Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרוש טכנאי מזגנים

Arilou
שימו לב! השרשור הזה בן 5113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמובן שאיך שנעשה חם המזגן החליט שנמאס לו מהגז שלו והוא משחרר אותו לאוויר העולם.

מישהו מכיר (או אולי אחד החברים בפורום עוסק בזה) טכנאי מזגנים הגון, ישר, אמין ונחמד?

(אני גר בהרצליה)

תודה.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך מילוי גז?

יש לנו קרוב משפחה שעוסק במקררים, אם הגז של המזגנים והמקררים זהה אני יפנה אותך לבחור ישר והגון.

אני לא מבין גדול במקררים ומזגנים, אבל לא צריך לתקן את הדליפה לפני שממלאים גז?

האמת שיש לי שכן מזגניסט, הוא אפילו ישר, אמין ונחמד (עד כמה שאני מכיר אותו), אבל אני לא חושב שהוא יבוא עד הרצליה, מאחר והוא עובד רק באיזור חדרה והסביבה. בכל מקרה, אם אתה רוצה, אתן לך את הטלפון שלו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שאיך שנעשה חם המזגן החליט שנמאס לו מהגז שלו והוא משחרר אותו לאוויר העולם.

מישהו מכיר (או אולי אחד החברים בפורום עוסק בזה) טכנאי מזגנים הגון, ישר, אמין ונחמד?

(אני גר בהרצליה)

תודה.

מכיר טכנאי שגר בכפר סבא. מעונין?

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשמח לשאול אותו, תודה.

04-6331998, תבקש דבר עם דניאל או שרון.

רשת ענק המזגנים סניף חדרה - הוא פשוט הזכיין שלהם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר טכנאי שגר בכפר סבא. מעונין?

יהודה

יהודה, אני אשמח :)

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...