Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[סקר] האם אתה מרוצה מהקומפוננט שלך?? אם כן ספר על כך!!

Eddy
שימו לב! השרשור הזה בן 7289 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

audiobahn abc525t

מרוצה ממנו מאוד! הוא חזק! הוא איכותי! ואין לו סוף שמרימים לו ווליום!

יש לו 120 אראמאס--וזה באמת ככה!-- לצערי אני חייב למכור אותו בגלל שיש לנו עכשי ואוטו עם רמקולים 6.5 אינטש מקדימה.....

קובי.

"נשים זה כמו חנייה,או שהן תפוסות או שהן שמורות לנכים"

"עדיף כלב חבר מחבר כלב"

KOBY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DLS PS6

מרוצה, אבל ציפיתי ליותר...

זה גם תלוי איזה מוזיקה שומעים, בראפ וטראנס נשמע סבבה...

אבל ניסיתי כמה שירי רוק (in the shadows, והזה מהפרסומת של פוקס) והקומפוננט נשמע הרבה יותר טוב (אבל לצערי אני לא שומע רוק :) )

החיסרון הוא שהקומפוננט הזה הוא רק 50 וואט... זה סידרת Pro Slimline, שהוופר שלהם הוא יחסית דק.

עריכה

אני עדיין מצטער שלא קניתי מורל דוטק... למרות שבחיים לא שמעתי אותם :)

Scooby WRX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואללה , יש לי את המורל דוטק אחרי ששנה נסעתי עם המילניום ברכב הקודם ושומעים מדהים , הרמקולים פשוט צלולים מאוד ומדויקים מאוד לטעמי ועונים על כל הציפיות.

מה שכן בגלל שהם גם 120W RMS ( או 100 אני לא זוכר ) אני בקרוב מבטל את האחוריים כדי לתת להם יותר כח ( מגבר של 4*50RMS פשוט לא מספיק עם ערוץ אחד לכל אחד מהם ) וככה נקבל 100W RMS לרמקול בגישור , אז אני מאמין שיהיה אפילו יותר טוב.

ליביו.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליביו, אתה מגיע לתחרות? אני רוצה לשמוע את הדוטק :)

אגב כשאתה מגשר 2 ערוצים אתה מקבל עוצמה גבוהה יותר מסכום 2 הערוצים האלו...

לדוגמא, אצלי המגבר נותן 70x4, אבל בגישור של 2 ערוצים הוא נותן 200.

Scooby WRX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם דיברת על המגבר שלי אז זה גישור ל4 אוהם, בגישור ל2 אוהם המגבר לא יהיה יציב...

http://www.xetec.de/en/products/amplifiers/gravity/4g300_tech.html

את המורל ראיתי והוא נראה מאוד איכותי מבחינת החומרים.

Scooby WRX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם דיברת על המגבר שלי אז זה גישור ל4 אוהם, בגישור ל2 אוהם המגבר לא יהיה יציב...

http://www.xetec.de/en/products/amplifiers/gravity/4g300_tech.html

את המורל ראיתי והוא נראה מאוד איכותי מבחינת החומרים.

מגבר איכותי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמגשרים מכפילים את ההספק בכמעט פי 4 (תאורטית פי 4 מעשית קצת פחות). הסיכום נעשה ברמת המתחים (סיגנלים קוהרנטים לחלוטין =>פי שתיים מתח) וביטוי להספק זה מתח בריבוע חלקי ההתנגדות (שנשארת קבועה) ומכאן פי 4 (2 בריבוע).

אין אף מגבר שאני מכיר שמסוגל לרדת לשני אוהם בברידג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מגברים שיכולים לרדת ל2 אוהם בגישור. הם לא רבים והם לרוב יקרים אבל אכן קיימים. דוגמא אחת שעולה לי לראש היא למשל SINFONI 150.2X שיכול דרך אגב גם לרדת ל1 אוהם למרות שאם אני זוכר נכון החברה לא מצהירה על הנתון הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי כרגע מותקן הייבריד 4. ( מהדגם הישן).

אני מרוצה מהם , לא ציפיתי ליותר , בהתחשב בגודלם הצנוע הם עושים את העבודה יופי.

הם נחתכים ב 80 הרץ ( כך טוען המגבר אבל בגלל שמדובר בלנזר אני לא ממש מאמין לו) ולא משמיעים אף עיווט מבחינת התדרים הנמוכים. מצלילי המיד ומעלה אני יכול להגיד רק דברים טובים , למרות שלפעמים הטוויטר מעט אגרסיבי וצעקני לטעמי , אבל זה דבר שתלוי בכיוונים ובמוזיקה הספציפית. מוזיקת גאז , הוא מנגן בצורה מדהימה , בכלל כלים מוזיקלים ומוזיקה "ווקלית" הוא מנגן בצורה מעולה.

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה - בגלל זה גם סייגתי את דברי באמרי שאני לא מכיר ובטוח שיש - ואתה נותן דוגמה ואני מאמין שאתה צודק. סך הכול כמו שגם ציינת אתה ידידי, מגברים כאלו לרכב יהיו יקרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

EBARI לא התכוונתי לעקוץ או לקטול או כל דבר אחר אלא רק לציין שיש ולתת דוגמא ולכן אין צורך להסביר את עצמך :)

אפשר לראות את המגבר ב http://www.sinfoni.com

בכל אופן, נראה לי שיש צורך לחזור לנושא המקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7289 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...