Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקרה הזוי שקרה לי היום בעניין מידת צמיג

DAn-BP 1.8
שימו לב! השרשור הזה בן 5130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא ידעתי אם לכתוב את זה פה או באוף טופיק,אז אם זה לא נכון אבקש להעביר.

בכל מקרה קרה לי היום מקרה מציק והזוי,לפני כמה ימים הגדלתי מידת ג'אנט+צמיג עכשיו שראיתי בקטלוגים של הפנצ'ריות ראיתי שבשנתון 2001-2006 כתוב שניתן לשים מידת צמיג 195/60/15 בהונדה,במקום המקור (185/70/14) היום כשהגעתי למכון טסטים אני אומר לו שאני רוצה לאשר את המידה כי לפי הקטלוג אפשר לאשר את המידה,הוא בא מסתכל על המידה של הצמיגים הולך לספר,מסתכל ומה הוא אומר לי? אתה יודע שאי אפשר לאשר את המידה הזאת..? כמובן שהייתי בשוק ולא הבנתי למה.

שאלתי אותו מה קרה הרי ראיתי שהיה אפשר לאשר את זה,הוא אומר לי שברישיון שלי כתוב שהרכב הוא שנת 2006(הצורה היישנה) עכשיו הוא אומר לי המידה שאתה יכול לשם זה רק 16' שבא במקור אצל ההונדות הצורה היותר חדשה,עכשיו אני אומר לו

תקשיב הרכב הזה הוא של צורת 2005 והוא בא במקור עם 14 ולא כמו הצורות עם 16,הרכב שלי עלה בשנת 2005 ממש בסוף,וכשהתקשרתי לבדוק טיפולים לפני הקניה מישהי מהונדה אמרה לי שאני צריך עוד מעט לעשות טיימינג כי עברו 5 שנים,בהתחלה לא הבנתי איך עברו 5 שנים וברישיון כתוב שהוא 2006,אז היא אמרה לי שהוא עלה לכביש בסוף 2005 והוא נחשב 2006,בחזרה לנושא-כמובן שאמרתי לו שזה לא הגיוני כל העסק הזה והוא לא היה מוכן להקשיב בכלל שזה הצורה הישנה ולא החדשה ממש לא אכפת לו אלה רק ממה שכתוב בשנתון של הרישיון:?,התקשרתי להונדה כדי שיוציעו לי אישור בפקס שהרכב הזה עלה לכביש ב 2005 ולא 2006 אז היא אמרה לי שהיא לא יכולה לעשות את זה,באמת אסור ללקוח לבקש תאריך יצור של הרכב שלו?

אחרי הרבה מאמצים הבנאדם לא רוצה לאשר לי את זה.

נ.ב אם בא בוחן ורואה אצלי נגיד ג'אנט במידה 14 עם צמיג מסוים ומסתכל בחוברת איפה שכתוב את המידות שניתן לשים (לפי השנתון של הצורה החדשה זה מינימום 16) אז זה נחשב שהוא יכול להוריד לי את הרכב מהכביש אפילו שזה בא ככה במקור?:?

מה אני עושה במקרה כזה? יש אולי משהו שמסביר ברישיון שזה הצורה הישנה ושאפשר לשים את המידת צמיג הזאת?

תודה.

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקש מהמחלקה הטכנית של היבואן אישור על התאמת הצמיגים למכונית שלך

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הבעיה,שכשהזכרתי להונדה אילו צמיגים אני יכול לשים הם אמרו לי "אך ורק מקורי מה שבא אצלך" הוא נראה לי לא מבין שגם במידה של 14 וגם של 15 יכולים להוריד את האוטו מהכביש ביחס לשנת ייצור שכתובה אצלי ברישיון.

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המידה של הצמיגים הרשומה ברשיון הרכב שלך נכון לעכשיו?

אם היא 14 אינצ', איך הבוחן המוכשר מסביר את זה שמידה 14 אושרה בעבר?

באפשרותך לגשת למקום אחר ולנסות לאשר שוב, בתקווה שתיפול על מישהו בעל הבנה וידע בנושא.

אולי יש אפשרות לגשת לשרות לקוחות של הונדה, כדי שינפיקו לך רשימת מידות מותרות עם חתימת היבואן.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המידה שכתובה אצלי ברישיון היא 14 (בדיוק כמו בשנתונים 2001-2006) וזה גם מה שאני שואל לגבי הבוחן.

הלכתי לעוד מקום ואותו דבר,בעיר שלי יש רק 2 מכוני טסטסים לצערי.

והייתי בטלפון עם שירות לקחות של הונדה הסברתי להם את המצב ואמרו לי שמהנדס יתקשר אלי,אחרי שהוא התקשר הסברתי לו גם כן והוא אמר לי חד משמעי "אך ורק המידה שבאה מקורית עם הרכב אפשר לשים" אני לא מאמין עם איזה אנשים יש לי עסק כל אחד יותר מפתיע אותי מהשני:roll:

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה קרה לי היום מקרה מציק והזוי,לפני כמה ימים הגדלתי מידת ג'אנט+צמיג עכשיו שראיתי בקטלוגים של הפנצ'ריות ראיתי שבשנתון 2001-2006 כתוב שניתן לשים מידת צמיג 195/60/15 בהונדה,במקום המקור (185/70/14)

מה אתה רוצה מאנשים? אתה אשם בבעיות האלה.

היית צריך לברר ראשית מול היבואן ומול משרד הרישוי/תחבורה איזה מידה אתה יכול לשים על הרכב. אם עשית את זה על סמך "ספר בפנצ'ריה", זבש"ך. אל תתפלא שיש לך בעיות עכשיו.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך לגשת לקומפיוטסט במזרח ראשל"צ. שם שיניתי את המידות לסיוויק 99 שלי.

התהליך היה מהיר והבוחן לא הסתכל בספר לפני ששלח אותי למשרד לשלם ולקבל אישור מודפס.

Peugeot 406 2L turbo 1998 Škoda Octavia RS 245 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה רוצה מאנשים? אתה אשם בבעיות האלה.

היית צריך לברר ראשית מול היבואן ומול משרד הרישוי/תחבורה איזה מידה אתה יכול לשים על הרכב. אם עשית את זה על סמך "ספר בפנצ'ריה", זבש"ך. אל תתפלא שיש לך בעיות עכשיו.

בשביל מה גישה כזו מגעילה?

הבחור בא לפה ומתלונן, בצדק, שלא אישרו לו את המידה שאמורה להיות מאושרת.

הרכב שלו אמור להגיע עם ג'אנט 14, ועד כמה שזכור לי הדגם היותר "מפואר" הגיע עם 15'. איפה בדיוק הבעיה אם הונדה אישרו את התקן הזה?

הבוחן פשוט אטום ובור, זוהי לא אשמתו של הבחור.

ישתבח הבורא, שגם היום אני נמצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה במכון אחר, גם לי היה אותו סיפור על מעבר מ14 ל15, מכון בדיקה אחד אמר "חבל על הזמן לא מאשרים ", נסעתי עוד רבע שעה למכון אחר, ואישרו לי אותו בחצי דקה +23 שח וזהו...

צרפתי זה הכי אחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...