Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסאב הפסיק לעבוד!

bomber man
שימו לב! השרשור הזה בן 7318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי- אז אחרי ערב עתיר ביצועים עם הסאב החדש(סרווין ווגה חמקן 12.4) שמורם על ידי

ערוץ מגושר של מאק אאודיו עם 200 אר אם אס

ואחרי שעתיים רצופות של עבודה והוצעת עיניים לאנשים עם מערכות פי כמה יותר משוקעות פתאום הסאב מפסיק לעבוד! כיביתי ישר את כל המערכת ופתחתי את הבאגז' בשביל שיתאורר אחרי 10 דקות הפעלתי את המערכת הסאב עבד כמה שניות ועוד פעם נכבה,בשלב זה הורדתי את הגיין של הסאב מהמקסימום לחצי ועדיין אותה בעיה-לא פועל.

מה לעשות?? יש פיתרון?

או שפשוט אני אתעורר מחר בבוקר ופשוט אקווה שהכל יהיה בסדר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יגיד לך בלי לסבך עניינים. יש בלי סוף בדיקות.

תראה שאין איזה גיד שמחבר בין היציאות או קצר כול שהוא.

תחבר בסוללה 9V אם הסאב זז פנימה או החוצה. בלי רעש של חיכוך סליל.

סאב תקין = V

תבדוק עם רבב מודד עם ההתנגדות שלא לא השתנתה.

אם לא סאב תקין = V

מסכנה = יש מגברים קצת יותר גרועים מקליפורניה בום.

צוחק = אני לא אוהב את MAC האילו. זה בעיה במגבר שלך.

תמיר.

קומפננט חדש בשקיות למכירה !: 400 שקלים.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=59552

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפילת מתח זה מצב שאין מספיק אמפר שמגיע למגבר וככה הוא נכבה ונדלק.

אז מצב זה לא יכול להיות כי הסאב לא עובד נכבה עובד נכבה.מצב זה נגרם אם הקבלים של המתח של המגבר דקים.

יכול להיות זה קרה למגבר כי הוא התחמם על יתר מידה ומשהו ניפגע בתוכו.

זה קרה לאיזה אחד עם מגבר פלטיניום אהודי שאחד הטרנזיסטורים התפוצץ מחום.

ושמגעים מעל רבע עוצמה המגבר נכבה ונידלק ומתעוות. וכו.

יתר מידה על חום = חיברו לו התנגדות נמוכה \ מוציא הספק גבוה מעל המתוכנן

יכול להיות הוא נדלק במצב הגנה תשים לב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת?

כרגע 2 הערוצים האחרים של המגבר שמרימים זוג 9\6 של פיוניר פועלים מצויין כרגיל הבעיה היא רק עם הערוצים של הסאב, ואני אתקן את עצמי

זה לא שהסאב מדליק ומכבה את עצמו באופן רנדומלי זה פשוט מתי שנגיד כיביתי את המערכת ל10 דקות ופתחתי את הבאגז' ולאחר מכן הדלקתי אותה מחדש הסאב עבד 10 שניות ונכבה ולאחר מכן לא נדלק עד שעוד פעם חזרתי על הרפטואר של לכבות את המערכת ולפתוח את הבאגאז'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת?

כרגע 2 הערוצים האחרים של המגבר שמרימים זוג 9\6 של פיוניר פועלים מצויין כרגיל הבעיה היא רק עם הערוצים של הסאב, ואני אתקן את עצמי

זה לא שהסאב מדליק ומכבה את עצמו באופן רנדומלי זה פשוט מתי שנגיד כיביתי את המערכת ל10 דקות ופתחתי את הבאגז' ולאחר מכן הדלקתי אותה מחדש הסאב עבד 10 שניות ונכבה ולאחר מכן לא נדלק עד שעוד פעם חזרתי על הרפטואר של לכבות את המערכת ולפתוח את הבאגאז'

אם הסאב נכבה והערוצים נשארים עובדים. זה נתק בהגברה של2 היציאות המחוברות לסאב.

מה את עושה שאתה פותח את התא מטען? יכול להיות חוטים רופפים תבדוק את זה.

גם בRCA וגם ביציאות. תסביר את עצמך

נסה לחבר את הסאב לערוצים שה-6x9 מחוברים אליהם ותבדוק אם זה עובד...

וחוץ מזה - למה הגיין היה עד הסוף?

כן תנסה את זה. אבל לא לשאיר את המצב הזה ככה כי כול יציאה יהיה מופעל עליה 1.3 אום התנגדות והמגבר יהיה רותח ככה ועלול להישרף.

הגיין עד הסוף זה לא אומר הרבה. כי יכול להיות שהיציאה מהרדיו דיסק נמוכה ויכול להיות הכניסה של המגבר דיי גבוה יחסית ויכול להיות הרבה סיבות.

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתח היציאה של הרדיו דיסק הוא יחסית גבוהה-4v

ושאני פותח את הבאז' אין שום חוט שזז או משהו בדוק אני עושה את זה בשביל לצנן את המגבר. אם היו בעיות בחוטים הסאב לא היה פועל בכלל ולא כמו עכשיו-פועל 10 שניות ומתכבה

ועכשיו לציפייה שלי-יש מצב שמשהו שם פשוט חם מאוד וצריך לתת לו קצת להתקרר עד הבוקר ואז הוא יעבוד טוב כי אל תשכחו שלפני שהסאב נכבה המערכת עבדה יותר משעתיים צוף עם ווליום רצחני שהגיין של הסאב על מקסימום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את דעתי אני יכול לתת, אבל היא תגרום ת'רד ארוך מלא ויכוחים על האם זה יכול לקרות..

לפי דעתי, אם מדובר במגבר לא איכותי (ואני לא בא להעליב כמובן) ישנה האפשרות שעצם פתיחת הגיין עד הסוף, תקלה במגבר גרמה לו להוציא מתח DC ישר שטיגן את הסאב...

אתה אמרת שכל הערב הסתובבת והראת איך הסאב עובד ויכול להיות בדחפת אותו קצת יותר מדי..

תבדוק עם רב מודד את התנגדות הסאב - אם לא קיבלת 4 אוהם (או כמה אוהם שהסאב הזה), תחפש ת'קבלה שלו ולך לחנות שקנית אותו ממנה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר כזה 5 דקות פותרים את הבעיה. אין פה הרבה משחקים.

תלך לאחד שמבין יותר קל לראות את זה בעניים מאשר לקשקש בדיבורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...