Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני צריך יעוץ אני עומד לקנות אוטו ב 1500 ש"ח..

Astro15
שימו לב! השרשור הזה בן 7310 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שאני יגיד איזה אוטו תדעו שאני רק צריך ייעוץ אני יודע שתגידו שב1500 ש"ח אני ימצא גרוטאה אבל מה לעשות אני חייב אוטו וזה מה יש כרגע...

מצאתי פיאט אונו שנת 89 עם חלונות חשמל נעילה מרכזית ומזגן מנוע 1300 s70 לפני כמה ימים התקשרתי לבנאדם מסתבר שהוא רוצה עליו 2000 שקל נראה לי חשוד שאלתי אותו אם יש משהו לא בסדר הוא אמר שהבעיה היחידה של האוטו זה הראש מנוע שצריך להחליף אותו (אני אומר שעדיף כבר להחליף מנוע...מישהו יודע כמה עולה מנוע 1300 של אונו?) חוץ מזה הכל פיקס...עוד בעיה זה שהטסט נגמר החודש הזה וצריך לעשות לו טסט מחדש...אמרתי לו אם הוא רוצה אני יביא לו 1500 הוא אמר סבבה למה לא...האוטו יד שלישית...נראה לי חשוד כי המחירון הוא 6 למרות שיכול להיות שמדובר גם במציאה ושבעל הרכב פשוט רוצה להתפטר ממנו...יש גם כאלה

והיום עברתי ליד הבית שלי (אני מבת-ים) ראיתי לנצ'יה שנת 89 (מהקטנות האלה)

מנוע 1000 נראית שמורה מבחוץ ומבפנים התקשרתי אליו הוא ירד למטה אמר לי הוא רוצה 1400 לאוטו יש גם בעיה של 4 צמיגים קרועים (קרעו לו אותם) צריך להחליף אותם והרצועה של המאוורר עושה רעשים כשמתניעים את האוטו שומעים חריקה כזאת לא ביג דיל 500 שקל אפשר לסדר ת'אוטו...לאוטו יש טסט לחצי שנה והוא יד רביעית

רציתי להתייעץ איתכם מה כדאי לי לעשות אני אישית יותר אהבתי את האונו למה היא שמורה ויש לה יותר יתרונות חוץ מהראש מנוע והטסט...וזה שגם היא רחוקה (ליד נתניה)...

מה אתם חושבים כדאי לי לעשות?...הרי בסכום כזה לא שווה לעשות בדיקה לאוטו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא ה-Y10 נראית לי פחות בעייתית צמיגים יעלו לך כ-500-700 ש"ח.

והחריקה יכולה להיות גם משאבת מים שמתקרבת לסוף דרכה או רצועות יבשות ו/או רפויות.

קח בחשבון כ-1500 ש"ח לפחות לסידור הרכב.

האונו פחות מומלץ לדעתי: אתה מתחיל מראש מנוע וטסט (כ-3000 ש"ח מינימום) אבל קשה לראות איפה תגמור...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון אישי, כל פיאט אונו ישנה שנתקלתי בה, היא עגלה ולא סוחבת, בחורף מיים עולה לפלגים מהר ומהר מאוד האוטו נכבה.

היתי ממליץ לך על סובארו DL שנת 83 או משהו כזה

זה אוטו שנוסע ונוסע ונוסע, השבוע שעבר נסעתי על שלושה כאלה ועם אחת מהם היתי בחיפה (כשאני גר במרכז) האוטו לא יפה אבל הוא בובה של אוטו וחלקים זולים. בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון אישי, כל פיאט אונו ישנה שנתקלתי בה, היא עגלה ולא סוחבת, בחורף מיים עולה לפלגים מהר ומהר מאוד האוטו נכבה.

זה אוטו שנוסע ונוסע ונוסע, השבוע שעבר נסעתי על שלושה כאלה ועם אחת מהם היתי בחיפה (כשאני גר במרכז) האוטו לא יפה אבל הוא בובה של אוטו וחלקים זולים. בהצלחה.

אל תמהר לעשות הכללות...כי אתה טועה לי יש אונו 89' וזה אחלה אותו שלא עושה לי בעיות... צריך לדעת מה לקנות זה עדיין לא רכב יפני אבל הוא הרבה יותר כייפי לנהיגה מסובארו DL הוא הרבה יותר קל מגיב יותר מהר אחלה אוטו.

