Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אהלן וסהלן אני חדש בפורום ויש לי שאלה בקשר למערכת שלי באוטו

XFacToR
שימו לב! השרשור הזה בן 7316 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה קניתי לא מזמן רמקולים של JBL 210W 70 RMS דגם 396C ורציתי לדעת אם הם טובים,כי התלבטתי מלא בין הרמקולים האלה לשאר הרמקולים של פיונייר (בעיקר דגמים 6975 ו-6910)..כמובן שאני מדר על רמקולים אחוריים לרכב 6x9.

ויחד עם זה קניתי מערכת של PIONNER דגם DEH4600MP MP3/WMA.

ביחד איתם קיבלתי 2 טוויטרים קידמיים של REDSOUND מתנה והתקנה ב-50 שקל.

עכשיו האם העסקה הייתה טובה או שהיה עדיף ללכת על הרמקולים של פינייר,למה שהרוב הציעו לי JBL כי הם חברה פשוט טובה יותר?

תודה רבה רבה מראש לעוזרים למרות שהשעה מאוחרת :)

נ.ב הנה המערכת שקניתי

http://www.pompa.co.il/index.php?1->EXPOSED_onClick_showItem^827,normal_sales

והנה הרמקולים שקניתי

http://www.pompa.co.il/index.php?1->EXPOSED_onClick_showItem^1163,normal_sales

תגובות יתקבלו בברכה

נ.ב.ב לא רציתי להשקיע במערכת כל-כך הרבה כסף כי היה לי תקציב של עד 1500 שקל אז נאלצתי לבחור ומקווה שעשיתי בחירה טובה :-]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה רמקולים!!

אבל פיוניר לא נופלת מהרמקולים האלה לי יש רמקולים של פיוניר 6X9 80RMS במגש האחורי!

ובכלל זה לא משנה כמה RMS יש לך שם הדבר האיכותי והטוב והיקר צריך להיות מקדימה(הגעתי למסקנה הזאת ברגע ששמעתי קומפוננט של קיקר ושל JL וקראתי מאמרים)! :idea:

תשקיע ברמקולים מקדימה גם!

אחלה רדיו דיסק!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה סיוויק 96 (קנינו אותה כשהיא הייתה חדשה יד 1) נראה לי שאלה רמקולים 100W או משהו כזה...

וכביררתי בקשר לרמקולים אז אמרו לי שאו שאתה קונה קומפוננט טוב של מורל או אלפיין ב700-800 שקל וקונה רמקולים אחוריים סאב טובים גם 600-700 שקל וככה יצא לי פצצה...

אבל לא היה לי מספיק כסף אז קניתי את מה שיש לי בינתיים כי רציתי להכניס גם מערכת טובה.

בינתיים יש לי את הקדמיים המקוריים והם לא עושים בעיות אז לא נראה לי שאני מתכוון להחליף אותם בקרוב

תודה על התגובה אבל גבר גבר זה חשוב לי שיהיו עוד תגובות בכדי שאני אוכל באמת לדעת מה שווה העסקה שעשיתי לא מזמן 8)8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס לקישורים והכללים של הפורום ותקרא... לא יזיק.

איכות של רמקולים נמדדת אצל המאזין בלבד, ככה שאין טעם לשאול האם הם טובים או לא.

וחוץ מזה- קנית? תתחדש. אבל למה לשאול אחרי שקנית? לא כדאי לפני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש בנאדם!

בוא תעשה ככה, במקום לשאול את האנשים פה מה הם אומרים על המערכת שלך, ספר לנו אתה מה דעתך והאם אתה מרוצה ממנה?

דרך אגב הרדיו דיסק שקנית נותן תמורה מצוינת למחירו, בקטע הזה קשה לפספס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש בנאדם!

בוא תעשה ככה, במקום לשאול את האנשים פה מה הם אומרים על המערכת שלך, ספר לנו אתה מה דעתך והאם אתה מרוצה ממנה?

דרך אגב הרדיו דיסק שקנית נותן תמורה מצוינת למחירו, בקטע הזה קשה לפספס.

ממש מסכים איתו יש לי את המערכת הזאת והיא שווה כול שקל ויותר !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי האישי אין בכלל מקום להשוות בין ה- JBL לפיוניר. JBL עדיפים בכל מובן.

תתחדש.

אתה ממש טועה לדעתי!!

פיוניר מאוד טובים בתחום הזה ולדעתי יותר טובים מי JBL

אבל אם ניסתכל בכללי החברות האלה דיי שוות הן כמובן לא ברמה של קיקר או סרווין ועוד חברות (הכוונה למגברים סאבים ורמקולים) לגבי הHU פיוניר ואלפיין החברות המובילות בתחום זה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתך אני טועה...

הטוויטרים של הפיוניר צווחניים מידי לטעמי והJBL נותנים שיחזור יפה ואמין ופחות רעשני.

ושוב - הכול עניין של טעם...

לעניין רמת המוצרים - לJBL יש ליינים של מוצרים שעומדים יפה מאוד מול כל החברות שציינת, אם לא עוברים אותם. במיוחד סידרת GTI היוקרתית אבל גם סדרת POWER נותנת ביצועים מאוד מאוד טובים ובטח שפיוניר לא מתקרבת לקרסוליים של JBL כאשר מדובר בסדרות היותר איכותיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם שהבחור קנה משתווה בערך לפיוניר/קנווד, ההבדלים קטנים והוא מושפע מטעם אישי, בליינים הגבוהים של JBL היא עוברת את פיוניר, אבל זה כבר הבדל כספי גבוהה לכן ההשוואה לא נכונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7316 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...