Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[אודי A3] מדיד שמן מראה שאין שמן ויש שמן במנוע

Close
שימו לב! השרשור הזה בן 5120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

משהו מוזר לגמרי , אני לא מצליח לפתור את התקלה הזו .

מה שקורה זה ככה , בערך שבוע אני שומע את השסתומים רועשים , במדיד שמן הוא מראה שיש לי שמן , ואחר כך שאין בודק שוב הוא מראה שאין , בכל מיקרה היום אני מוסיף שמן מנוע ופתאום השסתומים הפסיקו להרעיש והרכב נוסע מעולה !

הבעיה היא שעכשיו כשהרכב קר המדיד מראה שאין שמן בכלל (ויש שמן) , אבל מה שהרכב מונע ואני בודק את המדיד שמן הוא מראה לי את הכמות של השמן ... מוזר לחלוטין , מישהו יודע מה התקלה פה?

Golf mk5 2006 2.0 Fsi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהרכב מונע השמן עולה וכשהמנוע מכובה כל השמן יורד לאגן שמן , אם המדיד הראה שאין שמן כשהמנוע היה מכובה כניראה שהיה לך ממש קצת.

אין כזה דבר גנוב , יש כזה דבר נפל בטעות מהמשאית לידיים הלא נכונות ! D:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הגיוני , אז איך זה יכול להיות שהרכב מונע הוא מראה שיש לי שמן ?

את האמת אני לא יודע מה לעשות אני פוחד לנסוע ברכב , כי לא ברור אם יש שמן או אין ..

Golf mk5 2006 2.0 Fsi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הנתונים שכתבתה - כנראה חסר שמן במנוע ( אין ) + הרעשים .

בדיקת השמן במנוע מתבצעת כאשר המנוע כבוי ( לא עובד )

הרכב עומד במשטח ישר לפחות 5-10 דקות , עם מנוע כבוי .

מוציאים את המדיד שמן , מנקים מחזירים שוב פנימה עד הסוף , ומוציאים - אז יש את הנתונים הנכונים למצב השמן במנוע .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגיד ולא היה שמן בכלל (שזה לא נשמע הגיוני כי נהגתי ככה שבוע והמנורה לא נדלקה איפלו) , היום הוספתי ליטר שמן , הוא כן צריך להראות משהו , שיש טיפה שמן איפלו , אבל הוא לא מראה את זה.

כשאני מנגב את המדיד ומחזיר אותו עד הסוף אמור להיות פס של שמן (לי אין פס כזה אלה כמה כתמים קטנים מפוזרים) אני לא טועה נכון?

יכול להיות שהמדיד לא תקינה?

Golf mk5 2006 2.0 Fsi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה מדיד לא תקין ...אין כזה דבר ! מדיד שמן זה אחד הדברים הכי 'פרימיטבים' שיש .הוא מעין מקל שמכניסים לקרטר (אמבט שמן) הקרטר מכיל את כל שמן המנוע ובעת מנוחה אמור רובו המכריע של השמן להגיע אליו עד להפעלה מחדש של המנוע המדיד משמש מדיד לגובה השמן שם .אז או שיש לך שמן או שיש לך אין כזה דבר מדיד 'משקר'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו לא תקין זה בטוח !

הוספתי עכשיו עוד ליטר שמן , אין הוא לא מראה שיש שמן בכלל .

כשאני מנגב את המדיד ומחזיר אותו עד הסוף ומוציא שוב אמור להיות פס של שמן שמראה איזה כמות של שמן נכון? או שאני טועה ובמדיד הזה זה מראה אחרת ...?

Golf mk5 2006 2.0 Fsi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום דבר מסובך במדיד ומה שאמרת הוא נכון. מכניסים, כאשר מנוע כבוי בלבד, מוציאים ורואים מפלס. יש אפשרות שהמדיד או המוביל הוחלפו בעבר ואינם מתאימים לדגם רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שחסר לך הרבה שמן (אין לסמוך על מנורת גובהה שמן)

בדיקת שמן מנוע חייבת להתבצע כשהמנוע כבוי (המתנה של כמה דקות אחרי דימום המנוע).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה היה חסר 2 וחצי ליטל שמן , אני מבקש סליחה שהטעתי אותכם רק עכשיו זה התברר , אין שום נזילה בנתיים , אני עוקב אחרי המפלס שמן .

שאלה: האם נגרם לדעתכם נזק למנוע? (נסעתי ככה שבוע)

המנוע עכשיו נוסע מצוין בלי שום תקלות מיותרות...

Golf mk5 2006 2.0 Fsi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשך במעקב 2 אופציות לדעתי : יתכן ובטיפול האחרון שבוצע ברכב לא מולא מספיק שמן, או שאתה קורע את המנוע במהירויות גבוהות ולכן צריכת השמן גבוהה והמנוע אוכל שמן ...

חבר'ה היה חסר 2 וחצי ליטל שמן , אני מבקש סליחה שהטעתי אותכם רק עכשיו זה התברר , אין שום נזילה בנתיים , אני עוקב אחרי המפלס שמן .

שאלה: האם נגרם לדעתכם נזק למנוע? (נסעתי ככה שבוע)

המנוע עכשיו נוסע מצוין בלי שום תקלות מיותרות...

הרכב נמכר ועכשיו יש חלקים למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע הבנתי למה הוא "אכל שמן" לפני כשבועים הייתי בצמפיון ואמרו לי שיש לי קצר ברכב בעל הרכב הקודם התקין אזעקה וקדח בצמות חשמל של הרכב ועשה קצר חלקי ברכב , עד אז הרכב הוציא עשן וריח חזק מהאגזוז ושרף שמן . ואני נסעתי ככה , גם כן הצמפיון האלה קשה להם לבדוק אם חסר שמן ברכב :( עכשיו הכל מתחבר לי ...

לדעתכם , נגרם נזק כלשהו למנוע? חשוב להזכיר ! הנורה של השמן לא נדלקה אלה רק בסיבובים ופעם אחד זה קרה .. אגב תודה לכם העזרה :)

Golf mk5 2006 2.0 Fsi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל עדיף להחליף את השמן + מסנן שמן מחשש שקיימים שבבי מתכת.

בקשר לנזק למנוע אי אפשר להחזיר את הגלגל אחורה, מה שחשוב זה לבדוק תצרוכת שמן ולבדוק שלא קיימת התחממות יתר של המנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...