Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 207 1600 SPORT

omri888
שימו לב! השרשור הזה בן 5086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה אתם אומרים על האוטו בדגם הזה? מבחינת הכל.

התנהגות, חיסכון, דלק, כוח, מהירות, אמינות, גיר [ידני] וכו'.

האם האוטו מתאים כאוטו ראשון לצעיר בן 18 וחצי?

הכוונה היא לאוטו פרטי שלו ולא אוטו של המשפחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי במידה ויש את האמצעים להחזיק את הרכב - חד משמעית כן. הרכב גם ניראה יחסית צעיר, גם לא עגלה מדי(1.6 ידני זה בסדר גמור יחסית לצעיר) וגם לא קפיצה מעל הפופיק( הרכב לא כזה מהיר או חזק).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפרט מה אתה מחפש ברכב, וככה יביאו לך עוד אופציות שיכולות להיות יותר אטרקטיביות וטובות מהפג'ו.

וכמובן תציין מה התקציב.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו שזה לא לפי תקציב.

מדובר רק על הפיג'ו 206 1600 ידני SPORT.

ואני מחפש ברכב בעיקר מהירות, אחר כך חיסכון בדלק, אמינות, נוחות וכו'.

נתוני יצרן אומרים שהדגם הנ"ל עושה 0 ל- 100 ב-9.4 שניות [שאותי זה מספק]

השאלה אם במציאות זה המצב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע 2000 עושה 9 שניות קשה לי להאמין שה1.6 עושה את זה , את זה אני אומר מנסיון הייתה לי את הCC עם מנוע 2.0 ופירקתי לגזרים בעל 1.6 רגילה.

Audi A4 2002 2.4 V6

פשוט כי הגיע הזמן להתקדם ! 8)

206CC לעולם נזכור :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מעניין אותך מהירות וכל זה. יש המון דגמים יותר טובים לרכבים ספורטיביים בשנתון

פחות מזה, שיכולים לתת לך הרבה יותר.. אתה נעול על הרכב הזה?. מדוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מאיפה לקחת את הנתונים האלה, אבל ה-1600 עושה 10.7 על הנייר. בכל אופן, היא ידנית וזה כבר טוב, למרות שהיא כבדה יחסית. אם אין לך ברירות אחרות, מה השיקול פה בכלל? לקנות או לא לקנות בכלל?

נ.ב

בהודעה האחרונה שלך רשמת 206. בכותרת רשום 207. על איזה רכב מדובר באמת?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על ה-207.

בהודעה הקודמת שלי בטעות רשמתי 206 מתוך הרגל.

את המידע ראיתי באתר icar

פיג'ו 207 ידנית 1600 SPORT.

3 דלתות.

רשום שם מ-0 ל-100 ב-9.4 שניות.

tt for ever אני מדבר על ה-207 לא על ה-206.

Gunner

אני לא נעול על הרכב הנ"ל.

זה פשוט או לקנות 207 כמו שציינתי שנת 2010 חדשה מהחברה עם כל ה"שטויות" שאני רוצה [מגנזיום, ספויילר וכו'] או לחפש 206 שנת 2001-2003 ולהשקיע בה את כל ה"שטויות" שאני רוצה.

למה דווקא 207? כי יש לנו הנחה עליה ואמא שלי רוצה לעשות טרייד אין לתת את המאזדה 3 שלנו, לקחת את ה-207 בשבילי ואז היא תקנה לעצמה רכב קטן וחסכוני. [אמא שלי בקושי נוסעת ואני ככה או ככה מתכוון לקנות רכב לעצמי אז אמא שלי לא צריכה מאזדה 3 רק בשביל עצמה היא מוכנה להסתפק במשהו קטן וחסכוני]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב בהחלט יספק לך את הסחורה, נסעתי עליו (על אוטומט) והוא בהחלט חוויה, אני אישית העדפתי אותו על מאזדה 3.

עכשיו תוסיף לזה שהרכב ידני, מה אתה צריך יותר מזה? לך על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

S-Dan

איך האוטו מבחינת תאוצה?

באתר שאני מסתכל בו תמיד על נתונים רשום 0-100 ב-9.4 שניות אבל מישהו פה אמר שזה בכלל 10.7 [שזה בשבילי איטי] ועכשיו אני בחששות שאולי האוטו הזה לא מאיץ כמו שאני מצפה ממנו.

אני יודע שנהגת על אוטומט ובידני התאוצה תיהיה טובה יותר, אבל בתור 1600 אוטומט, איך הייתה התאוצה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

S-Dan

איך האוטו מבחינת תאוצה?

באתר שאני מסתכל בו תמיד על נתונים רשום 0-100 ב-9.4 שניות אבל מישהו פה אמר שזה בכלל 10.7 [שזה בשבילי איטי] ועכשיו אני בחששות שאולי האוטו הזה לא מאיץ כמו שאני מצפה ממנו.

אני יודע שנהגת על אוטומט ובידני התאוצה תיהיה טובה יותר, אבל בתור 1600 אוטומט, איך הייתה התאוצה?

אני לא יכול להגיד לך איך האוטו מבחינת תאוצה ולכן אני לא רוצה להטעות איתך.

לא האצתי עם הרכב מ-0 עד 100 בגלל שאני נהג חדש ולא היה לי את השלט וגם לא היה לי ביטוח על הרכב (במקרה ראיתי את דודה שלי ליד בית הספר אז נסעתי מבית הספר עד הבית..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ההיתי שוקל את הסיאט איביזה ספורט 1.6 DSG או הידנית גם כן 3 דל' לדעתי האוטו יותר מעוצב...

וחוסך לך 15 אלף לתוספות וכל מיני....

לדגם האוטומטי 120 אלף ולידני 110 אלף- שניהם מאיצות ל-100 סביב ה-10-11 שניות...

המנוע קצת מיושן אבל העיצוב של ה-3 דלתות אחלה לצעירים..

עוד אופציה תנסה לראות עם הפולו החדשה 1200 TSI מגיעה עם 3 דלתות

גם כן מכונית יפה ומעוצבת לצעירים והיא חסכונית וגם מהירה יותר 0-100 ב9.7 שניות מחיר גם באזור ה-115 אלף..

peugeot 206 xs 1.6 16v 2008

Citroën xantia 2.0 16v 2000

Citroën xantia 2.0 16v 2001

Audi A3 2.0T 2008 בשעות הפנאי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...