Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיפושית 1972 (חיפוש חשמלאי שלא חושש מחרקים בני 38, או חיפוש חשמלאי שלא חושש מחיפוש)

Tal_Shamir
שימו לב! השרשור הזה בן 5085 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם חברי לפורום.

לא מזמן קניתי חיפושית שנת 72 אני נתקל בהמון בעיות חשמל, כל חשמלאי שאני הולך אליו אינו מוכן לטפל באוטו...

איני מבין מדוע.

כמו כן אני אשמח עם אתם מכירים מישהו שמבין אני התחלתי להתעסק בזה או איפה אני יכול לראות דברים אודות החשמל של הרכב שיסבירו לי מזה כל חוט ולאן הוא הולך...

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא רוצה להתמודד לבד, האיש בשבילך הוא בני, ד"ר באג בשבילך. מתיקונים ועד מערכת חשמל חדשה, וזה חוץ ממכונאות וכל מה שחיפושית צריכה.

ובלי קשר, אתה צריך ספר טיפולים שיש בו גם סכמות חשמל. רק את הסכמות אתה יכול להוריד ב:

http://www.thesamba.com/vw/archives/info/wiringt1.php

ומשם להתחיל.

אני, כמובן, ממליץ על עבודה עצמית.

מה הבעיות שיש לך בחשמל?

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"ר באג הוא אכן ההמלצה הכי טובה אם אתה לא רוצה להתעסק לבד עם העניין

בחיפושיות בדך כלל החשמל לא מסובך מידיי

מה בדיוק הבעיה שיש לך ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסביר מה הבעיה שלך ואולי נוכל לעזור, בכל מקרה הבעיה ברכבים ישנים היא שרבים אילתרו לפנייך לכן הרבה דברים יכולים להראות אחרת , דבר שמקשה על עזרה בהתכתבות .

אם אתה מתייאש מעבודה עצמית, אני ממליץ לך ללכת לבני, הוא חי ונושם חיפושיות , ובנוסף מכיר את מערכת החשמל שלהן בע"פ.

שים לב שבכל מקרה אם אתה עובד לבד תשקיע בחיבורי החוטים ובידוד שלהם , שלא תשרף לך החיפושית .

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עבדתי על החיפושית ימים ולילות, יש שם משו מוזר לגמיי חצי צד של האוטו עובד וחצי לא ושאתה לוחץ על הברקס אור אחד עובד בקיצור בלאגן...:\ אני נראה לי אדבר עם ד"ר באג...

תודה רבה חבר'ה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכם חברי לפורום.

לא מזמן קניתי חיפושית שנת 72 אני נתקל בהמון בעיות חשמל, כל חשמלאי שאני הולך אליו אינו מוכן לטפל באוטו...

איני מבין מדוע.

כמו כן אני אשמח עם אתם מכירים מישהו שמבין אני התחלתי להתעסק בזה או איפה אני יכול לראות דברים אודות החשמל של הרכב שיסבירו לי מזה כל חוט ולאן הוא הולך...

תודה רבה!

אולי קפצה או זזה הצידה תושבת שסתום ועיקמה את כותרת השסתום,לפעמים זה קורה,זו תושבת פלדה שיושבת בתוך הסגסוגת אלומיניום של הראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבי אייל שלום רב !

איך הגעת מבעיות חשמל בחיפושית לתושבת שסתום ?

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבדתי על החיפושית ימים ולילות, יש שם משו מוזר לגמיי חצי צד של האוטו עובד וחצי לא ושאתה לוחץ על הברקס אור אחד עובד בקיצור בלאגן...:\ אני נראה לי אדבר עם ד"ר באג...

תודה רבה חבר'ה.

הייתה לי בעייה דומה, הכל עניין של מגעים וחיבור למינוס (אדמה) עבור פנס פנס נקה קורוזיה וחלודות

בדוק שהארקה אכן מגיעה לגוף, שכל הנורות תקינות בסיום אחרי שעברת על הכל, הכל ינגן פיקס!

אבל גש לבני בכל מקרה אפילו סתם לראות מקצוען בפעולה....רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבי אייל שלום רב !

איך הגעת מבעיות חשמל בחיפושית לתושבת שסתום ?

בברכה

צביקה

צודק

כעת ראיתי שהגבתי לבחור שעיקם שני שסתומים בחיפושית אבל השבתי לו כאן בשרשור,אכן אין שום קשר בין השאלה לבין התשובה שלי.

כעת אני צריך לחפש איפה איבדתי את השרשור המקורי.

התנצלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5085 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...