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, זה באמת הייתה כל פיאט אונו שנתקלת בה? או שאולי אתה "קצת" מגזים :mad:

ופיאט אונו 60 או 70 סוחבת יותר טוב מDL אוטומטית וידנית ביחד.

החלקים של האונו זולים יותר, ופעם אחת לא קרה לי שהאונו נכבתה לי בחורף (מניסיון על אונו דור ראשון ושני- משהו כמו שנתיים)ץ

אז לפני שאתה אומר דברים סתם תחשוב קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי אונו שנת 92 במשך 4 שנים והיא שירתה אותי יפה מאוד לכן עדיף לא להכליל (במיוחד איטלקיות ריספקט :!::!: ) , עכשיו בנוגע לנושא המרזי באמת לפי דעתי לא שווה לך ללכת על הקנייה כי לפי התיאור שלך אני רואה אותך הולך הרבה למוסך בעקבות הרכב.

ניסן אלמרה 01' 1800

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי ללכת על הלנצ'יה Y-10

סגרתי איתו מחיר על 1400 והוא אמר שהוא יביא בנאדם שיסדר לי צמיגים ב 300 שקל...עכשיו יש לי שאלה...ההעברת בעלות מי אמור לשלם אותה הקונה או המוכר?

ולמישהו יש מושג למה האוטו לא מתניע?...למה אין סטרטר אפילו..?...הסטרטר הוא חדש וגם המצבר...והאוטו עמד שבוע וחצי בלי להתניע...מה יכולה להיות הבעיה?...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סגרתי איתו מחיר על 1400 והוא אמר שהוא יביא בנאדם שיסדר לי צמיגים ב 300 שקל...עכשיו יש לי שאלה...ההעברת בעלות מי אמור לשלם אותה הקונה או המוכר?

ולמישהו יש מושג למה האוטו לא מתניע?...למה אין סטרטר אפילו..?...הסטרטר הוא חדש וגם המצבר...והאוטו עמד שבוע וחצי בלי להתניע...מה יכולה להיות הבעיה?...

העברת הבעלות בד"כ על חשבון הקונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סגרת איתו על רכב שבכלל לא מניע?

תגיד, אתה מודע לעובדה שצריך להעביר את הרכב טסט באיזה שלב (אלפייה), צריך ביטוח חובה (1500+) ועדיף גם צד ג' (עוד כמה מאות). צריך תיקונים וטיפולים בוודאי (כמה מאות עד כמה אלפים) וצריך דלק (תלוי בכמות הנסיעות).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סגרת איתו על רכב שבכלל לא מניע?

תגיד, אתה מודע לעובדה שצריך להעביר את הרכב טסט באיזה שלב (אלפייה), צריך ביטוח חובה (1500+) ועדיף גם צד ג' (עוד כמה מאות). צריך תיקונים וטיפולים בוודאי (כמה מאות עד כמה אלפים) וצריך דלק (תלוי בכמות הנסיעות).

רוני

דווקא נשמעת לי כמו קנייה מבטיחה.

אני לא רוצה לזלזל, אבל קנית אוטו לא על רגל אחת אלא על חצי רגל ואני לא חושב שחישבת עלויות.

מי שמוכר רכב ב 1400 שקל , לא מוכר לך מציאה, ולפי מה שאתה מתאר רכב בכלל לא תקין.

תשקול פעמיים לפני שאתה לוקח את הרכב, אם קנית אותו כבר תתחדש .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. במידה וכבר קניתה תתחדש !

2. לפני שקונים בודקים... הכול...... ודבר ראשון הוא להתניעה את הרכב ומשם לבדוק במכון בדיקה וכו....... (אמרתה צמיגים דפוקים ? סבבה שהוא יקנה צמיגים ובמידה והרכב עובר את הבדיקה במכון אתה קונה בטוח ב1,400 סגור!)

3. לדעתי היה עדיף איזה סובארו פשע ישנה.. נכון אוטו לא יפה מי יודע מה.. (ראה חתימה) הוא הוא נוסע שנים לפני טיפול... (שזה בדרך כלל בטסט... סיפור של 500 שקל גג בדרך כלל... מנסיון שליי... (ראה חתימה שוב.)

4. שוב בהצלחה ~!~ 8)

המשך יום נעים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7310 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...