשבים לסטנדרט), C5 רגיש מאד ויעשה לך צרות אם לא יטופל כיאות ובזמן.

שוב, לעניות דעתי, שווה לך להמתין לרכב במצב טוב בעל היסטוריה של טיפולים ושנראה טוב גם מבפנים.

אני לדוגמא ויתרתי על מודל 2002 דגם SX 2000 עם 110K ק"מ ממוכרת פרטית שנמכר ב-25K ש"ח כי ידעתי שאצטרך להשקיע 10K רק כדי להביא אותו למצב שארצה לנהוג בו, ולבסוף רכשתי דגם PK 2003 בעשרת אלפים ש"ח יותר, אבל שמרגיש ונראה מעולה, למעט תקלות קלות של כל רכב ישן.

ההחלטה שלך.

כל הכבוד - אהבתי "נאום שלך". גאה בך 8)

אין שלמות, לך על בחירת (ליבך) כיסך! עכשיו CitroenC4_Picasso&Peugeot308

Fiat Brava / Volvo850 / CitroenC5 mk1 & mk2_HDI & mk3 / Skoda OctaviaTD / Peugeot407 & 207

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השירשור ושואל שאלה חשובה:

אני מחפש טרנזיט, ראיתי טרנזיט שהייתה בשימוש של המשטרה, לא בתור ניידת אלא בתור הסעה של השוטרים הבייתה.

כמה מקובל להוריד במחיר בגלל זה?

האם יש טעם בכלל לבדוק את הרכב הנ"ל או להשאיר אותו כמו שהוא(= בחניה שבה הוא עמד שנה)?

הרכב לא היה בשימוש שנה+, לכן אין טסט לרכב, הבעלים מבקש 50, המחירון 70. ניראה לכם הגיוני? לדעתי הוא צריך להוריד עוד במחיר.

האם כל רכב שביטלו לו את הרישיון למשך יותר משנתיים צריך לעבור בדיקת מעבדה?

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השירשור ושואל שאלה חשובה:

אני מחפש טרנזיט, ראיתי טרנזיט שהייתה בשימוש של המשטרה, לא בתור ניידת אלא בתור הסעה של השוטרים הבייתה.

כמה מקובל להוריד במחיר בגלל זה?

האם יש טעם בכלל לבדוק את הרכב הנ"ל או להשאיר אותו כמו שהוא(= בחניה שבה הוא עמד שנה)?

הרכב לא היה בשימוש שנה+, לכן אין טסט לרכב, הבעלים מבקש 50, המחירון 70. ניראה לכם הגיוני? לדעתי הוא צריך להוריד עוד במחיר.

האם כל רכב שביטלו לו את הרישיון למשך יותר משנתיים צריך לעבור בדיקת מעבדה?

חצי מחיר

אין שלמות, לך על בחירת (ליבך) כיסך! עכשיו CitroenC4_Picasso&Peugeot308

Fiat Brava / Volvo850 / CitroenC5 mk1 & mk2_HDI & mk3 / Skoda OctaviaTD / Peugeot407 & 207

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...