Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב חדש - שלושה כסאות בטיחות מאחור

neta_pr
שימו לב! השרשור הזה בן 5119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מבקש המלצות על רכב חדש למשפחה עם שני תאומים בני שנה וחצי + תינוק בן יומו.

דרישות בסיסיות:

- מרווח מספיק מאחור, להכניס ולקשור בקלות שלושה ילדים

- בשנה הראשונה התינוק יסע מקדימה, אז חובה אפשרות לביטול כרית אויר וישיבה נוחה של מבוגר במושב האמצעי מאחור

- בגאז' גדול מספיק לעגלת תאומים + עוד עגלה

פרמטרים חשובים נוספים:

- אמינות

- בטיחות

- מחיר \ סחירות

- פינוקים שונים ואבזור זה בונוס נחמד, אבל מיזוג אויר חזק ומפוצל זה must

הרכב יסע יחסים מעט, ובעיקר בעיר, כך שכח המנוע, התנהגות כביש וחסכון בדלק פחות קריטי.

האמת שאנחנו מתלבטים בין מיניואן לרכב מנהלים (זול יותר), ובתוך הקטגוריות האלה המבחר כ"כ גדול שאנחנו לא יודעים איפה להתחיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שכחת לציין מה התקציב שזה חלק דיי מהותי.

תקציב - כמה שצריך כדי שיהיה נוח. לפי מה שאני מבין מה שאני מחפש עולה בין 150k ל 190k.

כמובן שהמחיר הוא שיקול...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי רכב פרטי יהיה קטן ומסורבל בשבילך,לפיכך תצטרך לעלות מדרגה למיני-ואן

יכול מאד להיות שאתה צודק. מן הסתם זה משהו שאני אצטרך לבדוק גם בסוכנויות...

בהנחה שאני הולך על מיניואן, יש המלצות על בסיס הדרישות שהצגתי?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיניואן הכי מתאים לכם זה ההונדה FRV שהוא בתצורת 3+3, כלומר 3 מושבים מקדימה ו-3 מאחורה. היתרון הוא שהתינוק יכול לשבת בסל קל במושב האמצעי בין שני ההורים, כמו-כן יש שפע מקום מאחורה ותא מטען גדול ושימושי, שלא כמו שאר המיניואנים הקטנים בעלי 3 השורות (כמו מאזדה 5 וסיטרואן פיקאסו וכד').

הבעיה היחידה היא שהפסיקו לייבא את הרכב ב- 2010, כך שאין ברירה אלא לחפש רכב כזה משומש מהשנה-שנתיים האחרונות. לדעתי, כדאי לחפש אחד כזה, הרכב יהיה עדיין באחריות ותוכלו לחסוך כסף רב לעומת קניית רכב חדש.

בהצלחה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נמצא באותה גיגית שאתה נמצא.

ובחודשים הקרובים אני מחזיר את הרכב ליסינג שלי בחזרה .

מחיפושי הרכבים שעלו בגורל:

מיצובישי אאוטלנדר

סיטרואן C4 פיקאסו

פולקסוואגן פאסאט

והבחירה הכמעט בלתי אפשרית למצוא בשוק המשומשות סיאט אלתיאה.

אני יכול לספר שאני מחפש רק משומש [רכב בן שנתים שלוש] מפני שאני לא מאמין בלשלם על ירידת הערך הגבוהה של שלושת השנים הראשונות.

האאוטלנדר כרגע ירד מהפרק מפני שהאישה לא מוכנה לנהוג על ידני [דגם מנוע 2000 ס"מק עם טורבו הנעה 4*4] .

כנראה נלך לכיוון הפאסאט.

עכשיו אשמח לקבל הארות נוספות .

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסאן קשקאי מציע מושב אחורי מרווח יותר משל משפחתית קומפקטית ממוצעת אבל רק בדיקה באולם התצוגה עם הכיסאות הספציפיים תאשר את העניין.

סיאט אלתיאה שהוזכרה כאן כמשומשת נכללת בתקציבך גם כחדשה אבל דווקא מבחינת רוחב המושב היא לא תתאים ל-3 כיסאות בטיחות.

יש גם את הפולקסוואגן טוראן והגולף פלוס שאמורות להתאים גם כן, הטוראן היא יותר מיני וואן והגולף פלוס היא קצת יותר מגולף למרות ששוב אני לא בטוח שהמושב האחורי יתאים.

הבחירה האולטימטיבית היא פורד S MAX או גלאקסי אבל אלה מינוואנים, רכבים גדולים ומסורבלים לחניה ולתנועה עירונית.

אני הייתי פוזל לכיוון ג'יפונים או קרוסאוברים דוגמת האלתיאה, הגולף פלוס, קשקאי ואולי גם הפיג'ו 3008 החדש שאמור להתאים לצרכים בדיוק כאלה.

אגב ייצור ההונדה FRV הופסק אך עדיין ניתן לרכוש רכבים כאלה חדשים ממודל 2009 בתנאי יד ראשונה על שם היבואן "מאיר" עם 0 קילומטרים, זה רכב שבהחלט מתאים לדרישות ויתרון חשוב לעומת מיניוואנים הוא שגודל תא המטען לא נפגע כאשר כל הכיסאות בתפוסה מלאה.

בהצלחה שבוע טוב ומזל טוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

talroze,

במצב שלך (אם באמת מדובר ב 3 כיסאות בטיחות) הייתי הולך לכיוון של מיניוואן , כנראה רנו סניק (כן - כן , אחרי כל מה שנאמר כאן על הרכב הזה).

משהו עם נתונים כאלה .

אתה מקבל רכב בטיחותי ביותר, נח מאוד ( 3 מושבים נפרדים בשורה השניה), בגאז' גדול ונח להכנסת עגלת תינוק ואחרי ירידת ערך של השנים הראשונות (ירידה של רנו :-D ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין. את ה FRV, אחד הפרטים האחרונים החדשים שקיימים, ראינו בסוכנות בשבוע שעבר.

אבל לדעתי לא ניתן לנטרל בו את כרית האוויר מלפנים. הושבת התינוק במושב באמצעי מלפנים היא אופציה אבל אף אחד לא מוכן להתחייב שזה בטיחותי. מישהו מכיר?

האמנם תא המטען שלו גדול משל הפיקאסו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מייק.

בדקתי את הקשקאי והוא פשוט צפוף ברמות.

לי היום יש מגאן 2 והיא פשוט יותר מרווחת ממנו.

חוץ מזה שברמת הגימור הוא נראה פלסטיקי ופשוט. [אני לא מתכוון לקחת הלוואה של מעל ל 100K ולנסוע ברכב שנראה זול.].

תודה.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוולד.

אני יודע שהרנו סניק הוא אפשרות.

אבל לאחר התייעצות עם לא מעט מוסכניקים שהזהירו אותי שהגיר שם לא מאריך חיים ושפשוט המנוע והמשקל הורסים אותו תכופות די הפחיד אותי.

אני לא זוכר אם דובר על מנוע 2 ליטר או 1.6 .

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר שנע בין 150-170 א"ש יש הרבה מאוד אלטרנטיבות מענינות וחדשות מהנילון.

האופציות העדיפות לטעמי הן:

פוקוס סטיישן המצוידת במנוע 2 ליטר - הרכב עולה בסביבות ה 130K .

פיקאסו 1.6 טורבו , הרכב נמכר במחיר של 150K.

אם אתה מתכוון להחזיק את הרכב למספר שנים , או אז הייתי הולך לכיוון של רכב חדש בלבד תחת אחריות יצרן.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...