Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אני יכול להפוך סודה לשתייה (אבקה) למשחה/ג'ל טבעית?

S^M
שימו לב! השרשור הזה בן 5094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה קצת מוזרה:oops:.

אני משתמש בסודה לשתייה למניעת ריחות לא נעימים מהגוף (פיתרון מעולה), הבעיה איתה היא שהיא בצורת אבקה, ואם היא לא נדבקת מהלחות לגוף היא פשוט מתחילה להתפורר ו/או לגרד (מהמריחה).

השאלה היא האם אני יכול להוסיף לה איזשהו חומר שיהפוך אותה למשחתית יותר שימנע תופעות אלה, ושכמובן יהיה חומר טבעי (ורצוי שלא מסריח:roll:).

תודה מראש.

Insane things comes from insanely people.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה צריך זה זה חומר לא שמנוני וחסר ריח. ג'יל על בסיס מים יתאים לך, ישנו ג'ל סכוך (שמיועד בד"כ לנרתיק) נקרא KY . עוד אופציה זה חומר שנקרא surgilube. אפשר גם לערבב את זה בקרם פנים על בסיס מים оil free .כל הנ"ל להשיג בבית מרקחת הקרוב.

לחילופין אם אתה רוצה ללכת על home made תנסה להוסיף את זה למים עם ג'לטין טבעי אבל שים קצת פחות ממה שהיית שם אם היית מכין ג'לי.

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במגע עם מים הסודה מתחילה לתסוס קח את זה בחשבון. בנוסף יתכן וכל חומר שתוסיף ויהפוך את העסק למשחה, ימנע מהסודה לעשות את העבודה שלה ואז לא השגת כלום.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סודה תוססת במגע עם חומץ. לדוגמא, במקרה שבא לך דיאט קולה/קולה זירו/פפסי מקס והפיצוציה סגורה, אתה יכול לקחת קצת סודה, לשפוך עליה מעט חומץ, לתת לזה לתסוס, לשפוך על זה כוס מים, ולהוסיף שמן מנוע שרוף ואבקת גרפיט לפי הטעם. המהדרין יכולים להוסיף אפר ממאפרה, ולקשט בבדלי סיגריות.

תתכבד. משקה זהה במרקם וטעם לדיאט קולה מוכן.

נ.ב. אני גאון קולינרי

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הזה מדרדר מדחי לדחי.

אחד מספר שהוא מורח את הגוף שלו בסודה לשתיה.

השני מציע לו KY GEL .

תגידו אתם רציניים ?:shock:

יש דבר שנקרא דיאודורנט.

ואם לא מתחשק לך להשתמש במוצרים "תעשייתים" יש את חלבלין של דוקטור פישר תנסה ומקסימום תחזור לסודה:wink: .

שבת שלום.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי את אשתי שכמו שאתה יכול להביט בחתימתי, מבינה בנושא, ולדעתה הכי נוח פשוט להמיס כמה שיותר סודה לשתיה במים חמים ואז לקרר ולהכניס לשפריצר- וואלה יש לך דיאודורנט טבעי.

אגב למי שלא יודע זה עובד די יפה, סודה בסיסית ויוצרת סביבה לא נוחה לחיידקים שהם אלו שעושים את ריח הגוף הלא נעים בזיעה.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הזה מדרדר מדחי לדחי.

אחד מספר שהוא מורח את הגוף שלו בסודה לשתיה.

השני מציע לו KY GEL .

תגידו אתם רציניים ?:shock:

יש דבר שנקרא דיאודורנט.

ואם לא מתחשק לך להשתמש במוצרים "תעשייתים" יש את חלבלין של דוקטור פישר תנסה ומקסימום תחזור לסודה:wink: .

שבת שלום.

תצחק עד מחר, לא מזיז לי.

אין שום דאורדורנט שמתקרב ליעילות של סודה לשתייה, חלאבילין? בלוף אחד גדול (ניסיתי כמה פעמים, בהתאם להוראות).

Insane things comes from insanely people.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אפשרות היא לשלב את הסודה בחמאת שיאה או שמנים כדי ליצור קרם.

ראה גם http://lavender.co.il/deodorant%20cream.htm (שזה אגב אחלה מוצרים)

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...