Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל איבד לי חבילה - מה עושים ?

asafasaf
שימו לב! השרשור הזה בן 5118 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הזמנתי מוצר מאיביי, אומנם כולה 30 דולר כולל משלוח, אבל עדיין מרגיז.

לפני כמה ימים הגיע אליי דוור הביתה, עולה חדש מרוסיה, לא הצלחתי להבין ממנו כלום, חוץ מהמילים "עשיתי טעות"

הוא שאל אותי אם הגיע אליי משהו, ואמרתי לו ששום דבר.

למחרת הלכתי לדואר עם המספר חבילה, אצלהם במחשב כתוב "נעשה נסיון מסירה". דיברתי עם המנהל והוא גם לא מבין מה קורה פה..

פתחתי אצלהם טופס של אובדן דואר.

עכשיו השאלה שלי, מה קורה במצב כזה? הרי החבילה הגיעה בטוח לישראל, לדואר. זאת נטו אשמתם. מגיע לי זיכוי כספי ?

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא אמור לקבל מהדואר שום פיצוי. אם כבר מישהו אמור לקבל פיצוי, זה אך ורק השולח.

היות ולא קיבלת מוצר ולא משנה מי אשם ומה קרה בדרך, פשוט לא קיבלת, תפעל מול EBAY כאחד שלא קיבל את הזמנתו.

אל תיכנס בכלל להסברים של הגיע הודעה, לא נמצא, כן נמצא - פשוט לא קיבלת הזמנה.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק השולח יכול לקבל את הפיצויים. אתה מבקש ממנו לשלוח לך חבילה חדשה ומספר לו את ההתנהלות שלך מול דואר ישראל. הוא כבר יפעל לבד מול רשויות הדואר במדינתו, שם הוא "ביטח" את החבילה באמצעות מספר המעקב.

אני כששלחתי חבילה בדואר רשום ששוויה היה כ450 ש"ח, והיא נאבדה, קיבלתי מדואר ישראל צ'ק פיצוי בסך 570 ש"ח. (הצ'ק הגיע למוטב בלבד ובדואר רשום עד סף דלתי עם שליח.)

Mazda 2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כששלחתי חבילה בדואר רשום ששוויה היה כ450 ש"ח, והיא נאבדה, קיבלתי מדואר ישראל צ'ק פיצוי בסך 570 ש"ח. (הצ'ק הגיע למוטב בלבד ובדואר רשום עד סף דלתי עם שליח.)

מזלך שהיא רק נאבדה, אם היא היתה מתאבדת זה היה סיפור אחר לגמרי :roll:

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...