Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האוטו החדש שלי נצבע לפני מסירה:(

danib3
שימו לב! השרשור הזה בן 5121 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום ביקרתי אצל פחח לתקן שריטה עמוקה :evil:

אחרי שפחח בדק את המקום ,אמר לי שרכב היה במקור לבן (היום שחור):shock:

הציע לי להזמין שמאי

1.יש סיכוי שצבעו את הרכב בגלל חוסר במלאי של צבע שהזמנתי?

2.האם מותר ליבואן לעשות דבר כזה ?

3.מה עלי לעשות ? ללכת עד הסוף ולתבוע פיצוי(יש לי סיכוי בכלל)

או לעזוב את זה?

תודה לעונים

דניאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תפתח מכסה מנוע, תסתכל על הפינות של הפח וחלקים של הפח שאמורים להיות בצבע הרכב.

קשה לי להאמין שיבואן יעשה מהלך כזה, כי להחליף צבע לגמרי ברמה גבוה מאוד יקר והיבואן מוכר במטרה להרוויח כמה שיותר ולהשקיע כמה שפחות ברכב לפני מסירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפתח מכסה מנוע, תסתכל על הפינות של הפח וחלקים של הפח שאמורים להיות בצבע הרכב.

קשה לי להאמין שיבואן יעשה מהלך כזה, כי להחליף צבע לגמרי ברמה גבוה מאוד יקר והיבואן מוכר במטרה להרוויח כמה שיותר ולהשקיע כמה שפחות ברכב לפני מסירה.

שלום.

אתה טועה יקרי!!!

היבואן יעשה הכול כדאי למכור!!!

וזה מתוך נסיון אישי מר אם חברת צמפיון

שהבחור יקח שמאי שיבדקו את הרכב ולתבוע את היבואן ולפתוח לו את "השושנה" בעדינות!!!

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי בעבר את רכב המיצובישי שהיה לנו .

בחורף הצטברה לנו שיכבה מוזרה על הגג , לאחר בדיקה

מסתבר שחיברו את הגג שוב לרכב מחדש בשל בעיה כול שהיא שהייתה לרכב XD

וצבעו שוב את הרכב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכאן המקום לחזור ולהזכיר למוכרים הפוטנציאליים של מכוניות משומשות עד כמה לא נכון להתחייב על שילדה ותאונות לפני מכירה.

גם אני תמיד אומר את זה. הדבר היחיד שאני מוכן להתחייב ולהשבע עליו בפני שופט הוא שב14 שנה שהרכב היה אצלי הוא לא עבר שום תאונות שלדה (כי אם יש מעיכות בקורות מאיזו אבן שעליתי עליה ואני לא יודע?) ועבר מכות בפח רק ב-א,ב,ג מקומות.

מה היה קודם? שמרתי את בדיקת הקניה ואני מוכן להציג אותה כפי שהוצגה בפני.

אני גם מוכן להתחייב בכתבשאני לא שיניתי את מונה המרחק. מה מצב המנוע והגיר היום? טוב תודה. האוטו נוסע כמו אוטו בן 17 שנה. לא בדקתי קומפרסיה ואני לא יכול להתחייב על מה שלא בדקתי (וגם המכונים דואגים לכסת"ח את עצמם בנושא הגיר ומע' הקירור, אז מי אני שאקח אחריות).

דווקא אלה שכותבים במודעה "מתחייב בבדיקה מנוע,גיר,שילדה" חשוד בעיני. אלא אם הם יד ראשונה עם 20 ק"מ על מונה המרחק.

נתקו

*אגב-(לנושא השרשור :))נראה לי הזוי מה שכתב פותח הת'רד. אולי כדאי לקבל עוד חו"ד ממישהו מוסמך. למרות שאני מכיר מישהי שהוציאה פעם רובר חדשה מהחברה כשהדיפונים הפנימיים בדלתות האחוריות שונים בצבעם מהקדמיות. שאלה בסוכנות, אמרו "ככה זה צריך להיות,זה העיצוב" (:shock: ) כמובן שהתשובה לא סיפקה אותה,ואחרי בדיקה התגלה ששתי הדלתות הוחלפו קומפלט. הן הוחלפו לדלתות משומשות, מרכב בצבע אחר ונצבעו. כדי לקצר, אומר רק שהשופט לא התרשם מנציג החברה שטען שמותר לתקן רכב עד אחוז מסויים מערכו בלי לספר לרוכש.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

אתה טועה יקרי!!!

היבואן יעשה הכול כדאי למכור!!!

וזה מתוך נסיון אישי מר אם חברת צמפיון

שהבחור יקח שמאי שיבדקו את הרכב ולתבוע את היבואן ולפתוח לו את "השושנה" בעדינות!!!

בברכה בני ל.

ידידי היקר,

אנא ספר לנו על נסיונך המר.

מהיכרות אישית שלי עם צ'מפיון מעשים כאלו שייכים להיסטוריה. במידה ורכב נפגע לפני מסירתו ללקוח הם נוהגים ליידע את הלקוח.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5121 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...